اشراف زاده اوقات فراغت کاهش 1000 شغل پرداخت و پرداخت

درک رزAAP

Most of the stood-down roles were in the US, where the company has the bulk of its workforce.
آیکون دوربینبسیاری از ایستاده بود پایین نقش بودند در این شرکت بخش عمده ای از نیروی کار خود را. اعتبار: TheWest

بازی غول اشراف زاده اوقات فراغت را کاهش کارکنان و تحمیل کاهش دستمزد کارکنان و مدیریت و برنده را اعلام سود آن را به عنوان copes با خرید اینترنتی از COVID-19 مستندات.

پوکر تولید کننده ماشین ایستاده است پایین 1000 کارکنان از 1 مه تا ژوئن, از بین بردن یکی دیگر از 200 نقش و انتقال 200 شغل پاره وقت تا سپتامبر است.

یک اشراف زاده اوقات فراغت سخنگوی گفت: بسیاری از ایستاده بود پایین نقش بودند در این شرکت بخش عمده ای از نیروی کار خود را, اما آن را نیز برود “چند صد” کارگران در استرالیا.

آن است که همچنین کاهش پرداخت از 1500 از آن 4000 کارکنان تا پایان ماه سپتامبر.

بیشتر از کاهش پرداخت ها از 10 به 20 درصد در حالی که مدیر اجرایی ترور Croker طول می کشد 30 درصد کاهش در حقوق و دستمزد پایه.

آقای Croker ساخته شده 1.6 میلیون دلار در سال 2019 به علاوه یکی دیگر از 4 میلیون دلار پاداش و به اشتراک گذاری مبتنی بر پرداخت بر طبق این شرکت در گزارش سالانه.

این شرکت بازی روز دوشنبه گفت: این امر اعمال JobKeeper اشتغال یارانه برای محافظت از به عنوان بسیاری از مشاغل که ممکن است در استرالیا شد و کار خود را به تعیین واجد شرایط بودن برای دولت اقدامات محرک اقتصادی در آمریکا.

“ما بسیار حساس به تاثیر کاهش هزینه اقدامات ما مردم و ما کار سخت برای حمایت از آنها را از طریق این زمان دشوار” آقای Croker گفت.

این شرکت معمولا بدست آورده به طور متوسط $US50.46 ($78.77) یک روز از هر یک از آن 48,218 دستگاه های بازی در سراسر آمریکای شمالی به طور متوسط روزانه مسافت حدود 3.8 میلیون اما تقریبا تمام آن زمین بر اساس مشتریان را به حالت تعلیق در عملیات.

“در حالی که بسیار نامشخص در این مرحله اشراف زاده پیش بینی که محل reopenings برگزار خواهد شد در مرحله اساس تدریجی ramping تا از بازی طبقه در خط با بهبود در مصرف کننده اعتماد به نفس و باد پشت های اجتماعی فاصله و محدودیت سفر در طول زمان” این شرکت اعلام کرد.

اما آن کسب و کار دیجیتال — که اشراف زاده مشتق شده 40 درصد از درآمد خود را از — انجام شده است به شدت در طول مستندات با بالاتر کتاب و بازیکن نامزدی.

این شرکت بازی های دیجیتال شامل فانتزی نقش بازی بازی حمله: Shadow افسانه ها و همچنین دیجیتال بازی های کازینو.

اشراف زاده سهام بودند تا 3¢ به $21.69 در 9.45 هستم.

AAP

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>