تجزیه و تحلیل: 49ers مورد نیاز برای ماندن تهاجمی در سوپر باول

یک سال پیش بیل Belichick قرض گرفته شده به شدت از Vic Fangio این نقشه به ساسات بالا به ثمر رساند لس آنجلس قوچ در سوپر باول.

Fangio درخشان برنامه بازی خرس های 15-6 برنده بیش از لا در هفته 14 ارائه فقرات از جدید انگلستان 13-3 پیروزی در سوپر باول LIII.

تا به حال Kyle Shanahan مورد مطالعه Fangio فلسفه هنگام مواجهه با پاتریک Mahomes شاید San Francisco 49ers شده اند آنهایی که جشن در میامی به جای Kansas City Chiefs.

هیچ کس نمی خواهد می خواهید به قرض گرفتن Fangio تماس ورق از بازی های خود را در برابر KC در سال 2019 که برای اولین بار سر مربی تیم Denver Broncos شد جاروب شده توسط یک ترکیب 53-9.

Fangio که در ذهن مجموعه, اما, on Oct. 17 زمانی که Broncos در زمان 7-0 سرب بیش از کانزاس سیتی در یک بازی آنها در ادامه به از دست دادن 30-6.

درست است. که هیچ تایپی.

براندون McManus’ نقطه اضافی پس از باز touchdown از آن ساخته شده 7-0. اما یک ستاد بازیکن شد و سوت کشید برای تجاوز و Fangio انتخاب را به نقطه خاموش هیئت مدیره و برای 2 به جای.

اگر چه این تصمیم نتیجه معکوس هنگامی که فیلیپ لیندسی پر شد خجالتی از خط دروازه آن را ثابت کرد Fangio نقطه که شما باید به عنوان مهاجم به عنوان ممکن است در هنگام مواجهه با جوان پاتریک Mahomes و دورویی مربی اندی رید.

سوپر باول LIV مشخص رید را 366th بازی به عنوان یک سر مربی و دوم سوپر باول ، او تا به حال زندگی می کردند برای 15 سال گذشته با انتقاد است که او به اندازه کافی تهاجمی در فیلادلفیا 24-21 دست دادن به انگلستان در سال 2005 سوپر باول.

رید که قرار بود برای رفتن به ذوق یکشنبه.

Shanahan از سوی دیگر نگهداری اقامت برای اهداف رشته و انفعال در پایان نیمه اول آمد به او امد و شد زیاد زمانی که 49ers منفجر 10-نقطه سه ماهه چهارم منجر شود.

با آهسته نیمه اول سیم پیچ پایین 49ers متوقف در حال اجرا بازگشت دیمین ویلیامز پس از گرفتن به ارمغان می آورد تا چهارم-و-13 1:53 قبل از J-Lo و شکیرا رقصید در سراسر حاصل کار دو مرحله است.

Shanahan نمی با استفاده از یکی از سه وقفه یک امتیازی که او را راضی به رفتن به حاصل کار دو تیم در 10.

به عنوان Shanahan اجازه ثانیه تیک دور دوربین قطع به 49ers مدیر جان لینچ دیوانه وار سیگنالینگ است که او را مربی نیاز به تماس ایست و سپس به دنبال بهت زده که در او نیست.

پس از یک touchback, San Francisco رو با توپ و 59 ثانیه مانده در نیم.

تنها پس از یک جفت در حال اجرا در آورد تا سوم-و-5 و کانزاس سیتی به نام فاصله با 20 ثانیه به سمت چپ انجام Shanahan دریافت تهاجمی است. جیمی Garoppolo تکمیل 20-حیاط تصویب به جف ویلسون قبل از تخلیه 42-حیاط تقلا کردن به جورج بازیگوش بود که سوت کشید برای توهین آمیز مرزی عبور دخالت تماس با 6 ثانیه باقی مانده است.

پس Garoppolo زانو زد و در 34 و تیم ها عقب نشینی به اتاق های قفل قفل شده است که کراوات که یک Shanahan خوب بود فقط با لحظات پیش از آن.

این Niners کردم در نیمه دوم کیکآف و به کانزاس سیتی 24 اما در چهارم-و-2, Shanahan برای حل و فصل این زمینه هدف فقط به عنوان او تا به حال در تیم خود را باز کردن درایو در نیمه اول زمانی که او فرستاده کیکر رابی گولد در چهارم-و-5 از KC 20-حیاط خط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>