تجزیه و تحلیل: بیماری همه گیر کوروناویروس در معرض چگونه است که آمریکا توخالی دولت

دپارتمان ساختار ساخته شده است که محیط پاک از اولویت به مراتب سخت تر است, به عنوان آن را در خدمت متعدد کارشناسی ارشد.

“اگر شما نگاه کنید در DHS آنها را مجبور به گزارش به بیش از 100 مختلف کنگره نظارت کمیته گفت:” علامت گذاری Harvey, سابق, مدیر ارشد, برای انعطاف پذیری سیاست در شورای امنیت ملی.

برخی از دانش آموزان از دولت می گویند بیشتر فشار از اولویت های اساسی سازماندهی مجدد باید پیدا کردن راه هایی برای بهبود چگونه سازمان همکاری هنگام مواجهه با این نوع بحران و در حال حاضر پیش روی کشور است. مشکلات امروز آنها می گویند که دیگر هیچ جا بدون مرز از میراث دولت ساختار.

گفتگو شیفت

مارک Hetherington, یک استاد دانشگاه کارولینای شمالی گفت: گفتگو در مورد دولت شروع به تغییر با انتخاب رونالد ریگان در سال 1980. قبل از این که ضد شعارهای دولت متمرکز بیشتر در مورد آنچه که دولت باید و نباید انجام دهید, تم برجسته آریزونا سناتور. Barry Goldwater, یک جمهوریخواه در سال 1964 انتخابات ریاست جمهوری است.

“چه چیزی تغییر با ریگان و دهه های پس از این است که مکالمه حرکت می کند به دور از آنچه دولت باید انجام دهد به دولت بی کفایت به انجام همه چیز,” او گفت:. “این یک تغییر بزرگ با یک اساسا پیام متفاوت است.”

در طول محافظه کار جنبش از آنجا که پیام شده است به یک جزء اصلی با اغلب صریح هدف از کوچک شدن دولت فدرال برش منابع به گرسنگی وحش. “گاهی اوقات عملکرد ضعیف در تلاش است تا دولت در ارزان” لوئیس گفت. “وجود دارد یک پنی عاقلانه پوند-احمقانه ایده از نحوه مدیریت سازمان های دولتی است.”

زمانی که اعتماد را افزایش می دهد

Hetherington گفت که او متوجه یک چیز از تحقیقات خود را در مورد اعتماد به دولت است. هر زمان که تمرکز بر نظامی یا امنیت ملی و اعتماد را افزایش می دهد. هنگامی که تمرکز بر تغییرات دور به برنامه های دیگر به خصوص کسانی که خالص ایمنی برنامه هایی مانند رفاه و یا مواد غذایی که خدمت محروم جمعیت اعتماد کاهش می یابد.

اما اگر جمهوری خواهان را ساخته اند این نوع لفاظی یک جزء اصلی از پیام خود را دموکراتیک سیاستمداران درگیر در برخی از همان نوع از چیزی. “هر نامزد به نفع یک بوروکراسی-هجوم موضوع” Nabatchi گفت. “این پیام واز طریق بر اعتماد به نفس مردم در دولت است.”

رئیس جمهور تهمت را عار است بر روی صفحه نمایش به طور مداوم به مراتب بیشتر از گذشته رئیس جمهور. Hetherington گفت که در این منطقه رئیس جمهور فعلی است “خاموش نمودار. در حالی که بسیاری از جمهوریخواهان حملات در دولت چپ چیزهای خاصی ضمنی مغلوب ساختن پیشی جستن مردم از آنها ساخته شده صریح و روشن.”

بسیار وجود دارد که به خوبی کار می کند در دولت فدرال در خصوص فعالیت های روزمره است که شهروندان را برای اعطا. شغلی کارمندان دولت در کل اختصاص داده شده و ماهر. اما زمانی که چالش های تغییر از عادی به فوق العاده ترک در درون نظام هستند در معرض مطالبات رهبری ظهور و دولت این کشور است به درستی به سوال نامیده می شود. این چنین بوده است ،

این یک سوال باز که آیا بیشتر تمرکز شدید بر دولت فدرال خواهد شد در نتیجه تماس بیشتر برای مقابله با زمینه ای ضعف و یا اینکه انتقاد از دولت را پاسخ و سیاسی بخش های اطراف آن بیشتر خواهد شد و تنزل اعتماد مردم در این موسسات آنها را تبدیل به در این لحظه.

“ما نمی خواهید به سرمایه گذاری در ظرفیت دولت برای دریافت کار انجام می شود” Kettl گفت. “اما ما خوشحال به شکایت بلافاصله زمانی که وجود شن و ماسه در دنده است که باعث می شود سیستم به دست گرفتن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net