انتصاب و ماسک مورد نیاز برای بازدیدکننده داشته است دفتر برای گواهینامه رانندگی و ID دولت

این شهرستان را بازگشایی دفاتر خود را برای برخی از راننده صدور مجوز و شناسایی دولت خدمات در روز سه شنبه اما با اجتماعی فاصله در ذهن و کاهش تعداد مشتریان مجاز در هر زمان. این زیر بازگشایی جمعه خود را آنلاین قرار ملاقات سیستم.

مقامات شهر تاکید می کند که قابل فهم قابل قبول نخواهد بود.

“برای ایمنی از همه ما تضعیف هر کسی از پایین آمدن به راننده ما مراکز صدور مجوز و بدون ملاقات” شری Kajiwara مدیر گروه خدمات مشتری در بیانیه ای گفت. “برای به حداقل رساندن این جمعیت تنها کسانی که با یک قرار ملاقات خواهد بود و مجاز به ماندن در سایت. مشتریان خواهد شد مجاز به ورود به مرکز تنها 15 دقیقه قبل از زمان ملاقات. اگر مشتریان خیلی زود آنها خواسته خواهد شد که به صبر در اتومبیل های خود را.”

اولویت داده خواهد شد و به حدود 9,500 افرادی که مجوز و دولت شناسه پایان می رسد در ماه ژوئن با توجه به خدمات مشتری سخنگوی هارولد Nedd. این افراد که در واقع مجوز منقضی شده در مارس اما اعطا شد 90 روز تمدید تحت یک دولت اضطراری سفارش در پاسخ به کروناویروس جدید بیماری همه گیر.

او گفت که بعد از آن در ماه ژوئن و در شهر باز خواهد شد تا خدمات برای یکی دیگر از 10 ، 000 یا بیشتر ساکنان که تا به حال آوریل و مه مجوز و شناسنامه تاریخ انقضا و اعطا شد که با پسوند منقضی در ماه جولای.

“برای کسانی که گواهی نامه ی رانندگی و دولت شناسه هنوز منقضی شده ما برای صبر و شکیبایی شما به ما کمک به کسانی که بیشترین نیاز اول” Kajiwara گفت. “ما اضافه شده اند زمان تمیز کردن بین قرار ملاقات ساخته شده و تغییرات فیزیکی به مراکز ما برای ایجاد یک محیط امن برای هر دو به مشتریان و کارکنان.”

شهر بسته تمام آن راننده-صدور مجوز مراکز و ماهواره ای شهرستان سالن در 25 مارس. در دفتر بازديد متوقف شد نه هفته پیش و 44,000 قرار ملاقات لغو شد.

در آن زمان مراکز و ماهواره ای شهرستان سالن شدند و ماجرا را با مردم در تلاش برای دریافت یک شناسه (نشان داده شده توسط یک ستاره در رانندگی و یا دولت IDs) که مورد نیاز خواهد بود برای دسترسی به فدرال امکانات و به هیئت مدیره هواپیماهای تجاری. آخرین مهلت برای دریافت افزایش ID در اصل مجموعه ای برای اکتبر. 1 اما U. s. Department of Homeland Security تمدید مهلت یک سال به Oct. 1, 2021.

مردم با کسی قرار ملاقات باید پوشیدن ماسک یا پوشش و نگه داشتن 6 پا فاصله از دیگران هنگام ورود به شهر ،

به یک قرار ملاقات آنلاین برای راننده صدور مجوز و کارت شناسایی دولت خدمات آنلاین به AlohaQ.org.

کسانی که بدون دسترسی به یک کامپیوتر و یا کسانی که مشکلات یا نیازهای خاص ممکن است تماس انتصاب کمک تدریس خصوصی در 768-4177.

این ماهواره خدمات اطلاعات خط 768-3798.

برای کمک به کاهش تقاضا برای, انتصاب شهر فرستاده 50,000 نامه به اوآهو شهروندان که واجد شرایط برای دریافت گواهی نامه ی رانندگی و یا دولت ID خدمات که در دسترس هستند آنلاین و یا از طریق پست. این شامل افرادی که خود را تجدید مجوز رانندگی بین ماه مه 2014 و ژانویه 2018 و به سادگی می خواهید برای به دست آوردن شناسه واقعی خود و یا که می خواهند تکراری اعتبار.

بازسازی-بازرسی خودرو یکی دیگر از خدمات در دسترس تنها با وقت قبلی.

این شهرستان اعلام خواهد شد بعد روش نوشته شده و تست جاده جدید برای متقاضیان گواهینامه رانندگی.

کسانی که از داشتن یک هاوایی گواهینامه رانندگی تجاری است که منقضی می شود بین 15 مارس و مه 31 مجاز تمدید تا 90 روز, اما نمی توانید به گذشته 30 ژوئن. CDL دارندگان باید چک کنید وب سایت شهرستان به عنوان زمانی که ممکن است آنها را در اتاق ملاقات.

برای اطلاعات بیشتر honolulu.gov/csd.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de