به عنوان coronavirus موارد ظهور در بازار پکن می رود به ‘زمان جنگ حالت

یک منطقه در مرکز پکن رفته است به “جنگ به حالت” پس از کشف یک خوشه از coronavirus موارد در اطراف بزرگترین گوشت و سبزی در بازار در این شهرستان بالا بردن چشم انداز موج دوم از عفونت در حساس پایتخت صندلی حزب کمونیست چین.

کشف ده ها تن از عفونت هر دو علامت دار و بدون علامت تاکید perniciousness از ویروس ها و گرایش خود به گسترش با وجود تنگ اجتماعی کنترل.

“ما می خواهم برای هشدار دادن به همه را رها نگهبان خود را حتی برای یک ثانیه در بیماری پیشگیری و کنترل; ما باید آماده برای یک مدت طولانی مبارزه با ویروس” زو Hejian سخنگوی پکن شهرداری از دولت گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

“ما باید برای اقامت هشدار به خطرات ناشی از وارداتی موارد و به این واقعیت است که بیماری کنترل در شهر ما پیچیده است و جدی و در اینجا خواهد بود برای یک مدت طولانی,” او گفت:.

مقامات در خصوص هشدار به موارد اطراف بازار به دلیل این است که چگونه coronavirus گسترش: آن را ناشى از Huanan بازار مواد غذایی در شهر ووهان در سراسر چین و به زودی در سراسر جهان.

مردی که تا به حال بازدید Xinfadi بازار در Fengtai در جنوب غرب پایتخت, در ژوئن 3 برای خرید گوشت و غذاهای دریایی آزمایش مثبت برای coronavirus پکن مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده پنج شنبه.

سپس در روز جمعه را اعلام کرد که دو کنترل کیفیت کارگران در دولتی چین گوشت مواد غذایی مرکز تحقیقات که در حال بازدید Xinfadi و پنج بازارهای دیگر در این شهرستان به بررسی استانداردهای نیز آزمایش مثبت است.

این باعث دیوانگی از تست. تا پایان روز شنبه, پکن مقامات swabbed 1,940 کارگران در سوپر مارکت های بزرگ و دیگر مواد غذایی در بازارهای سرمایه و جمع آوری 5,424 محیط زیست نمونه.

این آزمایشات نشان داد یکی دیگر از چهار علامتی موارد: سه نفر از افرادی که مشغول به کار در Xinfadi بازار بخش دریایی و دیگر یک مشتری که در حال بازدید از بازار است. هیچ یک از آنها تا به حال سفر خارج از پکن نشان می دهد که این موارد تا به حال تمام شده است منتقل می شود در داخل شهر.

آنها همچنین کشف 45 موارد بدون علامت در افرادی که در ارتباط با بازار و یکی مربوط به بازار دیگر در کشور همسایه Haidian منطقه. آنها همچنین دریافتند coronavirus در 40 از نمونههای محيطی از جمله در هیئت مدیره سفت استفاده می شود وارداتی ماهی قزل آلا در بازار است.

این یافته ها باعث شد اقدامات سریع برای کنترل هر گونه گسترش در پایتخت که در آن زندگی کرده ومیگوید بازگشت به تقریبا طبیعی است.

Xinfadi بود تعطیل بلافاصله و پنج نفر دیگر بازارهای بازدید گوشت بازرسان دستور داده شد به هر دو به طور کامل و یا جزئی.

چون Xinfadi تامین حدود 70 درصد از پکن سبزیجات تازه و 80 درصد از میوه آن سرمایه مقامات مرتب برای سبزیجات و میوه به توان به دو بازارهای موقت برای اطمینان از ثبات عرضه و قیمت گذاری.

همه ماهی قزل آلا تازه برداشته شد از فروشگاه ها و بازار در سراسر شهر و دفع و مقامات گفتند که شروع غربالگری منجمد و گوشت تازه در بازار در سراسر شهرستان.

نه کودکستان ها و مدارس ابتدایی در سراسر Xinfadi بودند و مجتمع های آپارتمانی در نزدیکی بازار مهر و موم شده بودند با حرکت به شدت محدود است.

پس از چند روز از یک محاکمه بازگشایی مرکز ملی هنرهای نمایشی متوقف شد اجازه می دهد بازدید کنندگان شنبه و تمام رویدادهای ورزشی در این شهرستان ممنوع شد. پکن ممنوع گروه های گردشگری از دیگر استان ها و مناطق.

اما یک نگرانی در توسعه شمال شرقی استان لیائونینگ در روز شنبه گزارش داد دو موارد بدون علامت در افرادی که تماس نزدیک از کسانی که آلوده در پکن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>