دیگر بی خانمان اردوگاه برچیده در جنوب سانتا رزا

Sonoma County مقامات روز دوشنبه در اخراج 38 کمپ از یک نوار آسفالت در جنوب سانتا رزا که به مدت 10 روز ارائه شده پناه به برخی از بیش از 250 افرادی که یک بار به نام جو سه تظاهرات l دنباله صفحه اصلی.

نه نفر پذیرفته شده قرار دادن در محلی پناهگاه های اضطراری از جمله دو که رفت و به شهرستان جدید سرپناه موقت در لس Guilicos نوجوانان دادگستری مرکز در نزدیکی Oakmont یک شهرستان سخنگوی گفت.

اما برای بسیاری فردی گری از بانه خیابان در نزدیکی غرب روبلز جاده فرستاده آنها را دنبال جای دیگری برای حل و فصل پس از یک روز پر استرس از بسته بندی تا چادر ملافه و نامتجانس وسایل به lugged دور در هر مد ممکن است آنها را مدیریت کنید.

این شهرستان گفت: 29 کمپ حاضر ارائه می دهد از پناهگاه در امکانات مختلف. جیمز Morell, 54, یک جانباز از خیابان که گفت که او انجام نمی دهد و در خوابگاه به سبک مسکن تبدیل کردن یک پیشنهاد برای رفتن به سام جونز سالن یک سرپناه توسط خیریه کاتولیک سانتا رزا.

“من حتی به این زندگی در گروه های بزرگ,” او گفت: او به عنوان بسته بندی شده تا اموال خود را.

مقامات شهرستان گفت: نبود امن اجازه می دهد تا مردم به خواب در جاده در نزدیکی پایان Dutton خیابان حتی یکی از پشت قفل دروازه اسلحه که به نظر می رسد منجر به هرز-خفه جاده اسفالت نشده.

جاده استفاده شده توسط صاحبان اطراف خواص برای دسترسی به زمین های خود را از جمله Recology و یک کشاورز که تمایل گاو در مرتع مجاور به اردوگاه گفت: Alegría De La Cruz شهرستان معاون مشاور.

اندازه جامعه یک عامل مهم در تصمیم گیری برای اخراج اعضای کمپ. حل و فصل آغاز شده و با حدود 10 نفر در شب اول خود را به دور از سه تظاهرات l نوین و رشد کرده بود پس از دستیابی به گرم شدن چادر و دو توالت های قابل حمل توسط یک حمایت محلی ،

باربی رابینسون شهرستان مدیر خدمات بهداشتی و درمانی و موقت مدیر اجرایی جامعه توسعه کمیسیون گفت: در این شهرستان کاهش یافته است به اجرای اقدامات علیه کوچک encampments اما نمی تواند چشم پوشی از آنهایی که به اندازه حل و فصل همراه زهر خیابان.

“نکته این است که اندازه این است که واقعا در آن شما نکته در ایجاد بهداشت عمومی و ایمنی خطر” رابینسون گفت: طرفداران این unsheltered دوشنبه در ستیز بحث در وسط خیابان. “ما در حال رفتن به یک عمل و یا اجرای هر گاه. اما زمانی که شما در رسیدن به یک اندازه خاص شما ایجاد خطر است.”

اعلامیه نوشته شده در پنج شنبه همراه یک حصار زنجیره لینک در اردوگاه توصیه ساکنان آنها خاطی. معاونین کلانتر شده بود و راه رفتن را از طریق حداقل سه بار در روز مردم را برای آنها مجاز نیست به وجود کمپ گفت.

حدود ده Sonoma County sheriff پرسنل در زمان بخشی در دوشنبه را روز تلاش. متعدد طرفداران بی خانمان شدند و در حال حاضر بیش از حد بسیاری از آنها را ضبط ویدئوها از فعل و انفعالات.

وجود دارد درگیری هنگامی که یک مرد حاضر به تعامل با نمایندگان گفت که او نمی خواست به صحبت کردن با آنها و شروع به راه رفتن دور. معاون سرعت تحت فشار قرار دادند این مرد در برابر یک زنجیره لینک حصار به عنوان یک جمعیت جمع آوری بسیاری از آنها فریاد معاون او به تنهایی ترک. انسان شد بازداشت مظنون به تجاوز به حریم دیگران و مقاومت در برابر دستگیری دوستان گفته بود اما bailed در پایان روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>