یک برش حقوق قرار داده پیشاهنگی در کردند

این را با قرار دادن خود پیشاهنگی و تعداد قابل توجهی از دیگر مقابل دفتر کارکنان در کردند, تعلیق پرداخت به صورت جزئی leaguers و برش حقوق مدیران دیگر به عنوان بخشی از هزینه برش حرکت در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

یک صاحب جان فیشر اعلام کرد که حرکت روز سه شنبه در یک نادر بیانیه عمومی در مورد آنچه که او به نام “فوق العاده روز سخت است.”

“بیس بال بیش از یک شغل — آن است که یک راه زندگی” فیشر نوشت: در نامه ای به طرفداران و کارکنان. “افرادی که کار را برای تیم ما هستند و خانواده ما — ما بسیار پایه — و آنها کار خستگی ناپذیر برای کمک به یک رقابت در این گرانبها ترین بازی. COVID-19 آورده غم انگیز از دست دادن زندگی و بیماری برای بسیاری در جامعه ما و در آن نهفته است همه ما در راه ما می تواند هرگز تصور است. سازمان ما مانند بسیاری دیگر در سراسر کشور است تا به حال به رابطه جنسی خشن و دردناک گیری.”

این furloughs برای پیشاهنگی و دیگر جبهه پرسنل دفتر هفته آغاز خواهد شد اگر چه این تیم تازه پیشاهنگی در حال انتظار برای ماندن در طریق پیش نویس در ماه ژوئن 10-11.

جزئی leaguers متوقف خواهد شد دریافت $400 هفتگی stipdends هفته آینده.

این یک را ادامه خواهد داد به پرداخت مراقبت های بهداشتی 401k و هزینه های بازنشستگی برای کارکنان خود را.

این تیم همچنین قطع خواهد شد پرداخت هزینه برای همه در مقابل دفتر کارکنان ساخت بیش از 60 ، 000 دلار با بزرگترین کاهش در آینده به بالاترین کارکنان پرداخت می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de