اندرسون کوپر سابق در حال همکاری پدر و مادر جدید پسر

اندرسون کوپر در ادامه به تابش شادی به عنوان او در مورد جدید بودن پدر است.

سی ان ان لنگر متوقف شد “اواخر نشان می دهد” در شب دوشنبه که در آن میزبان Stephen Colbert او را برای “دادن همه ما شاد چیزی برای دیدن” در طول این غم انگیز بار که جهان هنوز از وضعیتی وخیم از coronavirus بحران است. کوپر اعلام تولد فرزند خود وایات مورگان کوپر هفته گذشته است.

در طول مصاحبه کوپر به اشتراک گذاشته است که او با همکاری پدر و مادر فرزند خود را با سابق خود بنیامین Maisani او به عنوان منعکس شده در حال حاضر برای وایات تولد کمتر از یک سال بعد از اینکه با مادرش, مد کارآفرین گلوریا وندربیلت که او درگذشت.

“مادر من فوت کرد در ماه ژوئن پس از آن حتی شده یک سال کامل” گفت: کوپر. “به تجربه از دست دادن زندگی خود و دارد با او هنگامی که او نفس آخرین نفس و شاهد است و به نگه داشتن او در آن زمان و پس از آن به طور ناگهانی … در اتاق زايمان با این قائم مقام و شوهر و شریک سابق بنیامین … و برای دیدن یک انسان جديد به وجود آمده که من هرگز دیده می شود در فرد قبل از آن را فقط فوق العاده است.”

کوپر روشن است که اگر چه آنها مشترک خواهد بود-پدر و مادر او و Maisani نیست پشت هم.

“اما او به من و خانواده ام می خواهم او را به وایت خانواده نیز توضیح داد:” کوپر. خبری از زن و شوهر تقسیم می شود ظاهر در سال 2018 پس از آنها تا به حال شده است با هم به مدت سه سال.

کوپر همچنین گفت: Colbert خود را دوست و تلویزیون میزبانی Andy Cohen شده است یک کمک بزرگ در طول این زمان. کوهن پسر بنیامین متولد سال گذشته است.

“او در واقع واقعا به من کمک کرد چون پسر من کاملا با پوشیدن دست من فراز از اندی کوهن پسر گفت:” کوپر.

کوپر توضیح داد: در ابتدا او در جریان برنامه ریزی شده خرید چیزی او متنفر انجام دهند اما به دلیل همه گیر شد و با توجه به در دنبال لباس نوزاد آنلاین. اما “آن را فقط به نظر می رسید عجیب و غریب. بنابراین او فقط به من همه لباس,” او گفت:.

Hand-me-down لباس نوزاد تنها چیزی که وایات به ارث برده است از آینده اش رفیق. کوهن توضیح داد: در SiriusXM نشان می دهد در روز دوشنبه که پسرش سابق پرستار بچه است که در حال حاضر وایت پرستار بچه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de