در حال کم درآمد رای دهندگان برنی راز سلاح ؟

آن چه مورد برنی?

وجود دارد تعدادی از دلایل چرا ساندرز تجدید نظر به کسانی که به کسب درآمد نیست پول زیادی. ساده ترین توضیح این است که فرای آن را قرار می دهد که ساندرز’ را که شامل به طور چشمگیری در حال گسترش منافع عمومی و سپس چسباندن غنی با این لایحه نقش مالی خود منافع طبقه کارگر و فقیر کالیفرنیا.

یک محافظه کار منتقد سناتور ممکن است قرار داده و آن را بسیار کمتر خیرخواهی: این رای دهندگان به دنبال یک جزوه دولت.

“پیام خود را به صراحت اقتصادی” گفت: Mindy رومرو مدیر کالیفرنیا, مشارکت مدنی, پروژه در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است. “بنابراین او را به صحبت در مورد ثروت نابرابری نابرابری اقتصادی. او صحبت کردن در مورد 1% و 99%. او بسیار anti-استقرار — حداقل این است که چگونه او در قاب خود است.”

ساندرز ممکن است به خصوص به خوبی در یک وضعیت که در آن ساکنان به طور فزاینده ای نگران گسترش اقتصادی تقسیم شده است. حدود هشت نفر در ده به احتمال زیاد رای دهندگان کالیفرنیا گفت: آنها فکر فقر یک مسئله بزرگ و یا تا حدودی از موضوع و هفت در ده گفت: شکاف بین فقیر و غنی در حال رشد است که در آن زندگی می کنند در یک ژانویه نظرسنجی انجام شده توسط PPIC.

ساندرز البته نه تنها نامزد با یک پوپولیستی خط. وارن سیاست های اقتصادی آینه بسیاری از ساندرز’ برنامه. و اگر نامزدهای دیگر بیشتر در حد متوسط بسیاری نیز ساخته شده مشاغل و نابرابری مشخصه سیستم عامل خود و از بیخ و بن سخنرانی.

ساندرز’ درخواست تجدید نظر گسترده تر نیز ممکن است به دلیل به رسمیت شناختن نام در کالیفرنیا است. پس از 2016 اولیه که در آن ساندرز ساخته شده شگفت انگیزی قوی نشان می دهد در برابر هیلاری کلینتون او شده است یک نهاد شناخته شده. و نسبت به بعضی وقتها ضعیف پیام از وارن و به معنای آزمایش برنامه های اجتماعی حمایت نامزدهای دیگر ساندرز’ طرح های آسان برای تجزیه: مدیکر برای همه رایگان آموزش و پرورش دانشگاه.

کم درآمد رای دهندگان نیز به احتمال زیاد متعلق به یک حزب سیاسی پس ساندرز’ وضعیت به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک ایستاده در خارج از چادر بزرگ از حزب دموکرات نیز ممکن است کمک به او را با این گروه از رای دهندگان.

برای ایزابل Gurrola, 21, از جنوب مرکزی لس آنجلس ساندرز به نظر می رسد به صحبت می کنند به طور مستقیم به نگرانی های مالی: هزینه های بهداشت و درمان و دانشگاه, حداقل دستمزد نیست که کشش به اندازه کافی دور و نامناسب در محل کار حمایت.

Gurrola یک CSU فولرتون دانشجویی دریافت کمک های مالی برای پرداخت شهریه خود. او با این نسخهها کار پاره وقت در خرده فروشی برای کمک به پوشش هزینه های برای مادر و چهار خواهر و برادر جوان و پدربزرگ و مادربزرگ. مادر او نمی تواند رای با توجه به وضعیت حقوقی اما پدربزرگ و مادربزرگ او می تواند. آنها اعتماد Gurrola قضاوت او گفت: بنابراین آنها برنامه ریزی برای رای ساندرز به عنوان به خوبی.

“برنی می خواهد هر کس به مراقبت های بهداشتی جهانی…بنابراین برای خانواده آن را بزرگ خواهد بود… قادر به مراقبت های بهداشتی” او گفت:, و اضافه کرد که “آموزش عالی آزاد برای برادران جوان” نیز استقبال کرده است.

Latinos مانند Gurrola و خانواده او به احتمال زیاد به یکی از ساندرز’ مهم ترین رای گیری بلوک در کالیفرنیا است.

“او همچنین انجام بسیاری از توسعه در جامعه لاتین,” رومرو گفت. “و بله, Latinos انحراف بیشتر درآمد پایین تر.”

یک چهارم از کالیفرنیا Latinos ندارد و منابع به اندازه کافی برای پوشش هزینه های اساسی زندگی در منطقه خود و بیش از یک چهارم زندگی درست در آستانه, با درآمد خانوار بین 100-150 درصد از کالیفرنیا فقر اندازه گیری. در میان کالیفرنیا سن کمتر از 30 و 43 درصد زندگی می کنند و یا در نزدیکی فقر است.

در اینجا لاینحل پازل با توجه به محدودیت های نظرسنجی ها: کم درآمد کالیفرنیا به نظر می رسد به مانند ساندرز اما کم درآمد کالیفرنیا نیز بسیار بیشتر احتمال دارد به لاتینی جوان و یا هر دو گفت: دین بونر کاردانی نظرسنجی مدیر در سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا. و آن گروه نیز اتفاق می افتد به مانند Sanders.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>