اپل به بازگشایی 25 ایالات متحده فروشگاه, 12 در کانادا این هفته

  • ASSOCIATED PRESS

    آسوشیتد پرس

Apple Inc. گفت: این بازگشایی بیش از 25 فروشگاه در سراسر ایالات متحده و 12 فروشگاه در کانادا این هفته اضافه کردن به نزدیک به 100 مکان های جهانی است که بازگشایی به مشتریان پس از رمان coronavirus شیوع آنها را مجبور به نزدیک است. برخی از فروشگاه ها ارائه خواهد شد تنها منظقه یا نمای خدمات این شرکت اضافه شده در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

در نامه ای به مشتریان توسط Deirdre اوبراین اپل, معاون ارشد رئیس جمهور برای خرده فروشی و مردم این شرکت گفت: آن را “متمرکز بر محدود کردن اشغال و به همه مقدار زیادی از اتاق” با تجدید تاکید بر یک به یکی از این سرویس در طول هر فروشگاه. وجود دارد می تواند دما را چک انجام شده در درب و پوشش صورت مورد نیاز خواهد بود برای همه کارکنان و ارائه شده برای هر خریداران بدون.

“یک فروشگاه باز هیچ وجه به این معنی است که ما نمی پیشگیرانه مرحله از بسته شدن دوباره آن را باید با شرایط محلی حکم” اوبراین نوشت.

ایالات متحده آمریکا فروشگاه سیب مجموعه, به بازگشایی در, آرکانزاس, کالیفرنیا, کلرادو, فلوریدا, هاوایی, اوکلاهما و واشنگتن است.

کوپرتینو کالیفرنیا مبتنی بر فن آوری های غول پیکر در روند بازگشایی بسیاری از خرده فروشی شبکه فروش در سراسر ایتالیا و آلمان و اتریش و سوئیس و استرالیا است. این برنامه برای بازگشایی 10 از آن 17 فروشگاه در ایتالیا در این هفته گفت: روز جمعه.

اپل بسته تمام فروشگاه های خود را در سرزمین اصلی چین در اوایل رمان شیوع کروناویروس که آن را قادر به بازگشایی چند هفته بعد همانطور که همه گیر شد reined در سراسر کشور است. سپس آن را بسته و تمام فروشگاه های خود را در خارج از چین تا زمانی که شروع تدریجی بازگشایی با آن سئول, کره جنوبی در محل شده است.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de