اهدا کننده ناشناس شگفتی حدود 2K kupuna با مواد غذایی رایگان در هاوایی Foodland فروشگاه

یک اهدا کننده ناشناس تعجب صدها نفر از هاوایی kupuna در همه Foodland گونی N ذخیره و Foodland مزارع فروشگاه های ایالتی امروز با پوشش کامل هزینه های مواد غذایی خود هستند.

تحویلدار مطلع نزدیک به 2000 خریداران در پرداخت این کمک مالی سخاوتمندانه.

لقب “عملیات Kupuna,” اهدا نمایندگان کار با Foodland مدیران برای هفته ها در راز برای kupuna خرید در فروشگاه ها از 6 صبح تا 7 صبح تعیین شده در زمان تعیین شده توسط Foodland بازار فوق العاده با مسئولیت محدود. در پی بیماری همه گیر کوروناویروس به ارائه یک محیط امن و سالم.

فروشگاه مدیران و صندوقداران تنها مطلع از راز هدیه 30 دقیقه قبل از فروشگاههای امروز افتتاح شد.

در بیانیه امروز, Foodland رئیس و مدیر اجرایی Jenai دیوار گفت: “به نمایندگی از همه Foodland را kupuna مشتریان ما می خواهید برای ارسال یک ‘mahalo’ به اهدا کننده ناشناس ما برای این کار زیبا و مهربان و متفکر و ژست سخاوتمندانه برای حمایت از هاوایی kupuna در طول این زمان به چالش کشیدن.”

“ما احساس می کنم خیلی خوش شانس قادر به بازی یک بخش کوچک در کمک به ما اهدا کننده ناشناس تعجب و لذت ما kupuna صبح امروز و برای همیشه به یاد داشته باشید واقعا شگفت انگیز عمل فداکارانه سلام که امروز اتفاق افتاده است در Foodland,” او اضافه شده است.

Foodland بازار فوق العاده با مسئولیت محدود. — تنها به صورت محلی متعلق به خرده فروش مواد غذایی با فروشگاه های سراسر جزایر— عمل 32 Foodland گونی N ذخیره و Foodland مزارع فروشگاه ها در سطح ایالت.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de