تجزیه و تحلیل: مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای متقاعد کردن ما آن را امن برای بازگشت به حالت عادی به عنوان مرگ و میر کوه

مقامات همچنین جعل جلوتر هستند با کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه برنامه ریزی شده برای اواخر ماه اوت در Charlotte, North Carolina, البته یک برنامه به طور بالقوه کوچک-پشت نسخه.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون بینی از اطمینان و امید نقاب بیشتر هوشیار گواهينامه برخی در خارج از مشاوران و کارشناسان که نگران تعداد مرگ و میر یا ایجاد ثبات در حدود 2000 در هر روز و یا همچنان به صعود بیش از ماه آینده.

“سوال این است که مردم را بیهوش شده است ؟ آنها حاضر به قبول است ؟ ” گفت: یکی از مشاوران کاخ سفید coronavirus نیروی کار که مانند بسیاری دیگر مصاحبه برای این داستان صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد مسائل داخلی و یا ارائه پرده ارزیابی.

استفان مور یک اقتصاددان محافظه کار بوده و غیررسمی مشاوره تهمت و تیم خود گفت: مردم راحت بازگشت به کار و از سرگیری فعالیت های عادی را به یک زمان طولانی است.

“من بزرگترین حامی برای گرفتن اقتصاد و در حال اجرا وجود دارد اما من دو نفر از بستگان که فکر می کنند من دیوانه هستم و آنها در حال رفتن به بیرون از خانه خود را بدون توجه به آنچه” مور گفت. “فقط به این دلیل که رئیس جمهور و استانداران باز کردن یک دولت به این معنا نیست که تجارت در جریان است تا فورا از سر گرفت. آن را نه.”

در داخل دولت در هفته گذشته بودند roiling اختلافات بیش از این داده ها استفاده می شود توسط دولت برای پیگیری این ویروس و همچنین بیش از ممکن است درمان. بحث بر دولت مزمن چالش ها در مدیریت بحران حتی به عنوان برگ برنده هل به بازگشایی اقتصاد است.

در طول یک نیروی کار جلسه روز شنبه یک بحث داغ شکست بین دبورا Birx پزشک است که نظارت دولت coronavirus پاسخ و رابرت Redfield مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. Birx و دیگران نا امید شده بودند با سی دی های کهنه سیستم برای ردیابی ویروس داده که آنها نگران بود و باد برخی آمار — مانند مرگ و مير و صورت حساب — به میزان 25 درصد به چهار نفر در حال حاضر برای بحث و یا بعد از آن جریان در آن است. دو مقام ارشد دولت در انتخابات گفت: این بحث بود و نه گرم.

“وجود دارد هیچ چیز از سی دی است که من می توانید اعتماد” Birx گفت: با توجه به دو تا از مردم است.

شعله ور شدن آمد و دو روز پس از آن گزارش شد که یک دولت داخلی مدل بر اساس داده ها از CDC و دیگر سازمان های پیش بینی شده روزانه تعداد مرگ افزایش می 3,000 ژوئن 1.

Redfield در دفاع از خود آژانس آمده است: توافق کلی است که CDC است نیاز به دیجیتال ارتقا دهید.

Birx در بیانیه ای گفت: “مرگ و میر است به آرامی در حال کاهش در هر روز. برای نگه داشتن با این روند ضروری است که سالمندان و کسانی که با بیماریهای پناهگاه در محل و که ما همچنان به محافظت از آسیب پذیر جوامع است.”

که ادعای خلاف جانز هاپکینز داده که نشان می دهد ایالات متحده روزانه مرگ و میر معلق در هوا نزدیک به 2,000 ترین روز برای چند هفته در حال حاضر و صعود بالاتر و برخی از روزهای هفته گذشته است. بسیاری از کارشناسان نیز بر این باورند coronavirus مرگ و میر هستند در واقع در حال undercounted با مرگ و میر نشان داده است که مرگ و میر در ایالات متحده افزایش یافت و در اوایل هفته از همه گیر فراتر از تعداد نسبت به COVID-19.

در همان جلسه این گروه نیز در بر داشت خود را در یک بحث قوی بیش از remdesivir یک داروی آزمایشی برخی از مقامات دولت خوش بین هستند و می تواند کمک به درمان بیماران مبتلا به COVID-19. رابرت Kadlec, معاون وزیر بهداشت برای آمادگی و پاسخ گفت: دولت در حال حمل remdesivir به هفت متحده — اعلام کرد که تعجب Birx و دیگران که در آن احساس شد و زودرس به دلیل آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تعیین می شود که بیان می کند مورد نیاز از مواد مخدر بیشتر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de