اپپن سود پس از ‘قوی’ سال مالی نتیجه

گاس McCubbingAAP

Appen shares have plunged amid a wider market downturn despite the company's strong FY19 result.
آیکون دوربیناپپن سهام یک روز در میان یک بازار گسترده تر از رکود با وجود این شرکت قوی FY19 نتیجه.

اپپن سهام بازگشت از اوایل غوطه پس از یادگیری ماشین مجموعه شرکت پرده برداری از یک “قوی” full-سال نتیجه.

در سهام در سیدنی-شرکت مستقر شدند تا 6.5 درصد به $25.40 پس از پایین تا آنجا که 16 درصد در اوایل تجارت میان گسترده فروش در بازار.

اپپن اعلام کرد این رقم هشت کسب و کار آن را خریداری در ماه آوریل کمک کرد و آن را رشد درآمد با 47.1 درصد به 536 میلیون دلار در سال تا 31 دسامبر.

اپپن که توسعه انسانی-مشروح مجموعه آموزش هوش مصنوعی و الگوریتم های اساسی گفت: سود خالص بود مورد ضرب و شتم خود را قبلا به روز رسانی راهنمایی با افزایش 32 درصد به $64.7 میلیون.

قانونی سود خالص پس از کسر مالیات کاهش 0.3 درصد و یا $117,000 به $41.6 میلیون در حالی که قانونی درآمد افزایش 29 درصد به $87.9 میلیون بازتاب تاثیر هزینه های مربوط به شکل هشت.

نتیجه این بود رانده شد “ایستاده” 32 درصد افزایش در گفتار و تصویر انواع داده ها درآمد به دلار 67.7 میلیون دلار این شرکت گفت: از طریق رشد تقاضا” برای “با کیفیت بالا آموزش داده برای غنی تر مجموعه ای از مصنوعی برنامه های کاربردی”.

اپپن ارتباط تیم نیز لذت می برد 37 درصد افزایش در درآمد به $430 میلیون.

مدیر اجرایی علامت Brayan گفت: با وجود بازار سهام roller-coaster او خوشحال بود با رقم هشت را “بازگشت به فرم” و زمینه رشد در آینده از طریق کسب و کار.

“کار من این است که برای ارائه نتایج و من ترک قیمت سهم واکنش به کارشناسان اما آن را بسیار آشفته روز برای ما و دیگر هیچ شک” گفت: AAP در روز سه شنبه.

آقای Brayan گفت: ادغام شکل هشت و اپپن آغاز شده بود با اجزای اصلی انتظار می رود در پایان سال 2020 در حالی که مجموعه ای از شرکت ما عملیات دولت در پیگیری و فعال کردن مشارکت بیشتر در قراردادهای دولتی.

رئیس اجرایی نیز گفت: اپپن عملیات در چین – شرکت مقر آن در شانگهای و همچنین به عنوان یک اطلاعات تحویل در Wuxi – بود و در حال رشد سریع است.

“چین اول از همه یک هوش مصنوعی بازار است که به طور بالقوه رقبای ما از این رو سرمایه گذاری ما به چین برای شرکت در بازار است که,” او گفت:.

“ما در حال سرمایه گذاری به چین, اما ما در حال انجام آن را در یک اندازه گیری مد – ما بیش از حد در معرض چین است. همه چیز مساوی, من فکر می کنم ما لذت بردن از رشد خوبی از چین و معنی دار سهم در طول چند سال آینده.”

در ضمن آقای Prayan انتظار می رود شیوع کروناویروس به “ناچیز” تاثیر در اپپن را FY20 گروه درآمد و درآمد آن در چین عملیات جوان بودند و اهداف خود را متوسط.

“با coronavirus به دلیل پایین ما تکیه بر چین در حال حاضر هر داخلی تاثیر است که نمی گذارد این گروه درآمد بر اساس در سراسر جهان,” او گفت:.

“که در آن ما ممکن است دیدن یک ضربه بزرگتری است برای ما ما مشتریان است که تکیه بر چین برای تامین سخت افزار خود را.

“و در حالی که نمی تواند به طور مستقیم تحت تاثیر کسب و کار ما, اگر ما عمده مشتریان ما رنج می برند مواد slowdowns و سپس آنها فقط کاهش هزینه ها در سراسر هیئت مدیره است که ممکن است تاثیر کار ما با آنها انجام دهد.”

اپپن اعلام موقت سود سهام پنج سنت در هر سهم تا حدی franked از چهار سنت در هر سهم سال قبل.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>