Andre Harrell, موسیقی exec که کشف Diddy می میرد در 59

نیویورک >> Andre Harrell های بالای شهر سوابق موسس که به شکل صدای hip-hop و R&B در اواخر 80s و 90s با اعمال مانند Mary J. Blige سنگین و D و همچنین راه اندازی حرفه ای از مغول شانه شان “گرفتن” درگذشت. او 59.

Diddy این شورش شرکت تایید مرگ چهار شنبه, اما هیچ جزئیات دیگری بودند بلافاصله در دسترس است. Harrell معاون رئیس در شورش.

“ما می توانیم تایید عبور از Andre Harrell” رم Khanna, مدیر عامل شرکت شورش رسانه ای و TV در بیانیه ای گفت. “هر کس در شورش خانواده را ویران کرد از دست دادن دوستان ما مربی و نایب رئیس. Andre و تاثیر آن بر, هیپ هاپ, فرهنگ و همه ما شخصا بوده و بی اندازه زیبا و عمیق. ممکن است او در آرامش استراحت.”

Harrell راه اندازی خود را در شهر نیویورک-بر اساس برچسب در سال 1986 در نهایت مسلط, شهری, صحنه موسیقی با چند ضربه آهنگ ها و پلاتین-فروش آلبوم.

او برای اولین بار با موفقیت در اواخر 80s با اولین آلبوم از سنگین D & the Boyz, Al B. شوید! و R&B سه نفر که همچنین شامل megaproducer تدی رایلی رهبر New Jack Swing جنبش است.

در سال 1990 Diddy وارد Harrell ، او دریافت کارآموزی در بالای شهر و به سرعت افزایش یافت صفوف پس از پیدا کردن موفقیت فقط با امضا و اعمال از جمله R&B گروه Jodeci و Blige بود که لقب ملکه هیپ هاپ روح با انتشار 1992 اولین “چه 411?” بالای شهر نیز منتشر شد Notorious B. I. G. اولین تک 1993 را “حزب و گاو نر–” که برجسته بود در یک فیلم موسیقی متن فیلم.

Diddy اغلب اعتبارات Harrell با دادن او ابزار برای پیدا کردن موفقیت در موسیقی و زندگی و حتی گفت Harrell بود مثل یک پدر به او.

“آندره Harrell منو تحت تاثیر قرار داد و من نمی دانم اگر آن را تا به حال تغییر” Diddy گفت: در مصاحبه با HipHollywood.

در سال 1993 هر چند Harrell اجازه Diddy رفتن از شهر. هارل گفت: یکی از دلایل اخراج او Diddy بود چرا که MCA Records — برچسب توزیع کننده — نمی خواهید به انتشار B. I. G. آلبوم به دلیل خام و خشن موضوع در مورد خیابان زندگی.

“من نمی خواهم برای نشستن وجود دارد و یکی از محدود پف چون شرکت به من گفتن برای انجام این کار است. من ساخته شده است که راه” هارل گفت: در مصاحبه با وال استریت ژورنال در سال 2014. “گفتم پف او نیاز به رفتن و خود را ایجاد فرصت: ‘شما در حال red-hot right now. من واقعا به شما اجازه رفتن بنابراین شما می توانید غنی است.'”

Diddy به سرعت راه اندازی Bad Boy Records, مصرف B. I. G. با او و انتشار خود آلبوم های کلاسیک “برای مردن آماده” در سال 1994.

“و Biggie Smalls به پایان رسید تا تبدیل شدن به مورد علاقه من رپر” هارل گفت: وال استریت ژورنال.

Harrell متولد شد و در هارلم شهر نیویورک در سپتامبر. 26, 1960. او در بخشی از رپ اواز یا موسیقی دو نفری دکتر Jeckyll & Mr. Hyde با انتشار چندین آهنگ را قبل از انداختن اولین آلبوم خود را “شامپاین از رپ” در سال 1985.

Harrell شروع به کار برای راسل سیمونز در Def Jam در ’80s, به سرعت تبدیل شدن به یک مدیر اجرایی و کمک به ایجاد فرصتهای شغلی برای اعمال مانند اجرا-DMC و LL Cool J.

“بسیاری می گویند که آنها موفق هستند چون آندره Harrell خود را به آنها شروع می شود. او تا معشوق به خاطر او ساخته شده خود را در زندگی نشاط دیگران” سیمونز ارسال شده شنبه در Instagram. “ما جشن می گیرند و او را در عبور خود را به خاطر ما خیلی خوش شانس خود را برای حضور… او به همه چیز او بود. خدا باعث می شود بهترین برنامه های R. I. P andreharrell.”

Harrell چپ به پرتاب بالای شهر جایی که او نیز تا به حال موفقیت با روح واقعی, Lost Boyz, کریستوفر ویلیامز Monifah و پدر MC. Harrell استعداد حتی توسعه یافته به تلویزیون و فیلم. او اجرایی تولید آمار ’90s پلیس درام تلویزیونی “نیویورک مخفی” که زد برای چهار فصل. او همچنین در تولید سال 1992 Halle Berry فیلم کمدی “به شدت کسب و کار” و 2003 را “عسل” با بازی جسیکا آلبا.

چند نفر از اعضای سرگرمی جامعه سوگواری Harrell مرگ در رسانه های اجتماعی از جمله Swizz Beatz, Erykah Badu, L. A. Reid, D-Nice و لنا Waithe. Usher به نام Harrell یک “پادشاه” در پست خود.

“قلب من شکسته است و من نمی توانم گریه را متوقف کند. او شگفت انگیز بود و من دست او را برای همیشه لطفا برای” Mariah Carey توییتی.

Questlove از ریشه نوشت عاطفی پست تماس Harrell مرگ “متناوب از دست دادن.”

“او به شما بهترین موسیقی متن از زندگی خود را و شما حتی نمی آن را می دانم. ما هرگز خود را به او داد گل” او ادامه داد. “او تعریف حزب!”

Harrell شد رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت موتاون رکوردز از سال 1995 تا 1997.

شرط اعلام شد تولید سه قسمت از مجموعه تلویزیونی مورد Harrell و بالای شهر ، آن را برتر مدتی این سال است.

“ما در ماتم از دست دادن یک نماد فرهنگی آندره Harrell یک معمار مدرن hip-hop و R&B صدا” شرط رئیس جمهور اسکات میلز در بیانیه ای گفت شنبه. “آندره بود فوق العاده هیجان زده در مورد به اشتراک گذاری این منبع داستان Uptown سوابق و نقش محوری در موسیقی شهری چشم انداز است. با گذشت غم انگیز شرط بندی متعهد به تضمین این که بالای شهر محدود سری رویداد می گوید که هر دو بالای شهر داستان و آندره داستان — که باور نکردنی از موسیقی مبتکر و به بسیاری از.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de