به عنوان هاوایی بازدید کننده فقره افزایش مقامات وزن ساخت ساکنان همدست اگر مهمانان خود را نقض قرنطینه سفارش

هاوایی ساکنان که به میزبانی بازدید کنندگان ممکن است به زودی مجبور به امضای یک سند ساخت آنها همدست اگر بازدید کننده نقض دولت اجباری 14-روز خود قرنطینه سفارش.

که فقط یکی از ایده هایی است که کمیته ویژه مجلس سنا COVID-19 است و با توجه به نزدیک قرنطینه نقاط ضعف دولت سن. داناون Dela Cruz (D-Mililani Mauka, Wahiawa, Whitmore ایجاد کرد) امروز گفت. نیز وجود دارد بحث گسترش اورژانس سفارشات شامل ممنوعیت Turo و مشابه کسب و کار آنلاین است که اجازه می دهد میزبان به اجاره وسایل نقلیه شخصی بسیار مانند Airbnb اجازه می دهد تا میزبان به اجاره خود, شخصی, خانه, Dela Cruz گفت.

“ما می خواهیم به مردم اعتماد به نفس در سیستم. اگر ما تمرکز بر گرفتن قرنطینه غربالگری و تأیید حق, آن را نمی خواهد ایجاد یک آب و هوا که در آن مردم خواهد بود علاقه مند در افزایش تعداد ورود” Dela Cruz گفت.

در حال حاضر مسافر قرنطینه شده است یکی دیگر از شش هفته یا بیشتر از زمان در حال اجرا. Dela Cruz گفت: از آن خواهد شد تا فرماندار به تصمیم می گیرید که برای متوقف شده است. وزارت بهداشت همچنین به احساس راحتی با این تصمیم او گفت:.

“هر دستورالعمل آنها ارائه من می خواهم به مطمئن شوید که ما در حال اجرای آن و اجرای آن را با خیال راحت به صورت عمومی خوب,” Dela Cruz گفت.

قرنطینه که در محل قرار داده شد برای خروج از کشور مسافران در مارس 26 و تمدید interisland مسافران در تاریخ 1 آوریل به طور چشمگیری کاهش یافته و گردشگری به هاوایی. قبل از قرنطینه حدود 30000 مسافر وارد هاوایی روزانه. از مارس 26 تا جمعه تنها 8,176 آمد.

اما نمایندگان مجلس نگران هستند که تعداد در حال بالا رفتن و احتمال بالا رفتن بیشتر به عنوان بیشتر از هاوایی بازگشایی به خصوص سواحل که بازگشایی امروز در اوآهو.

روز جمعه یکی دیگر از 286 بازدید کننده وارد در هاوایی با توجه به آزادی امروز از هاوایی سازمان گردشگری. که در تاریخ همتراز با آخرین جمعه که تا به حال روز اوج برای ترافیک بازدید کننده از مارس 26 هنگام 268 بازدید کنندگان مشخص شده شروع ورودی مسافر شده است.

در مجموع 996 trans-Pacific مسافران وارد جمعه از جمله 333 ساکنان. در 19 پرواز در آمد که وجود دارد نیز 143 خدمه هواپیمایی اعضای 103 حمل و نقل مسافران که در حال ابتلا به پروازهای دیگر و 126 در نظر گرفته شده و ساکنان جدید برای اوآهو چهار برای Lihue, و یکی برای مائوئی. برخی از 257 بازدید کنندگان برای سفر اوآهو و 13 رفت و به مائوئی و 16 به Lihue.

دولت تعریف می کند بازدید کنندگان به عنوان هر کس با خارج از کشور ID که برنامه ای برای ترک هاوایی پس از یک دوره از زمان. در نظر گرفته شده و ساکنان آن با خارج از دولت شناسه که می گویند آنها قصد ماندن در اینجا. در نظر گرفته شده ساکنان دسته ممکن است شامل پرسنل نظامی و دانشجویان و مردم در حال حرکت به هاوایی برای زندگی با خانواده ها و افراد بی خانمان.

حدود 41 درصد از بازدید کنندگان که به هاوایی هوایی روز جمعه و پر کردن یک فرم اختیاری گفت: آنها از آمدن به بازدید از دوستان و خانواده. حدود 16 درصد به دولت و یا کسب و کار به عنوان یک دلیل برای سفر در حالی که 8 درصد گفت: آنها بودند که برای تعطیلات.

