ارتش در دفاع از تصمیم به وست پوینت فارغ التحصیلی

واشنگتن — ارتش رهبران در روز پنج شنبه در دفاع از تصمیم خود را به ارمغان بیاورد 1,000 دانشجویان بازگشت به آکادمی نظامی وست پوینت برای فارغ التحصیلی که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که میله میله به صحبت کرد و گفت که با وجود coronovirus خطر دانش آموزان را مجبور به بازگشت به هر حال به آماده شدن برای آینده وظیفه و تکلیف است.

اعلام شده و انتقاد به عنوان یک حرکت سیاسی به مغلوب ساختن پیشی جستن در مرحله در آکادمی, که در آن او نیست و در عین حال با توجه به فارغ التحصیلی آدرس. اما مقامات ارتش گفت: دانش آموزان باید برای بازگشت نهایی چک پزشکی, تجهیزات و آموزش.

“ما نمی توانیم ارتباط از راه دور برای مبارزه با” ژنرال جیمز McConville رئیس ستاد ارتش گفت: پنتاگون به خبرنگاران که پرسید در مورد تصمیم گیری که نیروهای دانشجوی گسترش در سراسر ایالات متحده به سفر خطر قرار گرفتن در معرض حمل و نقل عمومی و سپس زمین در نیویورک یک coronavirus نقطه داغ.

دانشجویان شده اند خانه پس از رخصتی بهار در ماه مارس با بازگشت آنها به مدرسه تاخیر به دلیل شیوع. تنها سالمندان باز خواهد گشت و فارغ التحصیلی برای مجموعه ژوئن 13.

سرهنگ ژنرال داریل ویلیامز, آکادمی سرپرست گفت: دانش آموزان باید با بازگشت پزشکی و دیگر کارهای مورد نیاز است که فقط می تواند انجام شود در آکادمی قبل از آنها می تواند تبدیل به عنوان افسران جدید به ارتش.

او گفت که این مدرسه را ایجاد خواهد کرد “ایمنی حباب” در اطراف دانشجویان و ساخت یک مرحله بندی پایه که در آن آنها خواهد رسید. همه دانشجویان را به نمایش و تست شده برای این ویروس در این منطقه عملیات و سپس از هم جدا شده به پنج گروه که می خورند و زندگی می کنند به طور جداگانه. آنها را قرنطینه می شود و به مدت 14 روز.

ویلیامز گفت: کلر ارتش بیمارستان جامعه در این پایگاه در حال حاضر تمام نیاز تجهیزات تست و تبدیل شد به قادر به رسیدگی و قرنطینه بیماران مبتلا به ویروس.

پرسید: اگر دانشجویان را نظم و انضباط و اگر آنها نمی تواند و یا نمی خواهید به بازگشت به دلیل ویروس وی گفت: فرماندهان تصمیم خواهد گرفت که در یک مورد به مورد و بر اساس.

به گزارش ایسنا ، Tammy Duckworth, D-Ill., عضو وست پوینت مدیره از بازدید کنندگان گفت: او ابراز نگرانی خود را در مورد این تصمیم به ارتش, منشی, رایان مک کارتی در این هفته است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن را بی پروا تصمیم به جمع آوری 1,000 دانشجویان در وست پوینت برای یک سخنرانی قرار می دهد و ما در آینده رهبران نظامی در معرض خطر — همه به سکته مغزی خود نفس” گفت: Duckworth بازنشسته ارتش خلبان هلی کوپتر که خدمت در جنگ عراق و دریافت قلب بنفش.

مک کارتی به خبرنگاران گفت: ارتش می خواهد به یک “کوچک امن مراسم فارغ التحصیلی” برای دانشجویان به جشن می گیرند.

در مقابل آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده اعلام کرده است آن را نگه مجازی فارغ التحصیلی و به تعویق انداختن سنتی دیگر نقطه عطف حوادث تا زمانی که در مقیاس بزرگ اجتماعات مجاز است. این آکادمی سرپرست معاون Adm. شان باک به نام این یک تصمیم دشوار اما لازم “برای حفاظت از سلامت و رفاه کل آکادمی نیروی دریایی خانواده و جامعه محلی است.”

نیروی هوایی ایالات متحده آکادمی تصمیم به برگزاری یک scaled-down مراسم با صدها نفر از فارغ التحصیلی دانشجویان نشستن در صندلی هشت پا از هم جدا در مدرسه رژه زمینه به جای خود در ورزشگاه. در این مراسم بسته شد به بازدید کنندگان است.

وست پوینت فارغ التحصیلی مراسم معمولا در ماه مه در یک استادیوم فوتبال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de