روز آنزاک: منطقه ای غرب استرالیا را به زور به افتخار Anzacs

لیام بیتی Jackson, Barrett, Kelsey رید و Nicolette Barbasغرب استرالیا

020 Boulder residents Oliver de Jong, 9, Laura de Jong, Harrison de Jong, 4, Sean Cullings and Toby de Jong, 7, outside their home.
آیکون دوربین020 بولدر ساکنان Oliver de Jong, 9, Laura de Jong, Harrison de Jong, 4, شان Cullings و توبی de Jong, 7, خارج از خانه خود را. اعتبار: Kelsey رید/کلگورلی خیش

برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم Anzac Day, خدمات, لغو شده اند, در سراسر کشور در پاسخ به اجتماعی فاصله گرفتن مشاوره به منظور کاهش coronavirus خطر است.

اما این نشده مرطوب روح mateship و یاد استرالیایی ها این صبح پیوست جلوی خانه در سپیده دم حرکت به افتخار سنج.

ما در چه منطقه ای غرب استرالیا نشان داد که همبستگی خود را در این روز آنزاک در مستند.

Geraldton

باران برگزار شد فقط به اندازه کافی بلند برای مطالعه Anzac مراسم روز را به پایان برساند.

در آرام cul-de-sac در Geraldton برادران Mitchell, 14 و اتان اسکات, 16, ارتش دانشکده افسری خود برگزار شد مراسم در مقابل بیش از یک دوجین همسایه است.

نور شمع اندود و گچ و نقاشی تزئین شده وآمد به عنوان خانواده های محکم گره جامعه جمع آوری و در پایان وآمد خود را به گوش دادن به میچل بازی تاریخ و زمان آخرین پست و از خواب بیدار شدن.

سکوت سقوط کرد به عنوان ترومپت رنگ کردن بیش از خیابان شروع به درخشش در نور صبح.

“من نمی تواند خودمان افتخار,” پسران’ پدر Clint اسکات گفت. “من از دست رفته یک روز آنزاک در 42 سال آن را همیشه احساسی اما فرزندان من به من داده اند یکی از بهترین رتبهدهی نشده است.”

Three-year-old Flynn Thompson sitting in front of an Anzac Day mural.
آیکون دوربینسه ساله فلین تامپسون نشستن در مقابل یک روز آنزاک دیواری. اعتبار: لیام بیتی/Geraldton نگهبان

بونبوری

بونبوری به خیابان ها ریختند برای ادای احترام در روز آنزاک در جای خدمات سنتی در یادبود در خیابان ویکتوریا.

مسکونی خیابان به صف شدند با شمع و خشخاش در بزرگداشت همانطور که مردم گرد هم آمدند تا خود را نگه مراسم.

کورنت بازیکن یونس مدال طلا 15 و به طور معمول خواهد بود بازی در مدارس, RSL توابع و بازی های فوتبال این هفته, اما امروز صبح او رهبری در مراسم تجلیل از جنوب بونبوری با یک محرک تفسیر آخرین پست و Reveille از خانه اش در سپیده دم.

“موسیقی بود که همیشه بخش مهمی از جنگ برای بسیاری از دلایل مختلف و همچنین بخش مهمی از جامعه” یونس گفت.

جنگ جهانی دوم و جانباز صد ساله ریچارد هنجار ایتون هم به جلوی خانه خود را به مناسبت روز آنزاک احاطه شده توسط خانواده.

“امیدوارم ما می توانیم ادامه مطلب مراسم سنتی از سال آینده ما امیدواریم که نیست به یکی دیگر از روز آنزاک مثل این” آقای ایتون گفت.

آقای ایتون بود مهمان افتخاری در بونبوری این بزرگداشت در سال گذشته و در سخنرانی های خود در هر دو سحر و صبح و خدمات است.

Jonah Golds plays the Last Post in South Bunbury.
آیکون دوربینیونس مدال طلا نقش آخرین ارسال در جنوب بونبوری.

کلگورلی

آن را گرامی کمی متفاوت در این سال, اما آن را نمی Anzac هر روز کمتر معنی دار برای کسانی که در Goldfields منطقه است.

Coolgardie, Kambalda و کلگورلی-بولدر ساکنان را به خود وآمد به مناسبت های غیر معمول روز آنزاک در این سال با توجه به COVID-19 محدودیت.

شمع روشن شد و نقاشی و مجسمه از خشخاش آراسته خانه جبهه استرالیا, پرچم, پرواز در باد و زرق و برق دار صورتی طلوع آفتاب غرق در خیابان در رنگ.

جوان, تخته, خانواده, د Jongs رفت و همه را برای روز آنزاک با یک دست ساز تاج گل خشخاش, دست کشیده, شیر, بطری شمع-دارندگان خشخاش همراه خود حصار و محلی ساخته بن دشنه به بوت.

خانواده سه پسر بودند و ناهموار تا در تطبیق پانسمان جونس و آن را گاه به گاه کمی بیشتر از خدمات معمول خود در Loopline پارک تخته سنگ یادبود جنگ.

یک خیابان بیش از کوین و شریل نام تجاری به گوش برای تلفن های موبایل از آخرین پست اکو در سراسر خیابان از تخته سنگ با آقای تجاری پوشیدن پدر بزرگ خود را در جنگ مدال پس از دادن او 15 ساله نوه خود مدال به بزرگداشت شخصی خود را در اتصال به Anzacs.

در تخته سنگ یادبود جنگ تعداد کمی از افراد و خانواده ها وارد به وضع تاج های گل اهدا آنها معمولا دراز در طول خدمت با حضور صدها نفر در گذشته است.

در ساعت 11 صبح شایر از Coolgardie زندگی جریان قصيده آخرین پست و استرالیا سرود ملی تا مردم در اطراف Fineart می تواند لحن و ادای احترام از راحتی از خانه خود را.

Arthur Ward and Ethel Chinnery.
آیکون دوربینآرتور وارد و اتل Chinnery. اعتبار: Kelsey رید/کلگورلی خیش

بوسلتن

Peta Sadler شده است که نواختن ویولن را از سن شش سالگی می خواستم به پرداخت ادای احترام ویژه به پدر بزرگ او این روز آنزاک.

در بوسلتن ساکن بود و در پایان از درایو راه با شمع alit برای بازی آخرین ارسال در بزرگداشت پدر بزرگ او بود که یک زندانی جنگ در لهستان در طول جنگ جهانی دوم.

نگه داشتن در دست او پدربزرگ ویولن که او به دست آورد هنگامی که او یک زندانی جنگ Mrs Sadler گفت که او احساس یک حس غرور و افتخار است.

“دانستن طول پدربزرگم رفت و به فقط به این در حال حاضر 150 ساله ویولن بازگشت به استرالیا با او فقط به من ضربات دور,” او گفت:.

Busselton resident Peta Sadler with her grandfather’s violin from WWII.
آیکون دوربینبوسلتن ساکن Peta Sadler با پدربزرگ, ویولن از جنگ جهانی دوم. اعتبار: Nicolette Barbas

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>