روز آنزاک: رژه افتخارات 100 ساله ساکن جانباز تام Newby

100-year-old WWII veteran Tom Newby saluting the parade outside his home at the Alice Ross-King Care Centre.
آیکون دوربین100-year-old کهنه سرباز جنگ جهانی دوم تام Newby ستایش رژه خارج از خانه خود در آلیس Ross-King مرکز مراقبت از. اعتبار: جکسون Flindell/ساندی تایمز

تام Newby است به جشن گرفته می شود.

The 100-year-old کهنه نشده و از دست رفته یک روز آنزاک برای 20 سال و نبود او در مورد به شکستن اجرا خود را امروز.

تام زندگی می کند در یک مرکز مراقبت در نیروی هوایی یادبود و مستغلات در نهر گاو و آنها را مطمئن ساخته شده که ساکنان خود را — بسیاری از آنها جانبازان — یک روز آنزاک جشن.

در حالی که اجتماعات بزرگ لغو شده اند برگزارکنندگان مجبور شده اند برای دریافت خلاق برای Anzac روز جشن.

بنابراین مراقبت از تاسیسات آیا درست است که سازماندهی یک درایو توسط رژه برای ساکنان خود را در افتخار از یک مهمان بسیار ویژه.

امروز همه چیز در مورد تام.

“این بدان معنی است لعنت بسیاری به این معنی که آنچه من در جنگ بود و ارزش آن را,” او گفت:.

ده ها تن از اتومبیل های قدیمی ارتش وسایل نقلیه از دوره های مختلف حق را از طریق به اتومبیل های مدرن — با خانواده ها در داخل راند گذشته لابی به عنوان ساکنان دست تکان داد.

تام ایستاده بود در مرکز بینائی هر خودرو به عنوان آنها گذشت.

کهنه به ارتش پیوست و در دسامبر سال 1941 و در میان دیگر خدمات صرف دو سال در پاپوآ گینه نو که در طی آن زمان او تنها به خانه آمد یک بار.

او از دست برخی از دوستان خوب و نزدیک تماس خود را هنگامی که دشمن کاهش یافته و نارنجک به اردوگاه خود.

“ما می خواستیم به این فرصت را به رفتن در آنها, اما آنها رفته بودند. قبل از زمانی که شما از خواب بیدار به آنچه اتفاق افتاده است و آنها رفته بودند,” او گفت:.

“پاپوآ گینه نو بود و مرطوب این کار سخت بود. اما من آورده شد ، به ارمغان آورد تا در خار شما ممکن است می گویند.”

او نیز در مقایسه با سیمپسون و خر او از Gallipoli داستان هنگامی که دریافت مقدار زیادی از توجه برای کمک به برخی از مردم چین در طول خدمات خود را.

“ما برخی از اسب های چینی سخت است چرا که ظاهرا آنها ولگرد” او گفت:.

“اما آنها خانواده-اهلی و ما آنها را. ما با استفاده از این اسب را به این خانواده ها به خصوص کاملا چند از بچه ها و آنها را به بازگشت به ساحل و قرار دادن آنها را بر روی بارج به طوری که آنها می توانید آنها را به یک منطقه که در آن آنها می تواند پس از نگاه,” او گفت:.

اما زمانی که او به خانه آمد همه او می خواست به زندگی و کار در مزرعه و این چیزی است که او انجام داد. با 800 دلار پوند در جیب خود او خریداری مزرعه کار می کرد و در آن 12 ساعت در روز و هفت روز در هفته برای مدت پنج سال قبل از او ازدواج کردم.

خود و فرزندان و نوه و نوه بزرگ وجود دارد حمایت از او همه از راه دور, اما روشن بود تا ببینید که چگونه افتخار خانواده اش بود از او.

“[به این معنی بسیاری] هنگامی که مردم مانند این برای شما. من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم رسیدن به 100,” او گفت:.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>