تجدید نظر رشد به ما پارک های ملی در طول همه گیر

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چسبیده است با آن جمعیت پسند چشم پوشی از هزینه های ورودی در پارکهای ملی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان مدیران در برخی از پارک های امتحان کنید و موفق به نگه داشتن بازدید کننده در یک فاصله امن از هم جدا و جوامع درخواست تجدید نظر برای shutdown در پارک دیگر که هنوز باز است.

در حالی که داخل بخش مورد توافق در این هفته به درخواست از مدیران محلی از یلو و برخی دیگر از یاد پارک های ملی به دیگران باز مانده است و به تازگی رایگان. در آریزونا دولت های محلی و ملت ناواهو بودند و در انتظار پاسخ پنج شنبه در درخواست خود را در اوایل این هفته برای مقامات فدرال را تعطیل گراند کانیون پارک ملی به عنوان موارد coronavirus رشد در مناطق اطراف آن.

“ما فکر می کنم آن را فقط به نفع جامعه بازدید کنندگان و کارکنان گفت:” لنا فاولر یک سرپرست در Coconino County, که شامل گراند کانیون. “آنچه ما واقعا نگران این است که مطمئن شوید هر کس امن است.”

پارک مقامات اعلام کردند شنبه شب که سه دره محبوب ترین مسیرهای پیاده روی — فرشته روشن جنوبی Kaibab و شمال Kaibab — بودند که به طور موقت بسته شد تا ظهر روز جمعه با برخی دیگر از عملیات در حال تغییر یافتهاست.

National Parks Conservation Association, یک گروه غیر انتفاعی است که طرفداران در پارک مسائل مربوط به سیاست های, به نام دولت تصمیم به نگه داشتن گراند کانیون باز “فراتر از بی پروا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر شده است دستورالعمل ها را به آمریکایی ها اصرار آنها را به ماندن در خانه هر زمان که لازم جست و خیز اختیاری سفر و جلوگیری از تجمع بیش از 10 نفر. اما منتقدان دیدن این حرکت برای حفظ پارک باز به عنوان یک مخلوط پیام با پیامد های بالقوه خطرناک برای ویروس گسترش یافته است. به عنوان نرخ بیکاری منفجر شده و تلفات موج در این کشور نیز به طور فزاینده فشار برای انتقال سریع بازگشت به حالت عادی.

خدمات پارک های ملی است تصمیم به تعطیل کردن سایت های منحصر به فرد در پارک-توسط-پارک اساس در مشورت با دولت های محلی و مقامات بهداشت نیکلاس گودوین سخنگوی وزیر کشور دیوید برنارد گفت: پنج شنبه.

گودوین گفت: تصمیم گیری توسط برنارد در اوایل این ماه به صرف هزینه های ورودی در طول همه گیر بود به دادن مالی به کسانی که بازدید کنندگان که تصمیم گرفته بود آنها می خواستند برای رفتن به رسم مردم در خارج از منزل و هم در مناظر و مسیرهای پیاده روی به عنوان coranavirus مرگ و میر و بیماری ها رشد می کنند.

“این نه به معنای ایجاد یک سیل مردم به پارک های ملی” گودوین گفت.

کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی یکی از کسانی که درخواست برای بستن اعطا شد توسط داخلی گروه در اوایل این هفته.

وجود تعداد بازدید هفته گذشته رسید و نسبت به سال گذشته این آمار و ارقام با وجود خطرات عفونت با حدود 30000 نفر از ورود به پارک در هر روز.

با وجود تلاش در کوه های اسموکی پارک برای محافظت از کارکنان و بازدید کنندگان از COVID-19 از جمله بسته شدن در دستشویی و بازدید مراکز پارک یافت می شود آن را غیر ممکن است برای نگه داشتن مردم از ازدحام در نقاط محبوب سخنگوی دانا Soehn گفت.

روز بعد از بسته شدن اعلام مقامات پارک آموخته است که یک کارمند به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

“ما در مدل های مختلف از جمله بسته شدن فقط بسیار متراکم مسیرهای اما در نهایت ما تصمیم گرفتیم برای حمایت از جامعه محلی تلاش برای کاهش سفر غیر ضروری,” او گفت:.

در جنوب غربی محلی مقامات بهداشتی به صورت قوس و دره پارک های ملی نیز خواست خدمات پارک های پنج شنبه را تعطیل این سایت.

با وجود سفارشات محرومیت خارج از ساکنان شهر از اقامت یک شبه صدها نفر از بازدید کنندگان هنوز هم در حال آمدن به پارک گفت: Bradon برادفورد با جنوب شرقی یوتا در بخش بهداشت و درمان. قرار می دهد که کارکنان پارک در خطر ابتلا به عفونت به خصوص زمانی که با کمبود را ترک کرده اند آنها را قادر به دریافت موارد آنها نیاز به نگه داشتن دستشویی, بررسی, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>