دادگاه تجدید نظر OKs ژوئن 23, NY دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه

نیویورک — نیویورک دموکراتیک رهبری حزب داد تا در تلاش برای انصراف از دولت ژوئن 23 ریاست جمهوری ابتدایی سهشنبه پس از یک دادگاه تجدید نظر را رد کرد و استدلال است که برگزاری آن در طول coronavirus همه گیر به مخاطره می اندازد امنیت عمومی.

Douglas A. Kellner, روسای هیئت دولت به انتخابات گفت که او و هیئت مدیره کمیسر نمی خواهد درخواست تجدید نظر به دیوان عالی ایالات متحده حکم توسط سه قاضی پنل 2 متحده مدار دادگاه تجدید نظر در منهتن.

او گفت که آنها برنامه ریزی برای ترغیب رای دهندگان به استفاده از رای غیابی در حالی که آنها “تمرکز تمام توجه ما بر روی وظایف دلهره آور از مدیریت اولیه انتخابات در راه است که به حداقل می رساند خطرات عمومی و انتخابات کارگران است.”

دولت حزب دموکرات صندلی جی جاکوبز گفت: scrapping اولیه شده اند “کل خیلی امن تر است.”

“البته من نا امید و امیدوار است که هیچ یک از بدترین پیش بینی ها برای نظرسنجی کارگر بهداشت و درمان خواهد آمد درست است اما ما رعایت خواهد شد البته با دادگاه نظم و ما را نگه اولیه” جاکوبز گفت.

حتی بدون ریاست جمهوری این حزب اولیه رای گیری هنوز هم جای گرفته اند و در بسیاری از امور مقدماتی برای دولت و کنگره دفاتر.

شنبه 2 مدار حکم ستایش وکلا برای حامیان برنی ساندرز و اندرو یانگ دو دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری که تا به حال تعلیق در مبارزات اما امید به امن به اندازه کافی نمایندگان به نفوذ حزب پلت فرم ها و قوانین بعد از این تابستان.

دادگاه تجدید نظر مورد توافق در دستور کتبی به دنبال طولانی نظر با کاهش قاضی دادگاه که حکم دو هفته پیش که بازار اولیه باید شامل مسابقه.

تجدید نظر قضات جمعه به نظر می رسید با موافقت شفاهی پیشرفته از طرف ساندرز و یانگ است.

وکلا گفت: مهم نبود که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به نظر می رسید به مقصد به حزب دموکرات نامزد در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل ساندرز و یانگ می خواستم یک صدای قوی در حزب دموکرات را در ماه اوت کنوانسیون.

“این یک پیروزی بزرگ برای دموکراسی و اهمیت نه تضعیف آن در طول بیماری همه گیر. ما امیدواریم که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است از نزدیک: احمق نیست با انتخابات ماه نوامبر” گفت: وکیل آرتور شوارتز بود که استدلال به نمایندگی از حامیان Sanders.

وکیل جف Kurzon که آغاز شده و دعوی قضایی تحت پیگرد از طرف یانگ و آینده نگر دیگر کنوانسیون نمایندگان گفت که او “بسیار سپاسگزار ما سه قوه دولت و دادگاه ها موافقت کردند که نیروهای جدید حق رای در این انتخابات ریاست جمهوری است.”

دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه شده بود لغو شد بر اساس که coronavirus مطرح شده بیش از حد بزرگ ایمنی تهدید به ویژه از هزاران نظرسنجی کارگران را به استخدام می شود و صدها هزار نفر از رای دهندگان ممکن است مشکل اجتماعی فاصله.

اما ایالات متحده در منطقه قاضی Analisa تورس, on May 5 حکومت وجود دارد به اندازه کافی در زمان قبل از انتخابات برای اطمینان از اقدامات در محل برای انجام آن با خیال راحت. او گفت: آن را بر خلاف قانون اساسی بود به انصراف از اولیه.

وکلای دولت نیز اذعان هفته گذشته که هیچ دولت دیگر لغو آن دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

___

وینو گزارش از آلبانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de