به عنوان coronavirus شیوع گسترش مدارس صورت معضل در رفتن آنلاین

پراویدنس, R. I. >> زمانی که کروناویروس جدید ظاهر در سن رافائل آکادمی پس از یک مدرسه گروه در بازگشت از سفر به ایتالیا و مقامات تصمیم به نزدیک رود آیلند کاتولیک دبیرستان به مدت دو هفته.

به جای لغو کلاس های مدرسه در پوتوککت برقرار مجازی “روز” که در آن دانش آموزان انتظار می رود به کار از خانه برای چک کردن تکالیف از طریق پورتال های آنلاین و گهگاه چت با معلمان است.

چند مایل دور یک منشور عمومی مدرسه نیز بسته پس از یک معلم که با حضور همان ایتالیا سفر در انتظار نتایج آزمون. اما در اولین دستاورد این دو روز تحت درمان قرار گرفتند مانند برف روز — هیچ تکالیف خاص و بدون انتظار است که بچه ها را نگه دارید تا مدرسه خود را.

به عنوان بیشتر مدارس در سراسر ایالات متحده بستن درهای خود را به دلیل coronavirus آنها در مواجهه با یک معضل در وزن آیا برای تعطیل کردن و حرکت می کند کلاس های آنلاین است که می تواند ترک در پشت بسیاری از دانش آموزان که, کامپیوتر, صفحه اصلی دسترسی به اینترنت و یا پدر و مادر با ساعات کار انعطاف پذیر. به عنوان تعطیلی سرعت بخشیدن به کودکان در برخی از مدارس مانند سنت رافائل خواهد بود قادر به ادامه نوعی از یادگیری در حالی که کودکان در مدارس با کمتر فن آوری و یا از سایر منابع ممکن است به سادگی از دست ندهید.

عمیق فن آوری و ثروت فاصله وجود دارد که در سراسر کشور بین فقیر و ثروتمند دانش آموزان ساخته شده است که شیوع کروناویروس حتی بیشتر به چالش کشیدن برای مسئولان مدرسه که در حال کشتی با نه تنها سلامت و ایمنی تصمیمات بلکه سوال در مورد اخلاق تعطیلی مدارس.

این مذاکرات شده است در مدارس سراسر کشور در طول شیوع از مناطق شهری در نیویورک و سیاتل و لس آنجلس به روستایی آنهایی که در نبراسکا و پنسیلوانیا است.

“اگر ما تعطیل برای یک هفته یا دو هفته و برخی از بچه ها می توانید آن را انجام دهد اما برخی نمی توانید کاری انجام دهید ؟” ادوارد آلبرت, مدیر اجرایی, پنسیلوانیا, انجمن روستایی و مدارس کوچک. “برخی از مکان هایی که حتی نمی باید خدمات تلفن.”

اگر چه گسترده تعطیلی در حال توسعه های جدید در ایالات متحده آنها در حال حاضر یک واقعیت در سازمان ملل شده اند که ضربه سخت تر توسط ویروس. سازمان ملل متحد آموزش و پرورش سازمان یونسکو می گوید: نزدیک به 300 میلیون کودک در 22 کشور در سه قاره بودند که متاثر از تعطیلی مدارس در هفته گذشته. در پاسخ آن آغاز شده است حمایت از برنامه های آموزشی آنلاین.

در سخت ضربه واشنگتن مقامات آموزش و پرورش توصیه می شود در برابر مدارس در حال حرکت آموزش آنلاین مگر اینکه آنها می توانند اطمینان از دسترسی برابر برای همه دانش آموزان از جمله کسانی که با معلولیت و یا بدون دسترسی به اینترنت است. دولت سازمان آموزش و پرورش توصیه مدارس که آن را حس بیشتری را به انصراف از مدرسه و کلاس در پایان سال است.

“ما در حال قرار دادن یک کلمه از احتیاط در مورد سهام لنز” گفت: Rhett نلسون مدیر آموزش جایگزین در دولت, وزارت آموزش و پرورش. “ما می خواهیم برای تضعیف شیوه های است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر جمعیت های خاص به خصوص کسانی که بیشتر در معرض خطر است.”

مدارس نیز باید در نظر بگیرید که آیا تعطیلی هستند و در واقع به نفع سلامت عمومی است. تعداد بسیار کمی از موارد یافت شده در کودکان و نوجوانان و کارشناسان احتیاط مدارس به فکر می کنم در مورد عوامل آسیب به آموزش و پرورش فرزندان و غیبت در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی که بچه ها باید در خانه بمانند.

“وجود ندارد شواهد قوی است که بسته شدن مدارس باید معنی دار بهداشت عمومی بهره مند شوند گفت:” جنیفر Nuzzo از دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی در بالتیمور.

در لس آنجلس معلمان افزایش نگرانی ها در مورد یک طرح اضطراری برای حرکت به کلاس های آنلاین. تا کنون معلوم نیست چگونه این منطقه را در رسیدن به دانش آموزانی که خانواده ها نمی توانیم لپ تاپ و یا خدمات اینترنت گفت: Alex Orozco از منطقه اتحادیه معلمان. نیویورک مقامات می گویند آنها با توجه به بسته شدن تنها به عنوان آخرین چاره با استناد به نگرانی های که این امر اخلال در زندگی روزانه برای هزاران خانواده.

برخی از مناطق برنامه ریزی برای توزیع Wi-Fi را به دانش آموزان بدون دسترسی به اینترنت و دیگران می گویند که آنها ارائه خواهد شد کامپیوتر برای هر دانش آموز. مدارس عمومی در میامی می گویند که آنها در حال آماده بیش از 200 ، 000 لپ تاپ های آماده برای رفتن به خانه در مورد کلاس های حرکت آنلاین.

