ضد نژاد پرستی معترضان مرحله خیابان تظاهرات سرنگونی مجسمه

لندن >> هزاران نفر از مردم را به خیابان های شهرهای اروپایی امروز برای نشان دادن حمایت خود را برای زندگی مهم جنبش با معترضان در بندر بریستول تخلیه خشم خود را در این کشور استعماری تاریخ سرنگونی یک مجسمه از یک قرن 17 تاجر برده.

تظاهرکنندگان طناب متصل به مجسمه ادوارد Colston قبل از کشیدن آن را به سلامتی و roars از تصویب از جمعیت است.

تصاویر در رسانه های اجتماعی نشان می دهد معترضان ظاهر می شود به زانو زدن در Colston گردن یادآوری مرگ جورج فلوید در مینه سوتا در 25 مه است که موجب تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس. فلوید یک مرد پس از فوت سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس فشرده زانو در گردن او حتی پس از او التماس کرد برای تهویه در حالی که دروغ گفتن دستبند بر روی زمین است.

در لندن هزاران نفر از مردم جمع در اطراف سفارت آمریکا برای دومین روز در حال اجرا ساخت پاک کردن پیام خود را نه فقط با هدف امریکا است.

“همه می دانند که این نشان دهنده بیش از جورج فلوید بیشتر از امریکا اما نژاد پرستی در سراسر جهان گفت:” دارسی بورن مستقر در لندن ،

معترضان بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک صورت برای محافظت از خود از coronavirus شد “با استفاده از این زمان زمانی که آنها در حال کار برای متحد کردن و گرد هم می آیند و ایجاد یک تغییر به دلیل آن بوده است مثل این برای بیش از حد طولانی در حال حاضر,” او گفت:.

پس درگیری های روز شنبه در تظاهرات دیگری در مرکز لندن که دیدم 14 افسر پلیس مجروح وجود دارد نگرانی هایی است که امروز تظاهرات ممکن است به خشونت تبدیل شود.

شهردار لندن صادق خان گفت: خشونت بود “به سادگی قابل قبول نیست” و خواست کسانی که در اعتراض به انجام این کار قانونی در حالی که همچنین حفظ اجتماعی فاصله باقی مانده 6.5 فوت از هم جدا. اما اکثر تظاهر کنندگان نمی توجه است که بسته بندی خود را محکم در مقابل سفارت آمریکا.

پلیس گفت: 14 افسران مجروح شدند شنبه در جریان درگیری با معترضان در مرکز لندن است که به دنبال یک صلح آمیز Black Lives Matter تظاهرات با حضور ده ها هزار نفر.

فیلم آنلاین نشان داد یکی بر افسر پلیس برخورد با ترافیک سبک و قابل توجه در پیاده رو قبل از او اسب پیچ و مهره ای دور. پلیس گفت که این افسر در بیمارستان بستری شد و صدمات نیست تهدید کننده زندگی.

صدها نفر از مردم نیز با تشکیل یک پر بسته بندی شده, جمعیت امروز میدان مرکزی منچستر زانو در سکوت به علامت احترام به جورج فلوید.

در هنگ کنگ حدود 20 نفر به صحنه تجمع در همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش امروز در خارج از کنسولگری های ایالات متحده در نیمه خودمختار شهرستان چینی.

“این یک مسئله جهانی است” گفت: Quinland اندرسون 28 ساله شهروند بریتانیا زندگی در هنگ کنگ. “ما باید به خودمان یادآوری کنیم با وجود همه ما می بینیم که در آمریکا و در دیگر نقاط جهان سیاه و سفید زندگی می کند در واقع مهم است.”

سازمان به نام هنگ کنگ تجمع اواخر روز شنبه به دلیل این شهر coronavirus محدودیت. کسانی که هنوز هم نشان داد جمع آوری شده در گروه هشت به دنبال محدودیت های اندازه در مجامع عمومی.

