به عنوان مالی, درد, رشد می کند, هاوایی ‘غیرضروری’ خرده فروشان در انتظار OK به بازگشایی

هاوایی رهبران دولت گرفته اند با احتیاط گام های کودک اجازه می دهد چند نوع از کسب و کار به بازگشایی در هفته گذشته اما بار مالی همچنان به شمع تا به صورت خرده فروشان و رستوران ها.

گسترده ای اجمالی از تاثیر در چنین کسب و کار ارائه شد پنج شنبه توسط هاوایی دومین خرده فروشی اموال صاحبخانه.

الکساندر & Baldwin, Inc., که دارای 22 مجتمع های خرید در سطح ایالت گفت: 57 درصد از اجاره از آن خرده فروشی و رستوران مستاجران پرداخت شد, در ماه آوریل است.

این اجاره سوراخ گره خورده بود به کسب و کار است که مقامات دولت محلی تلقی غیر ضروری و در نتیجه نباید در تماس با عمومی به عنوان بخشی از تلاش برای تمبر از گسترش COVID-19.

علاوه بر این, A&B گفت: در گزارش مالی برای سرمایه گذاران است که مستاجران ارائه 39 درصد از خرده فروشی ملک اجاره درخواست اجاره امداد و که این رقم 66% برای رستوران ها و 76 درصد برای خرده فروشان با تمرکز بر “softline” کالا از جمله پوشاک.

گالری عکس: هاوایی خرده فروشان در انتظار بازگشایی مالی را تشدید درد

در صورتی که تصویر نیست ناراحت کننده به اندازه کافی در نظر بگیرید که هونولولو مبتنی بر املاک و مستغلات شرکت نظر خود را در شکل بسیار بهتر از بسیاری دیگر از خرده فروشی صاحبان مرکز در هاوایی است.

A&B در درجه اول صاحب جامعه خرده فروشی مجتمع که در خدمت مردم محلی و لنگر توسط فروشگاه های مواد غذایی که مانده اند باز به عنوان ضروری کسب و کار در طول coronavirus بیماری همه گیر.

بنابراین وضعیت به احتمال بسیار بدتر برای مراکز لنگر توسط فروشگاه های بزرگ احاطه شده توسط خرده فروشان پوشاک و برای مراکز خرید متمرکز گردشگران به درجه قابل توجهی.

خط Muraoka رئیس و مالک از شهرستان های بزرگ, کسی که شام میخورد گفت: استرس و درد فقط بدتر با عدم اطمینان بیشتر نسبت به امداد رسانی در چشم.

“این یک وضعیت خوب,” او گفت:. “این بسیار استرس زا برای صاحبان کسب و کار. آن زنده ماندن است.”

Muraoka بسته سه از پنج رستوران در ماه مارس و تلاش به سطح شیب دار بالا takeout خدمات در Waipio و Kaimuki مکان در طول کاهش ساعت.

اما او گفت: پرداخت قبوض که شامل اجاره و 300 دلار به 400 دلار در یک روز فقط برای برق و گاز در واحد, رستوران, دلهره آور است چرا که فروش ناموفق mr 50 درصد به 80 درصد بسته به روز است.

در یک گام کوچک رو به جلو در این هفته Muraoka بازگشایی خود کیلوا رستوران برای بایگانی اطلاعات سفارشات مارس 27.

اما او گفت هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت که چگونه بسیاری از مشتریان خواهد آمد زمانی که رستوران ها مجاز به بازگشایی با محدود ناهار خوردن در ظرفیت محدوده.

اگر مشتریان لازم نیست دوباره به سرعت آن را نمی ممکن است مالی را حس برای بازگشایی شهرستان های رستوران برای ناهار خوردن در سرویس هنگامی که رهبران دولت می گویند که خوب است که Muraoka امیدوار است در اواسط ماه مه.

“این است که یک کل جدید ballgame,” او گفت:.

به نوبه خود به عنوان یک صاحبخانه, A&B گفت: این تلاش برای کمک به مستاجران که مانده اند باز است. این تلاش ها شامل تعویق انداختن اجاره برای برخی و ترویج منظقه وانت تحویل و تغییر ساعت قبل از عمل.

هنوز A&B به رسمیت می شناسد که می تواند چالش های گذشته برای مدتی حتی اگر محدودیت ها به تدریج شروع به کاهش برای غیرضروری خرده فروشی در این ماه به این شرکت انتظار دارد.

“هر چند هاوایی تا کنون در امان است سخت ترین اثرات COVID-19 گیر ما در حال تجربه اقتصادی و اجتماعی دررفتگی که بی سابقه است و می تواند طولانی مدت” کریس بنیامین, A&B, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران سهام پنج شنبه.

لنس پارکر, A&B ارشد املاک و مستغلات افسر اشاره کرد در این تماس که یک عامل بسیار مهم در چشم انداز دراز مدت برای خرده فروشان در حال رفتن به چگونه به سرعت مستاجران بازگشایی — و آن است که توانایی برای برخی از بازگشایی یابد دیگر آنها را مجبور به ماندن بسته شده است.

“مهم ترین چیز دوباره برای ما این است که سعی کنید به آنها را باز فیزیکی اما همچنین مطمئن شوید که آنها را از نظر مالی قادر به انجام این کار” پارکر گفت. “بدیهی است که دیگر که آنها بسته آن را به قرار دادن بیشتر از فشار بر توانایی های خود را به اجاره و من شک ندارم که برخی از آنها در حال رفتن به باید مشکلات در بازگشایی.”

A&B است و با توجه به اجاره deferrals مورد به مورد و بر اساس آن ارزیابی یک مستاجر وضعیت مالی و گفت که برای ماه آوریل آن را معوق 1.1 میلیون دلار در اجاره.

این شرکت حدود 650 خرده فروشی مستاجران در خواص آن که شامل Manoa بازار Kaneohe خلیج, مرکز خرید Waianae, مرکز خرید مروارید ارتفاعات مرکز کونیا مرکز خرید Waipio مرکز خرید و بسیاری از خرده فروشی املاک و مستغلات در کیلوا.

برخی از A&B, خواص عمدتا توسط لنگر Foodland و Safeway باید غلظت های بالاتر از رستوران های محلی است که در ادامه خدمت takeout. در دیگران مانند مروارید ارتفاعات وجود دارد بیشتر فروشگاه ها که تلقی شده است غیر ضروری و بسته باقی می ماند از جمله گیتار, مرکز, Ross Dress for Less, شاهوار, تئاتر, ULTA Beauty, 24 Hour Fitness, جین, انبار, راجر دونن گلف و GameStop.

تنها یک زن و شوهر از انواع آجر و ملات کسب و کار خرده فروشی اجازه داده شد به بازگشایی در هفته گذشته با مشتری محدودیت ها از جمله خودرو, نمایندگی ها و گل ها ،

بنیامین پیش بینی می کند که بیشتر اضافه خواهد شد در این ماه اما دامنه بازگشایی نامشخص است.

“ما انتظار بازگشت تدریجی به حالت عادی شروع مه و پیشرو خرده فروشان آغاز خواهد شد بازگشایی,” او گفت:. “اما از آن خواهد شد مرحله به مرحله و بدون هیچ یقین در مورد چه مدت طول خواهد کشید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de