دستگیری چهار نفر در اثر تیراندازی در گرجستان

ساوانا, Ga. >> گرجستان مقامات یک پدر و پسر امروز و آنها را به اتهام قتل در ماه فوریه در اثر تیراندازی یک مرد سیاه و سفید آنها را دنبال کرده در یک کامیون پس از لکه بینی او در حال اجرا در محله خود را.

اتهامات آمد بیش از دو ماه پس از Ahmaud Arbery, 25 کشته شد در یک مجتمع مسکونی در خیابان فقط در خارج از شهرستان بندر Brunswick. ملی خشم بیش از این مورد دارای عقاید این هفته پس از یک تلفن همراه تصویری که به نظر می رسد نشان می دهد که تیراندازی.

گرگوری McMichael گفت: پلیس پس از فوریه تیراندازی که او و پسرش را تعقیب پس از Arbery چرا که آنها مشکوک او که یک سارق است. Arbery را واندا جونز کوپر گفت: او معتقد است که او پسر یک بازیکن سابق فوتبال فقط دویدن در Satilla سواحل محله قبل از او کشته شد در یک بعد از ظهر یکشنبه.

گرجستان دفتر تحقیقات اعلام کرد این دستگیری ها روز پس از آن آغاز شد تحقیقات خود را در درخواست از خارج دادستان. آژانس در انتشار اخبار گفت که گرگوری McMichael, 64 و 34 ساله و پسر تراویس McMichael تا به حال شده است زندانی به اتهام قتل و تشدید حمله.

این GBI انتشار اخبار گفت: McMichaels “مواجه Arbery با دو سلاح گرم است. در طول برخورد تراویس McMichael کشته Arbery.” هیچ جزئیات دیگری بودند بلافاصله منتشر شد.

از آن خواهد شد اگر هر کدام از McMichaels تا به حال یک وکیل است که می تواند اظهار نظر در مورد اتهامات عنوان شده علیه.

گرگوری McMichael به عنوان یک محقق برای Glynn شهرستان دادستان منطقه Jackie Johnson. بازنشسته شد در سال گذشته است. این اتصال باعث جانسون به recuse خودش از این مورد است.

در یک کنفرانس خبری قبل از دستگیری اعلام شد امروز کالیفرنیا ، برایان کمپ به خبرنگاران گفت: او با اعتماد به نفس دولت محققان خواهد “پیدا کردن حقیقت است.”

“در اوایل این هفته من از تماشای این ویدئو به تصویر می کشد آقای Arbery آخرین لحظات زنده” کمپ یک کنفرانس خبری گفت در آتلانتا. “من می توانم به شما بگویم آن را کاملا وحشتناک و گرجی شایسته پاسخ.”

گرگوری McMichael گفت: پلیس به او مشکوک دونده بود همان مرد فیلم برداری توسط دوربین های امنیتی ارتکاب شکستن. او و پسر رشد تراویس McMichael برداشت اسلحه و شروع به پیگیری در کامیون.

این ویدیو نشان می دهد یک مرد سیاه و سفید در حال اجرا در سرعت دویدن در سمت چپ جاده. یک کامیون پارک شده در جاده ها جلوتر از او. یکی از مردان سفید داخل وانت تخت. دیگر ایستاده است در کنار باز کردن درب سمت راننده.

دونده عبور از جاده به تصویب وانت در سمت مسافر و سپس عبور در جلوی کامیون. یک گلوله برای تلفن های موبایل و ویدیو نشان می دهد دونده دست و پنجه نرم کردن با یک مرد در خیابان بیش از آنچه به نظر می رسد به یک تفنگ یا تفنگ. یک شات دوم شنیده می شود و دونده دیده می شود مشت زدن به مرد. یک سوم شات از کار اخراج شده است در نقطه ای خالی محدوده. دونده staggers چند پا می افتد و رو به پایین.

نیوبرانزویک دفاع وکیل آلن تاکر شناسایی خود را امروز به عنوان کسی که به اشتراک گذاشته شده با ایستگاه های رادیویی. در یک بیانیه تاکر گفت که او به نمایندگی از هر کسی که درگیر در این پرونده است. او گفت: او منتشر شد تصویری “از آنجا که جامعه من شد پاره پاره از هم جدا شده توسط اشتباه اتهامات و مفروضات.”

تاکر نمی گویند که چگونه او به دست آمده ، او بلافاصله پاسخ به یک تلفن همراه پیام و یا ایمیل.

اعتراض بیش قتل رسیده کاخ سفید که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تسلیت گفتند امروز به Arbery خانواده.

“این یک چیز غم انگیز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در دفتر بیضی “اما من داده خواهد شد و یک گزارش کامل در این شب است.”

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن به نام Arbery مرگ یک “قتل است.” در طی یک میزگرد آنلاین امروز بایدن در مقایسه با تصویری به دیدن Arbery “بدون محاکمه اعدام قبل از چشم ما.”

خارج دادستان نظارت بر مورد تام Durden بود روز دوشنبه گفت که او می خواست یک هیئت منصفه برای تصمیم گیری که آیا اتهامات موجه. با گرجستان دادگاه هنوز هم تا حد زیادی بسته به دلیل coronavirus soonest است که می تواند اتفاق می افتد است اواسط ماه ژوئن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de