یک Fiers تمرکز در فصل پیش رو امضا نمی کند-سرقت جنجال

مسا — در اقیانوس خاموش سواحل فلوریدا مایک Fiers در بر داشت یک راه برای گرفتن ذهن خود را از همه چیز این زمستان برای چند ساعت در یک زمان و آماده شدن برای یکی دیگر از فصل بیس بال.

دور از Astros رسوایی. هیچ whistleblower پچ پچ. فقط سختی شنا در گشت و گذار و تمرینات با دوستان خود را در پمپنو بیچ.

این یک offseason اوکلند پارچ شمارش برای حمل او را از حرکت او طی یک حرفه ای در سال 2019 و دیگری حذفی فصل, زمانی که او تن به تن خود شغل دوم بدون hitter وظیفه و رفت به پیروزی 15 بازی.

Fiers روشن ساخته است که او در حال حرکت است به جلو پس از او گفته ورزشی در ماه نوامبر که سابق خود هوستون تیم به سرقت برده بود و نشانه با استفاده از یک دوربین ویدئویی در مرکز میدان در طول Astros’ 2017 اجرا به مسابقات جهانی عنوان شده است.

“در حال حاضر من می خواهم به تمرکز بر روی این تیم و نه به گذشته” گفت: Fiers که کاهش یافته است به صحبت در مورد جزئیات این طرح و یا تصمیم خود را برای رفتن ،

آیات درخواست بررسی آن را تکان داد تا چندین تیم. هوستون مدیر AJ Hinch و مدیر کل جف Luhnow از کار اخراج شدند در همان روز آنها را به حالت تعلیق توسط کمیساریای راب مانفرد. سابق Astros نیمکت مربی و سپس-بوستون مدیر الکس کورا نیز اخراج شد و سپس سابق Astros بازیکن کارلوس Beltran خود را از دست داده به عنوان متس مدیر.

“من خوشحالم که ما در این نقطه در حال حاضر و بدیهی است که مایک زیادی به کار با آن” یک مدیر باب ملوین گفت: به عنوان کوزه و فو برگزار شد اولین تمرین بهار. “این بازی را برای آن بهتر از این نقطه به جلو رفتن. من فکر می کنم این همه در مورد حرکت گذشته در حال حاضر و گرفتن را از طریق بسیاری از مسائل است که شما را دیدم. این قرار بود بازی مساوی زمینه آن نبود.”

این یک موفق به کسب 97 بازی هر یک از دو فصل گذشته به پایان دوم به هوستون در AL غرب قبل از از دست دادن وحشی-کارت بازی هر دو سال.

Fiers رفت 15-4 فصل گذشته با 3.90 دوران بیش از 33 شروع می شود و نوبت و در عین حال در 184⅔.

هنوز هم او را تماشا می کردند که چپ دست شان Manaea در زمان توپ و از دست دادن در آل وحشی-بازی کارت به خلیج تمپا. Fiers می خواستم شروع آن شب اما درک ملوین ساخته شده یک انتخاب دشوار است.

“من می خواهم از این فرصت است. Manaea قطعا مستحق آن لحظه به عنوان” Fiers گفت. “ما در حمایت از او اما شخصا برای من البته من می خواهم توپ. شما فقط می توانید آن را به یک فرد است.”

با وجود ناامیدی Fiers کردم حق بازگشت به کار reuniting با دوست دیرین مایک Dobre چند بار در هفته.

در روز خود را به عنوان کالج, بازیکنان آنها را دریافت کنید تا ساعت 5 به اجرا در ساحل. Dobre انگیزه Fiers و آن را سرگرم کننده برای آنها را به reconvene خود را تمرین شدید رژیم هم این زمستان پس از Dobre صرف سال های اخیر به عنوان یک تکاور ارتش.

“او بسیار دیوانه است. او استفاده می شود به من در صبح زود” Fiers گفت. “ما استفاده می شود به انجام ساحل ما اجرا می شود ساعت 5 آن می رود بسیاری به چقرمگی روانی چیزهایی که مرتب سازی بر اساس. که زمانی که ما در دانشگاه است. آن را تغییر ذهن خود را بر روی بسیاری از چیزها است. بسیاری از مردم می خواهم به ماندن در تخت خود خوابیده باشید و گرم بمانید اما فقط گرفتن و آموزش من فکر می کنم آن را به شما مجموعه جدا و مجموعه های روانی که مرحله.”

Dobre در حال حاضر کار برای Broward شهرستان کلانتر, پس این زمستان آنها به طور معمول انجام تمرینات خود را در بعد از ظهر.

آنها تا به حال یک جوان مشتاق دانش آموز بیش از حد: A rookie left-hander عیسی Luzardo می خواستم یک نگاه اجمالی در خود جانباز هم تیمی های معمول و به آنها پیوست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>