به عنوان بسیاری از 49 درصد از بازدید کنندگان که پر کردن این فرم اختیاری نشان داد که آنها برنامه ریزی برای ماندن با دوستان و یا خانواده. حدود 11 ٪ گفت که آنها برنامه ریزی برای اقامت در یک هتل و دیگری 5% نشان داد که آنها را به اقامت در یک کاندومینیوم. حدود 8% برنامه ریزی برای اقامت در برخی از مرتب کردن بر اساس اجاره تعطیلات. حدود 3% برنامه ریزی برای اقامت در بهره وری منقسم زمانی و .4% انتخاب یک خوابگاه.

ساخت ساکنان همدستی برای رفتار مهمانان خود نشده است به تصویب رسید هنوز رتبهدهی نشده است. اما Dela Cruz گفت: نمایندگان مجلس در حال صحبت کردن در مورد استفاده از سفرهای امن برنامه به ساکنان امضای فرم تصدیق کرد که آنها در حال میزبانی از مهمانان در طول یک قرنطینه. هتل های در حال حاضر شده است در همکاری با مقامات به گزارش قرنطینه متخلفان, او گفت:.

Dela Cruz گفت: نمایندگان مجلس نیز باید اختصاص داده شده $36 میلیون برای یک برش لبه بهداشت عمومی غربالگری سیستم است که طول می کشد عکس از ورود مسافران از طریق رفتن حرارتی اسکن در دروازه به کاهش خطر ابتلا به مسافران گسترش کروناویروس جدید به عنوان آنها را از طریق هاوایی فرودگاه.

“این درک من این است که اولین بسیار است که خلبان سیستم می تواند خواهد بود پایان تابستان” Dela Cruz گفت. “در ضمن حداقل ما می تواند به بهبود آنچه که ما در حال حاضر انجام می شود.”

سنا و کمیته های که شده بود جلسه با دولت دادستان کل دولت در بخش حمل و نقل و گردشگری هاوایی قدرت نیز به تازگی ملاقات کرد با هونولولو رئیس پلیس سوزان بالارد و هونولولو پلیس معاون جان مک کارتی به بحث در مورد پله تا اجرای.

بعد Dela Cruz گفت که آنها برنامه ریزی برای دیدار با کتی Sokugawa اقدام مدیر گروه شهرستان برنامه ریزی و اجازه به کار بر روی اجرای در اجاره تعطیلات. کوتاه مدت اجاره کمتر از 30 روز هنوز هم در نظر گرفته نمی ضروری کسب و کار و مجاز نیست به عمل اورژانس سفارشات.

تنها 21 از 286 بازدید کننده که وارد جمعه نشان داد که آنها برنامه ریزی برای اقامت در تعطیلات اجاره. به عنوان بسیاری از 125 گفت: برنامه ریزی شده آنها را به ماندن با خانواده و دوستان است.

بدون شک برخی از ساکنان هاوایی در حال بازی میزبان است. برخی از بازدید کنندگان که می گویند آنها “ماندن با دوستان و خانواده” ممکن است skirting اضطراری سفارشات. در گذشته برخی از صاحبان غیر قانونی کوتاه مدت اجاره را خنثی ى بازرسان با آموزش مهمانان برای آنها ماندن با دوستان و خانواده.

“مردم به نظر می رسد خم جهنم در نقض قرنطینه که خوب نیست. ما در حال گرفتن پذیرش از هتل ها و شرکت های اجاره خودرو, اما ما می خواهیم انطباق از همه” Dela Cruz گفت. “بازدید کننده آلوها جامعه از هاوایی به اشتراک گذاشته شده است که مردم واقعا بیرون رفتن از راه خود را برای پیدا کردن نقاط ضعف است.”

در ضمن Dela Cruz گفت: یک فرم جدید لقب “دانا کیم فرم” برای دولت آمریکا به مردم ایران ، دانا Mercado کیم (D – Kapalama, Alewa, Kalihi دره قلعه مهریز, Moanalua باغ & دره بخشهایی از Halawa و Aiea) شده است به فرودگاه غربالگری تلاش.

“آن را در حال حاضر شروع به راه اندازی نرم افزار رایگان. مسافران را مجبور به ارائه تاییدیه خود را در پرواز بازگشت و نشان می دهد که چگونه بسیاری از شب ها که می توان آنها را در ماندن,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de