یکی دیگر از Foodland کارمند تست مثبت برای coronavirus

یکی دیگر از Foodland کارمند دارای آزمایش مثبت برای coronavirus این بار در Foodland مزارع مروارید شهر.

این ایالت به صورت محلی متعلق به زنجیره مواد غذایی گفت: این بسته فروشگاه اوایل امروز در ساعت 2 بعد از ظهر به صورت کامل بهداشت و تمیز کردن با یک حرفه ای بهداشت شرکت. فروشگاه بازگشایی در ساعت 6 صبح روز شنبه.

کارمند پاره وقت صندوقدار در مروارید شهر فروشگاه واقع در مروارید شهر, دروازه, مرکز, آخرین مشغول به کار در اواخر بعد از ظهر و شب روز جمعه و تایید شد مثبت امروز توسط دولت و وزارت بهداشت.

کارمند تصویب سلامتی قبل از شروع بررسی این تغییر و عینک ماسک در حالی که کار در پشت یک پلکسی گلاس مانع این شرکت گفت: اما بعد از یک سردرد خفیف در روز دوشنبه.

“ما همچنان به این باور است که سخت سیاست های ایمنی و پروتکل ما به محل قرار در Foodland – از ساخت آن را اجباری برای کارکنان و مشتریان به پوشیدن ماسک در همه زمان ها نیاز است که کارکنان با تصویب سلامتی چک قبل از شروع کار و تمیز کردن و مطابق با اصول بهداشتی به طور معمول محدود کردن تعدادی از مشتریان در فروشگاه های اجرای اجتماعی فاصله نصب پلکسی گلاس موانع و بیشتر باید کمک نگه داشتن مشتریان و بیش از 2600 Foodland کارکنان امن” گفت: Jenai دیوار, Foodland رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل در انتشار اخبار. “ما باید استرس اهمیت زیر احتیاطی در تمام زمانها و امروز کارکنان خواست به پیمان خود را به بازیگری با احتیاط و محافظه کارانه و حق تصمیم گیری زمانی که در محل کار با پوشیدن ماسک هنگامی که در اطراف دیگران و اجتناب از فضاهای بسته تماس نزدیک و جمعیت به منظور ایمن ماندن و محافظت از خود و کسانی که در اطراف آنها را.”

Foodland مزارع مروارید شهر 189 کارگران ابلاغ شد از عفونت و برخی از آنها نیاز به خود قرنطینه به عنوان یک احتیاط ایمنی.

روز دوشنبه یک کارمند در Foodland در خیابان آزمایش مثبت برای coronavirus. سه کارمند در مدرسه محل خیابان کار می کرد که در تماس نزدیک با اولین COVID-19-مثبت کارمند که تا کنون آزمایش منفی برای ویروس.

مشتریان در مروارید شهر منطقه می توانید با استفاده از مواد غذایی تحویل و منظقه وانت, خدمات, Foodland به شما در shop.foodland.com. این سرویس در دسترس است در 11 مکان در سراسر ایالت.

خرده فروش گفته است که همکاری نزدیک با نمایندگان وزارت بهداشت برای اطمینان از ایمنی مناسب روش است. این kamaaina شرکت 33 فروشگاه — تحت Foodland, Foodland مزارع و گونی N ذخیره برندها در چهار سلیمان — و بیش از 2,600 کارگران است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>