یک catchers رقابت برای نقش

آن را بیش از حد نادر به اولین سرآمد رسیدن بهار آموزش دعوت خود را حرفه ای سال اما دیویدسون است با توجه به راه آن می تواند ساده رشد خود در لیگ کوچک است.

“تفاوت اصلی این است که چیزهایی که ما در حال یادگیری چیزهایی هستند که ثابت شده است از بازیکنان و بچه ها که انجام شده است در حال حاضر نه لزوما چیزی که ممکن است کار” Davidson گفت. “من احساس می کنم در بسیاری از چیزهایی که اطراف تا زمانی که شما پیدا کردن چیزی وجود ندارد همیشه بتن دلایل پشت آن است.”

دیویدسون می خواهد به کار در قوام در بشقاب مانند هر جوان hitter وظیفه ممکن است. اما او همچنین چیدن همکار shortstop مارکوس Semien مغز برای حد مشاوره و دانش او می تواند دریافت کنید. به علاوه او کار با دستیار جدید برخورد مربی اریک مارتینز بود که یکی از مربیان در آموزش لیگ.

موقعیتی هدف قرار دادن درس

ناآشنا مته در محل ساعت قبل از یک زمان در Tampa Bay Rays وحشی-کارت بازی در ماه اکتبر گذشته.

این یک تمرین بودند خود پارچه سست بافت پرچمی. حتی در میان استرس postseason بیس بال را به خود جلب کرد برخی از خنده از مدیر باب ملوین ،

با وجود تمرین و اوایل کسری به اشعه که در وحشی-کارت بازی یک را نمی تلنگر به هر موقعیتی ضربه زدن به تراشه دور. به نظر می رسد که مقاومت ممکن است شل در این سال است. تیم اجرا خواهد شد برخی از موقعیتی ضربه مته در روز جمعه.

“من مطمئن هستم که من صحبت می کنند و این نوشته کمی بعد جلوی من خواهد شد و آره” ملوین شوخی. “اما این بار در این فصل به خصوص با ما تبادل و دفاع وجود دارد که در آن ما می توانید انجام دهید که دریافت بچه ها بیش از آنها را در. ما خواهید بود بهتر برای آن است.”

چگونه شما عمل چیزی شبیه به موقعیتی ضربه?

“این یک آگاهی درست میشه و این چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام در این اردوگاه,” او گفت:.

موقعیتی ضربه را کنار جاده رفته در این, مدرن, همه از رویکرد عصر. لیگ آمریکا اشتغال تعیین شده hitter وظیفه حذف صف محدودیت های که ممکن است نیروی برخی از پایین صف موقعیتی نداریم کسی را بزنیم. اما با برخی از سرعت در صف خود را (تونی کمپ رامون Laureano) و برخی از موفق پارچه سست بافت پرچمی در گذشته خود (مت اولسون ضرب و شتم shift) وجود دارد ممکن است فرصتی برای تلنگر اسکریپت و دور تراشه با وجود کشت sluggers بالا و پایین ،

“این چیزی است که باید باشد بچه ها در حال فکر کردن در مورد بیش از فقط یک بازی, بنابراین ما سعی می کنید برای قرار دادن یک کمی بیشتر تاکید بر روی آن” ملوین گفت.

نیک آلن دستکش جادویی

آلن بالا نیست چشم انداز نشده است. اما کوتاه statured shortstop است wowed با دستکش خود را از روز 1. ملوین raved در مورد او پنج شنبه.

“هنگامی که شما او را در لباس ساده شما 100% مطمئن شوید که او یک بازیکن بیس بال, اما او یک بازیکن بیس بال,” ملوین گفت.

او می خواست برای دریافت Allen, پیش نویس توسط این تیم در سال 2017 به این بازی بهار — اما یک مشکل شانه می تواند تاخیر آن است. یک طرفداران باید مشتاق به دیدن او حرکت است که کشش.

“او یکی از ما چشم انداز بهتر و من نمی دانم که ما بهتر مدافع در توسعه” ملوین گفت. “شما سازمان دیده بان او را در زمین و هر چه هاپ او می شود — veteran بچه ها سعی کنید بزرگ هاپ — اما وجود ندارد هاپ او ترس از او دست تمیز و نرم دست یکی از آن بچه ها که نمی آیند در اطراف بیش از حد اغلب به عنوان دور به عنوان او به نظر می رسد دفاعی. آن را فقط به مسائل روزمره او باعث می شود که عالی بازی می کند و او را سرگرم کننده به تماشای. او منحصر به فرد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>