عصبانی کالیفرنیا ماهیگیران تفننی مختل ماهیگیری ورزشی ممنوعیت جلسه

ساکرامنتو — تلفنی با کالیفرنیا تنظیم کننده برای بحث در مورد پتانسیل محدود ممنوعیت های آب شیرین sportfishing میان coronavirus همه گیر شد به طور ناگهانی لغو شد پنج شنبه پس از آن فرود به هرج و مرج با برخی از کسانی که به نام تجاری مقامات به عنوان “فاشیست” و فریاد “را ماهیگیری بزرگ دوباره.”

ماهی و بازی کمیسیون جلسه که با هدف تصمیم گیری که آیا به اورژانس قدرت به چارلتون بانهم فرماندار منصوب نظارت بر این گروه از ماهی ها و حیات وحش ساکرامنتو زنبور عسل گزارش شده است.

اگر قدرت اعطا بانهم می تواند محدودیت ماهیگیری در برخی از کالیفرنیا, رودخانه ها, رودخانه ها و دریاچه ها در درخواست از مقامات محلی نگران آن است که بازدید تفریحی علاقه مندان به ماهیگیری ممکن است گسترش ویروس.

اما این نشست غرق شد و بیش از 500 شرکت کنندگان در تماس با بسیاری از آنها به اشتباه معتقد بودند کمیسیون ممکن است لغو تمام فصل ماهیگیری در سطح ایالت. در اوایل این هفته یک گروه از محافظه کار سیاستمداران کلانترها و رسانه گفت: رسانه های اجتماعی پیروان که دولت از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom یک دموکرات بود و برنامه ریزی برای انجام این کار این روزنامه است.

قصد دولت پیشنهاد شده بود بسیار محدود است.

مقامات دولتی و شرکت کنندگان خواست هر کس در این خط به قطع خود در میان سر و صدای پس زمینه و beeping به عنوان ده ها تن با نام, در, زنبور عسل گزارش شده است. یکی از کسانی که نمی بی صدا فریاد زد: “من یک راست به صحبت می کنند!”

“شما انصراف از ما فقط به آینده” یکی دیگر گفت.

این کمیسیون متوقف جلسه به دلیل عضو از پنج عضو هیئت مدیره نمی تواند دریافت تماس به صورت یک حد نصاب اکثریت اعضای مورد نیاز برای برگزاری رای.

مقامات وزارت امور خارجه گفت: آنها در تلاش بودند برای تعیین چگونه به reschedule جلسه هفته آینده با یک سیستم است که اجازه می دهد آنها را به طور موثر moderate comments.

“ما همچنین می خواهم به آن را شفاف که امروز پیشنهاد تصمیم گیری در مورد ممنوعیت ماهیگیری ایالتی یا محلی” بانهم و رییس کمیسیون اریک Sklar گفت: در بیانیه ای پس از این نشست است. “ما فکر ایالت بسته شدن.”

بونهام گفت: زنبور عسل در روز دوشنبه که تنها روستایی در شرق شهرستان Inyo و مونو باید خواست شیلات تنظیم کننده برای به تعویق انداختن خود را در بهار آینده قزل آلا فصل برای جلوگیری از هزاران نفر از ماهیگیران تفننی از ورود و گسترش این ویروس به ساکنان.

محافظه کار رسانه ای سایت “کالیفرنیا گلوب” بعد از آن نوشته شده یک داستان است که حذف بخش زنبور عسل را گزارش و بانهم سخنان او این بود که دفاع از یک ایالت تفریحی ماهیگیری بسته شدن.

“CA گروه از ماهی ها و حیات وحش کمیسر می خواهد به Sportfishing فصل با توجه به COVID-19” این جهان تیتر بخوانید.

جهان داستان به اشتراک گذاشته شده در Facebook توسط دولت, مجلس جیمز Gallager یک جمهوریخواه و کنگره ایالات متحده داگ LaMalfa نیز یک جمهوری خواه است.

حدود 1 میلیون مجوز ماهیگیران تفننی به طور منظم ماهی کالیفرنیا را از طریق آبراه به سال ساخت آن را یکی از فعال ترین در ایالات متحده ماهیگیری متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>