در سراسر جهان پلیس chokeholds طلبه پس از فلوید مرگ

LE PECQ, فرانسه — سه روز پس از جورج فلوید درگذشت با مینیاپولیس افسر پلیس خفگی کردن هوا یکی دیگر از مرد سیاه writhed در جاده اسفالته دارای سنگفرش خیابانی در پاریس به عنوان یک افسر پلیس فشرده زانو به گردن او در طول بازداشت.

بی حرکتی تکنیک های که در آن افسران اعمال فشار با زانو های خود را در معرض ابتلا مظنون در پلیس در سراسر جهان و به مدت طولانی کشیده انتقاد. یکی از دلایلی که چرا فلوید مرگ است جرقه خشم و دست زدن به اعصاب در سطح جهان است که چنین تکنیک مقصر شناخته شده اند برای asphyxiations و دیگر مرگ و میر در بازداشت پلیس فراتر از سواحل آمریکا اغلب شامل غیر سفید مظنون است.

“ما نمی توانیم بگوییم که آمریکا وضعیت خارجی به ما گفت: در مجلس فرانسوا Ruffin که تحت فشار قرار دادند برای ممنوعیت پلیس با استفاده از رو پایین نگه می دارد که دخیل در مرگ و میر در, فرانسه, مجلس تلاش را در خود نگه دارد با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

عضلانی بازداشت در 28 ماه مه در پاریس یک مرد سیاه و سفید بود که لحظه ای بی حرکت رو به بالا با یک افسر زانو و بالای ساق پا فشار در فک و گردن و قسمت فوقانی قفسه سینه است که در میان کسانی که کشیده اند عصبانی مقایسه با کشتار فلوید در مه 25 در مینیاپولیس.

پاریس بازداشت شد فیلم برداری توسط تماشاگران و به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته و مشاهده آنلاین. پلیس گفت: این مرد بود رانندگی تحت تاثیر مواد مخدر و الکل و بدون مجوز است و او در برابر دستگیری و توهین کردند. در مورد او تبدیل شده بود به دادستان.

در هنگ کنگ که در آن پلیس رفتار یک موضوع داغ پس از ماه ها تظاهرات ضد دولتی در این شهر زور می گوید که در حال بررسی مرگ یک مرد بود که بی حرکت رو به پایین در طول بازداشت خود در ماه مه توسط افسران بودند که فیلم برداری بر روی زانو های خود را بر روی شانه و پشت و گردن.

پلیس, قوانین و روش های در chokeholds و محدودیت های بین المللی متفاوت است.

در بلژیک پلیس مربی Stany Durieux او می گوید کمیته انضباطی به تذکر کارآموزان متصل کردن آنها امتیاز “هر بار که من یک زانو اعمال شده به ستون فقرات.”

“آن نیز ممنوع است به تکیه بر روی یک مظنون به طور کامل به عنوان این می تواند له او صدری و خفه او را” او گفت:.

را محکوم کرد توسط پلیس و کارشناسان در ایالات متحده فلوید از مرگ نیز به خود جلب کرد انتقاد از افسران خارج از کشور که افراطیترین خود را از رفتار مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین. او به اتهام سوم-قتل عمد پس از او فیلم برداری هل دادن پایین با زانو خود را در Floyd گردن تا فلوید متوقف شده گریه که او نمی تواند نفس بکشد و در نهایت متوقف شد.

در اسرائیل سخنگوی پلیس میکی روزنفلد گفت: “هیچ تاکتیک یا پروتکل که برای قرار دادن فشار بر روی گردن و یا تنفس.”

در آلمان افسران مجاز به طور خلاصه اعمال فشار در کنار یک مظنون را در سر و نه در گردن می گوید: آلمان تولید ناخالص داخلی اتحادیه پلیس.

در انگلیس در دانشکده پلیس می گوید مستعد مظنون باید قرار داده در کنار خود و یا در یک نشسته دو زانو یا ایستاده “را به عنوان به زودی به عنوان عملی.” راهنمایی در وب سایت نیروی پلیس لندن مانع استفاده از گردن محدودیت و گفت: “هر شکلی از فشار به ناحیه گردن می تواند بسیار خطرناک باشد.”

حتی در درون کشورها روش می تواند متفاوت باشد.

ضخامت گشت راهنمای صدها نفر از صفحات طولانی برای اداره پلیس نیویورک می گوید در پررنگ پایتخت که افسران “نباید” استفاده از chokeholds و باید “جلوگیری از اقداماتی که ممکن است در نتیجه قفسه سینه فشرده سازی مانند نشستن دو زانو و یا ایستاده بر روی یک موضوع قفسه سینه یا پشت و در نتیجه کاهش این موضوع توانایی نفس کشیدن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>