یک رالی در رم وسیع مردم در میدان بود و پر سر و صدا اما مسالمت آمیز با اکثریت معترضان با پوشیدن ماسک برای محافظت در برابر coronavirus. شرکت کنندگان گوش به سخنرانی و برگزار شد تا دست پلاکارد و گفت “Black Lives Matter” و “این یک مشکل است.”

در میان کسانی که در حال حاضر 26 ساله غنا Abdul نصیر که برای تحصیل در رشته کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار در یکی از پایتخت های عمومی دانشگاه.

“این بسیار مایه تاسف است, شما می دانید, در این زمان قرن 21 است که مردم از رنگ در حال درمان به عنوان اگر آنها در حال lepers,” نصیر آسوشیتدپرس گفت. او گفت که او گاهی اوقات احساس نژادپرستانه نگرش مهمترین هنگامی که سوار مترو.

“شاید شما پیدا کردن یک محل برای ایستادن و مردم فقط در حال حرکت نگه دارید (دور) و شما خواهید بود, مانند, ‘چه؟'” نصیر گفت: “ما مردم قوی اما گاهی اوقات همه را محدود کرده است.”

در یک نقطه معترضان که اکثر آنها جوان و برخی با کودکان و یا خواهر و برادر در زمان زانو و مطرح یک مشت در همبستگی با کسانی که مبارزه با نژاد پرستی و خشونت پلیس.

در ایتالیا سرمایه مالی میلان چند هزار معترض با تجمع در یک میدان در خارج از ایستگاه قطار مرکزی امروز. بسیاری در میان جمعیت بودند و مهاجران یا فرزندان مهاجران از آفریقا منشاء.

سازمان دهندگان گفت: شرکت کنندگان که در ایتالیا, Black Lives Matter شعار به معنای “جلوگیری از سیاه و سفید دیدن بدن به عنوان اگر آنها خارجی” و نه به عنوان شهروندان است. یکی از شرکت کنندگان برگزار می شود یک مقوا نوشته شده در زبان انگلیسی خواندن “من مبارزه برای بچه های من.”

یکی از کسانی که خطاب به جمعیت گفت که در ایتالیا, سیاه, زندگی, ماده به معنی به تأخیر انداختن اصلاحات قانونی به آن را آسان تر برای دریافت تابعیت.

خارجی متولد شده در ایتالیا نیست به طور خودکار واجد شرایط برای شهروندی تا رسیدن به 18 پس از به طور مداوم زندگی در کشور است. در سال های اخیر تلاش کرده اند موفق به تصویب قانون اجازه می دهد تا خارجی ها’ کودکان متولد شده در ایتالیا برای تبدیل شدن به شهروندان در حالی که هنوز افراد زیر سن قانونی اگر آنها با حضور در مدارس ایتالیایی. والدین شکایت دارند که کودکان خود را, اگر چه شناسایی به عنوان ایتالیایی و زبان مسلط به زبان ایتالیایی هستند به عنوان شهروندان درجه دوم.

در اسپانیا چندین هزار معترض جمع شده در خیابان های بارسلونا و در سفارت آمریکا در مادرید.

بسیاری در مادرید انجام شده در خانه نشانه های مطلب “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” “حقوق بشر برای همه” و “سکوت pro-نژادپرست است.”

معترضان شعار می دادند “پلیس قاتل!” و “نه عدالت بدون صلح!” پلیس حاضر بودند اما جو باقی مانده صلح آمیز است. مشارکت مردم به معنای اجتماعی و فاصله سخت بود هر چند ماسک صورت شد همه جا.

“ما نه تنها انجام این کار برای ما برادر جورج فلوید گفت:” Thimbo Samb سخنگوی این گروه که سازماندهی حوادث در اسپانیا عمدتا از طریق رسانه های اجتماعی. “در اینجا در اروپا در اسپانیا که در آن زندگی می کنیم ما کار ما خواب و پرداخت مالیات ما نیز نژادپرستی رنج می برند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>