اضطراب گسترش بیش از دراز مدت تعطیلی مدارس در شهرستان سونوما

میلیون ها نفر از پدر و مادر از کودکان در سن مدرسه بالا و پایین ایالت کالیفرنیا مجبور شدند برای مقابله با همان غیر قابل تصور سوال چهار شنبه.

اگر چه این درست است ؟ اگر چه مدارس اقامت طریق بسته های بهار و سپس تابستان می آید و 6 میلیون-برخی-عجیب و غریب بچه ها مجبور به ماندن در خانه تا زمانی که سنتی شروع کلاس ها در اواسط ماه اوت?

هیچ کس نمی تواند بگوید چه اتفاقی خواهد افتاد اما به احتمال بسیار از monthslong تعطیلی ارسال امواج شوک در سراسر کشور, که در آن پدر و مادر در حال حاضر در تقلا بودند برای تنظیم به تعلیق در کلاس درس اعلام کرد تنها چند روز پیش.

“این یک مشکل” گفت: سانتا رزا معمار و مادر و سه رابین Stephan او سر تکان دادن به جلو و عقب به عنوان او فکر دستکاری حرفه ای با بچه ها در خانه.

مدارس سراسر شهرستان سونوما در حال حاضر توقیف برای شکستن بهار. در حالی که آنها مجاز خواهد بود تا تحت عمل اجتماعی فاصله مقررات در پناهگاه در محل جهت است که در اثر چهار شنبه محلی مدارس دولتی — مانند بسیاری از جاهای دیگر در سراسر کالیفرنیا — اطلاع پدر و مادر در آخر هفته گذشته که بچه نمی خواهد به بازگشت به کلاس در هر زمان به زودی. در عوض دانش آموزان خواسته می شود برای یادگیری از راه دور از طریق آنلاین درس و بسته های آموزشی برای حداقل چند هفته پس از رخصتی بهار, برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom شنبه هشدار داد که خارج از سایت آموزش مجازی به احتمال زیاد همچنان باقی مانده از سال تحصیلی با توجه به چشم انداز برای یک مدت طولانی محاصره.

ژاپنی, 47, گفت که او و شوهرش, اجرا می شود که ساخت شرکت احتمالا منابع استخر با یک زن و شوهر از دیگر خانواده ها و تجارت خانه-تحصیل مسئولیت. اما این طرح در حال حاضر ؟ “من نمی دانم” او گفت:.

برای برخی از خانواده ها انتقال به صفحه اصلی مبتنی بر یادگیری ممکن است ساده تر از دیگران — اگر وجود دارد یک مادر اقامت در خانه پدر و مادر در تلاش برای کار از خانه به عنوان مثال یا یک خواهر و برادر بزرگتر که می تواند کمک به مراقبت از کودکان. چند جمله خانواده چهار شنبه مصرف شد اخبار ممکن است در کلاس درس-رایگان بهار در گشاد گشاد راه رفتن برای بیشتر قسمت ها.

“من خوش شانس” سباستوپول پدر-از-دو اریک Andruss گفت: او به عنوان منتظر در یک مبهوت خط در ردوود اتحادیه های اعتباری شعبه در Dutton خیابان که در آن مشتریان دعوت شده بودند در یک توسط یک. “همسر من اقامت در خانه مادر. ما قطعا باید در زندگی روزمره.”

برای دیگران به خصوص کسانی که دستکاری کار خارج از خانه ایده این بود که بیشتر دلهره آور است.

ویندزور فیزیوتراپیست Jonelle Jessie گفت: او از دست رفته خبر از فرماندار سخنان سه شنبه شب و هشدار داده شد توسط یک همکار صبح روز بعد. “گفتم!؟’ “او گفت:.

هر چند Jessie, 38, کار پاره وقت, کار او طول می کشد او را از خانه و دور از او سه تا از بچه ها در سنین 2 تا 6. شوهرش با این نسخهها کار تمام وقت.

اگر دو فرزند در انتقالی مهد کودک و کلاس اول را به ماندن از مدرسه به خانه آنها می توانید صرف روز در پدربزرگ و مادربزرگ خود را’ با جوان, خواهر و پسر عموی. اما وجود خواهد داشت فرصت کمی برای درس وجود دارد, با چهار بچه در حال اجرا در اطراف و Jessie است نگران پیدا کردن زمان برای صفحه اصلی-تحصیل و نگه داشتن آنها را از سقوط.

“”من قطعا موافق بودن به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:. “این درست است و آن دشوار خواهد بود اگر ما به خانه از مدرسه ،

Lupe ناوارو نمایش داده می شود و نه یک روح پرماجرا در مورد روز پیش در خانه با 7 سال به عنوان او خرید کتاب در هدف انتخاب آنهایی که سرگرم کننده برای نگه داشتن او در کلاس دوم خواندن — “بچه های بد” هر کسی ؟ — در علاوه بر این به غنی سازی فعالیت های مانند جغرافیا یکنوع بازی شبیه لوتو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>