اپل به پرداخت تا $500 متر بیش از باتری های مربوط به تلفن رکود

  • ASSOCIATED PRESS A customer compared her iPhone 6, left, with an iPhone 7 at an Apple Store, in Sept. 2016, in Chicago. IPhone owners could get $25 from Apple after the company agreed to pay up to $500 million to settle claims over intentionally slowing down older phones to preserve older batteries.

    آسوشیتد پرس

    یک مشتری در مقایسه با آی فون خود را 6 سمت چپ با یک آیفون 7 در فروشگاه اپل در سپتامبر. سال 2016 در شیکاگو است. صاحبان آیفون می تواند دریافت 25 دلار از اپل پس از شرکت موافقت به پرداخت به 500 میلیون دلار برای حل و فصل ادعا می کند بیش از عمد کم کردن سرعت گوشی های قدیمی تر برای حفظ قدیمی تر باتری.

سان فرانسیسکو >> صاحبان آیفون می تواند دریافت 25 دلار از اپل پس از شرکت موافقت به پرداخت به 500 میلیون دلار برای حل و فصل ادعا می کند بیش از عمد کم کردن سرعت گوشی های قدیمی تر برای حفظ قدیمی تر باتری.

اپل و وکلای مدافع آیفون کنندگان توافق با ایران ناشی از اپل 2017 پذیرش است که آن را کم کردن سرعت عملکرد گوشی در مدل های قدیمی تر برای جلوگیری از خاموش شدن ناگهانی غیر منتظره مربوط به باتری خستگی.

که پذیرش رهبری به اپل ارائه تخفیف تعویض باتری در $29, اما بسیاری از مردم ادعا کرد که آنها در حال حاضر صرف صدها هزار دلار برای خرید گوشی های جدید به خاطر اپل هیچوقت فاش کردن علت این مشکل است. اگر آنها تا به حال شناخته شده آنها فقط می تواند خرید باتری های جدید آنها ممکن است مجبور خرید گوشی های جدید برخی از مصرف کنندگان در مورد گفت.

اپل اعتراف نمی تخلف است. به عنوان بخشی از حل و فصل این شرکت پرداخت خواهد شد $310 میلیون دلار به 500 میلیون دلار از جمله حدود 93 میلیون دلار به وکلا به نمایندگی از مصرف کنندگان است.

کاربران آیفون که به نام در کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام خواهد شد تا 3500 دلار در هر. بقیه پول حل و فصل توزیع خواهد شد به صاحبان آیفون 6, 6, 7 و مدل SE که در دیدار با الزامات واجد شرایط بودن مربوط به سیستم عامل آنها تا به حال در حال اجرا است. آنها باید فایل ادعا می کند برای دریافت جایزه. اگر بیش از حد بسیاری از مردم file, $25 مقدار می تواند کوچک.

یک قاضی فدرال در سن خوزه کالیفرنیا هنوز هم نیاز به تایید حل و فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>