تجزیه و تح بالا grads ایجاد تکنولوژی بالا راه برای کمک به sanitizers به سالمندان

آن آغاز شده و با مادر بزرگ خود را به افرادی که از او مراقبت و از جان گذشته خود را تلاش برای پیدا کردن منابع آنها نیاز به اطمینان حاصل شود که او و دیگر سالمندان ساکن در امان ماندن از این آفت coronavirus.

در میان یک کشور با کمبود دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دیگر که خانه های پرستاری و بیمارستان و بیشتر از هر کس دیگری متکی برای جلوگیری از گسترش میکروب ها تجزیه و تح دبیرستان فارغ التحصیل مایل فلفل می خواست برای کمک به.

ایده خود را در: اتصال کسانی که بیشترین نیاز محصولات از جمله با کسانی که ممکن است آنها را فراهم کند.

نتیجه این است که ضد عفونی کردن اتصال به یک پایگاه داده آنلاین شلاق هم در هفته گذشته توسط فلفل یک دوست نزدیک از این کلاس در سال 2013 و انواع دیگر از جمله چند تن دیگر تجزیه و تح فارغ التحصیلان که داوطلب مهارت های خود را و زمان برای این پروژه را یک واقعیت است.

با مشروب به تازگی اعطا مجوز برای شروع تولید ضد عفونی کننده دست از بالا ضد الکل و فلفل و تیم او امیدوار است برای ساخت یک پل برای اطمینان از جمعیت های آسیب پذیر شد اولین بار در خط به دریافت آن است. در حال حاضر آنها با تمرکز و همچنین در پیشبرد تولید و ارائه اسپری های ضد عفونی کننده چند منظوره ساخته شده در درجه اول از نوشیدنی الکل پس از اسپری عفونی در حال حاضر در تامین کوتاه مدت ،

“آنچه که ما امیدوار به ساخت یک راه است که یک مرکز مراقبت و یا یکی از ضروری سازمان هایی که نیاز به مواد ضد عفونی کننده می تواند ارتباط مستقیم با تامین کننده و لازم نیست به نگرانی که آنها در حال رفتن هرگز برای دیدن مواد ضد عفونی کننده دوباره” فلفل گفت: از طریق تلفن از پورتلند جایی که او به تازگی نقل مکان کرد و از لس آنجلس.

روشن نیست چقدر کمک به مشروب نیاز به پیدا کردن مشتریان جدید: صاحبان محلی می گویند که آنها در حال هولناک با استعلام, حتی اگر آنها هنوز تولید یک قطره ضد عفونی کننده دست.

دیگران در حال حاضر تصمیم به توزیع محصولات جدید خود را به صورت محلی حداقل برای شروع است.

“وجود دارد بسیاری از مردم که نیاز به کمک دارید اما ما می خواهیم برای کمک به مردمی که در هدایت جامعه اولین و مهمترین” گفت: Jason Jorgensen که دارای کوچه 6 و صنعت تقطیر در هلدزبرگ با همسرش, Krystle.

اما فلفل و خدمه خود را — دوست نزدیک نیک رز برادران گیب فلفل, Jordi هیز اریک Agresti و کالین مک آفی همه تجزیه و تح grads — حدود 100 داوطلب برای تماس با ما و نقشه مشروب در سراسر کشور است که در حال حاضر گام گذاشتن در خطوط تولید جدید ساخته شده لازم توسط coronavirus بیماری همه گیر.

بیش از 400 تا کنون گزارش ساخت ضد عفونی کننده دست, فلفل, گفت

تیمو مارشال, co-صاحب روح آثار رسومات در سباستوپول گفت: او می داند که کلمه از ضد عفونی کردن اتصال بدست زیرا برخی از “nonstop” تماس مرجع وب سایت. او و همسرش در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای عرضه تنها اولین پاسخ دهندگان و بیمارستان ها یک بار تولید می شود در جریان است اما “آنچه که آنها در حال تلاش برای انجام این کار بزرگ است,” او گفت:.

فلفل را به دست آورد تحسین دو سال به عقب با یک کمپین Kickstarter آورده است که در $1.9 میلیون دلار برای راه اندازی FinalStraw های تاشو قابل استفاده مجدد کلش او اختراع شد.

او توجه خود را تبدیل به موضوع عفونی پس از صحبت با صاحب از تسهیلات زندگی کمک در سباستوپول که مادر بزرگ خود را ساکن و یادگیری است که عرضه آن از مواد ضد عفونی کننده خواهد اجرا در روز.

صاحب آیدا Reznik که مراقبت برای 27 نفر بین خانه در سباستوپول و سانتا رزا روز جمعه گفت او تامین کننده متوقف شده بود تحویل دو هفته قبل. او تا به حال شده است به بیرون رفتن در اوایل صبح به فروشندگان مختلف به جستجو برای محصولات پاک کننده دستمال مرطوب دست عفونی و دیگر لوازم با موفقیت محدود است. با وجود سفرهای روزانه قرار دادن سلامت او در معرض خطر با رفتن به فروشگاه های روز پس از روز او بیشتر قفسه های خالی و یا محدودیت چقدر او می تواند خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>