یکی دیگر از منطقه خلیج tech شرکت می گوید کارکنان از خانه کار می کنند به طور دائم

سن خوزه کالیفرنیا. — سان فرانسیسکو پرداخت تلفن همراه غول پیکر مربع خواهد اجازه دهید کارکنان از خانه کار می کنند به طور دائم پس از coronavirus محدودیت ها برداشته این شرکت در روز دوشنبه گفت.

“ما می خواهیم کارکنان را قادر به کار که در آن آنها احساس خلاق ترین و سازنده” میدان گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “مربع خواهد بود قادر به کار از خانه به طور دائم حتی یک بار دفاتر شروع به بازگشایی شده است.”

این حرکت به دنبال یک سیاست مشابه هفته گذشته اعلام کرد با توییتر و دیگر سان فرانسیسکو شرکت به رهبری مدیر عامل شرکت جک دورسی. این شرکت رسانه های اجتماعی گفت: کارگران آنها می تواند انجام دهد شغل خود را از راه دور “برای همیشه” اگر آنها آرزو و مواضع خود را مجاز به آن است.

پناهگاه در محل سفارشات از این بیماری همه گیر به رهبری بسیاری از منطقه خلیج شرکت ها برای در نظر گرفتن گسترش کار از خانه سیاست فراتر از همه گیر و چند گفته اند این سازمان خبری آنها برنامه ریزی برای ادامه کار از راه دور اجازه می دهد پس از آن به بازگشت امن به دفاتر. گوگل در اوایل این ماه گفت که گسترش کار خود را-از-خانه سیاست به پایان سال از ماه ژوئن است. Facebook داد و گفت: برنامه ای برای بازگشایی دفاتر جولای 6, اما به شما اجازه کار کارکنان از خارج از دفاتر از طریق پایان سال 2020 است.

میدان گفت: آن را نمی باید یک جدول زمانی برای باز کردن دفاتر و اما این که بخش عمده ای از آن کارکنان تمام وقت خواهد بود قادر به کار از راه دور پس از دفاتر باز است. اخبار میدان سیاست شد و برای اولین بار منتشر شده توسط وب سایت فن آوری آستانه.

چند نقش در میدان مانند دفتر امنیتی و در دفتر پشتیبانی تنها می تواند به درستی انجام شده در این شرکت اشاره کرد.

مربع در تازه ترین گزارش سالانه خود نوشت: 3,835 کارکنان تمام وقت در پایان 2019.

©2020 جیوه اخبار (سن خوزه کالیفرنیا.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de