در Northshore مدرسه منطقه در نزدیکی سیاتل که تغییر آن کلاس های آنلاین از امروز مقامات loaning کامپیوتر و نقاط به دانش آموزانی که به آنها نیاز دارید. آنها همچنین ارائه به وعده های غذایی برای رسیدگی به نگرانی در مورد کودکان است که ناهار رایگان رفتن گرسنه است.

ده ها تن از ایالات متحده مدارس را اعلام کرد تعطیلی یک یا دو روز برای ضد عفونی کردن مدارس و برخی از آنها تعطیل برای طولانی تر است. مدارس دولتی در Scarsdale, New York, در حال لغو کلاس از طریق مارس 18 با هیچ برنامه ای برای حرکت های آنلاین پس از یک مدرسه کارگر تست مثبت است. این 64,000-دانشجو کندوها Unified School District نزدیکی ساکرامنتو کالیفرنیا طریق بسته های جمعه پس از یک منطقه خانواده شده و در قرنطینه.

کالج ها نیز حرکت کلاس های آنلاین از جمله دانشگاه, دانشگاه استنفورد, دانشگاه پرینستون و کلمبیا.

این تعطیلی به اثبات رسانده اند یک مزیت برای برخی از مدارس آنلاین و شرکت های فن آوری است که برای کمک به مدارس آموزش آنلاین. بسیاری می گویند که آنها در حال دیدن افزایش تقاضا برای خدمات در حالی که برخی در حال ارائه برای کمک به مدارس به صورت رایگان. در میان آنها گوگل است که به مدارس دسترسی رایگان به بزرگتر ویدئو کنفرانس.

این Leyden دبیرستان منطقه در نزدیکی شیکاگو ارائه شده است “E-Learning روز” به مدت چهار سال زمانی که آب و هوای بد می رسد. همه دانش آموزان داده می شود, قرص, و آنها می توانند رایگان از Wi-Fi را در صورت نیاز. اما این عمل به طور معمول استفاده می شود تنها در یک روز در یک زمان و سرپرست نیک Polyak سوال که آیا می تواند پایدار برای دیگر امتداد.

“ما می تواند چیزی واقعا با کیفیت بالا برای یک هفته. اگر این یک ماه من نمی دانم که ما می تواند” Polyak گفت. “نه هر دانشجو می تواند فقط برای ورود به یک کامپیوتر و شرکت کنند. چه کنیم با ما فارسی زبان آموزان ؟ چه چیزی برای انجام با کافه تریا کارگران و رانندگان اتوبوس? آنها فقط از دست دادن پرداخت؟”

نگرانی های مشابه منجر شده برخی از مدارس به برنامه ریزی برای آشکار تعطیلی به جای کلاس های مجازی. یک ساعت خارج, Lincoln, نبراسکا, مقامات در جانسون-براک مدرسه دولتی می گویند آنها نیست با توجه به گزینه های آنلاین از آنجا که اینترنت در دسترس است بیش از حد پر از لکه در جامعه روستایی. به جای این منطقه از 250 دانش آموزان را برنامه ریزی برای دید و تا روز بعد.

برخی دیگر از مدارس در حال برنامه ریزی برای low-tech گزینه های مانند بسته از کار است که می تواند به خانه فرستاد در هر هفته. حتی مدارس مجهز به تکنولوژی هستند و با توجه به اینکه گزینه ای برای دانش آموزان جوان که نمی با استفاده از آموزش آنلاین نرم افزار.

در مدرسه منشور در پراویدنس دستاورد اولین بسته برای تمیز کردن در حالی که آن را در انتظار یک معلم coronavirus نتایج آزمون. او به پایان رسید تا تست منفی و مدرسه بازگشایی شد تنها پس از دو روز.

Soraida مورالس’ سه فرزند مدرسه بروند. او هنوز هم تا به حال برای رفتن به کار در داروخانه, کار, اما قادر به بستگی به والدین برای مراقبت از کودکان در حالی که او کار می کرد. آنها همچنین شانس به یک لپ تاپ در یک لوکس است که بسیاری از خانواده ها در منطقه ندارد. مدرسه در خدمت تعداد زیادی از زبان آموزان زبان انگلیسی و اکثریت قریب به اتفاق در نظر گرفته شده از لحاظ اقتصادی محروم.

Holly Taylor Coolman دارای دو رشته در پوتوککت مدرسه کاتولیک تعطیل برای دو هفته. او و همسرش هر دو از اساتيد دانشگاه و انعطاف پذیری را به ماندن با آنها را و خود را 4th, گریدر, یک تصمیم آنها ساخته شده به طوری که آنها نمی خواهد قرار داده و هر کس دیگری در معرض خطر است. جوک که خانواده اش در “quaranteen” را به عنوان او را نگه می دارد بچه های خود را در یک برنامه دقیق به نگه دارید تا با ترم آنلاین.

او همچنین به رسمیت می شناسد که خانواده او خوش شانس است به انعطاف پذیری آنها و شگفتی های او در مورد آنچه که سایر خانواده ها انجام خواهد شد که لازم نیست همان نوع امتیاز است.

“وجود دارد این مقدار بزرگتر سوال در مورد چگونه کودکان و نوجوانان مراتب در حال حاضر که اصلا دو پدر و مادر در خانه و یا لازم نیست که هر پدر و مادر در خانه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de