سالانه تعداد لگد کردن تلاش برای سند سونوما کانتی بی خانمانی

سال گذشته سرشماری برآورد مجموع 2,951 مردم دچار بی خانمانی در اطراف شهرستان — 2 ٪ از یک سال زودتر و به خوبی در زیر قله از 4,539 در سال 2011.

اما 2019 تعداد نیز نشان داد که 29 درصد سنبله در افراد جوان زیر سن 24 سالگی زندگی بدون هر نوع از پناهگاه.

این گزارش همچنین مشخص شده 11 درصد افزایش در بزرگسالان بیش از سن 55 که بی خانمان در مقایسه با 12 ماه قبل حدود 29 درصد از این شهرستان افراد بی خانمان شدند گزارش به زندگی در وسایل نقلیه.

راه های جدید برای جمع آوری داده ها

این شهرستان عرضه یک برنامه تلفن هوشمند برای کمک به تعداد داوطلبان اجازه می دهد به ارسال اطلاعات آنلاین. ورق کاغذ استفاده می شد به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه.

فاز دوم جمع آوری داده ها — همکار-بر اساس نظرسنجی از حدود 600 نفر بی خانمان زندگی در سونوما کانتی — آغاز شد بعد از ظهر جمعه و را از چند هفته به طور كامل Gause گفت. کسانی که مصاحبه انجام شده توسط افرادی که یا به تازگی بی خانمان خواهد بود که بسیار بیشتر در عمق chronicling ریشه علل بی خانمانی طول زمان بدون سرپناه و قبلی نظامی یا خدمات سلامت روان و سوء مصرف مواد مسائل.

همراه با سن خوزه شرکت اعمال می شود بررسی تحقیق و توسعه جامعه کمیسیون طریق مرتب کردن بر اساس داده ها و تدوین یک گزارش که به طور معمول منتشر در ماه ژوئن یا جولای.

کاتولیک موسسات خیریه حمایت از خانواده در مرکز در مرکز شهر سانتا رزا به عنوان سانتا رزا ستاد جمعه را حساب کند. وجود دارد در ساعت 5 شهردار تام Schwedhelm همکاری با رئیس پلیس Ray ناوارو و بازنشسته سانتا رزا آتش گردان رئیس کیت سیل. سه نفر خود را آغاز کرد تعداد راه رفتن شمال در مورگان خیابان در سمت شرق از بزرگراه 101. قبل از آنها رسیده کالج, خیابان, آنها مواجه می شوند حداقل یک و نیم دوجین مردم در اتومبیل و در بزرگراه underpasses.

“هنگامی که شما در واقع انجام تعداد شما در حال دیدن برخی از شرایط است که مردم در آن به ارمغان می آورد آن را صفحه اصلی” Schwedhelm گفت: تبیین تاثیر این شهرستان را بی خانمان تعداد دفعات مشاهده شده بر روی داوطلبان که ممکن است آشنا با محلی جمعیت بی خانمان. “این است که چرا ما این کار را.”

اندازه گیری با اعداد

پشت در بی خانمان خدمات مرکز مورگان خیابان حدود 14 افراد بی خانمان به انتظارنشسته بودند تا به صورت رایگان قهوه و مواد غذایی در 6 p. m.

ریک Robison نشسته در یک میز کوچک به عنوان او sipped قهوه و سیگار دودی در حال انتظار برای دوستان خود می رسند. او شده است بی خانمان برای حدود نه سال است و در حال حاضر ثبت نام در ردوود انجیل ماموریت عشایری پناه که متصل unsheltered مردم با کلیساها که موافق به خانه آنها برای یک شب.

“لازم است” Robison گفت: از این تعداد است. “شما نمی توانید سنج یک وضعیت بدون داشتن برخی از اعداد است.”

ساعت بعد در سباستوپول جاده سانتا رزا ساکن الکس کمپبل و دو راهنما بودند نزدیک شدن به پایان شمارش.

آنها تا به حال اجرا از فضا بر روی دو ورق کاغذ به آنها داده می شود به سند مردم آنها مواجه می شوند در طول صبح. آنها ماندن در نزدیکی رستوران های فست فود و فروشگاه های راحتی اما بودند و فعال قبل از سپیده دم است.

کیمبرلی Jo Smith, پرداخت, راهنمای که همراه کمپبل حدس زده است که آنها احساس امن تر چرت زدن در طول روز است.

اسمیت و کمپبل گفت که انتظار می رود برای دیدن بیشتر مردم در طول شمارش در پی اواخر ژانویه انحلال از جو سه تظاهرات l دنباله اردوگاه.

“من انتظار می رود برای دیدن بیشتر مردم و اگر شما به اطراف نگاه کرد و در جایی که ما وجود دارد بسیاری از مکان های که در آن مردم می تواند رفته اند اما آنها نمی,” کمپبل گفت:.

Gause و Holmes هر دو کاهش یافته است به آنچه آنها انتظار می رود این تعداد به نشان می دهد از نظر جمعیت به طور کلی. سوزان فرودگاه گرین هیئت ناظران’ رئیس این هفته گفت که او انتظار می رود یک چشم انداز مثبت. آخرین مستند افزایش در محلی بی خانمانی آمد در پی 2017 آتش سوزی.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Nashelly چاوز در 707-521-5203 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im