اضطراب صبر کنید تحت coronavirus قرنطینه

اما ویروس جدید گسترش می یابد از طریق تماس نزدیک شبیه به آنفولانزا برادن گفت. این coronavirus نیز به نظر می رسد نیاز به بیشتر تماس طولانی مدت به انتقال به شخص دیگری است. او گفت که کسانی که در قرنطینه خواهد بود به طور مستمر برای بررسی علائم.

“آنها تا به حال یک تجربه بسیار دشوار است و ما در حال انجام همه چیز ممکن است برای مراقبت از آنها را,” او گفت:. “ما در یک زمان بحرانی در دوره بین المللی گسترش ویروس و این عمل لازم است سعی کنید برای جلوگیری از گسترش در اینجا در ایالات متحده”

McGory نقل مکان کرد به ووهان شش سال پیش به تدریس زبان انگلیسی در یک دانشگاه وجود دارد. او در حال برنامه ریزی برای حرکت به ایالات متحده آمریکا, در این ماه, اما این برنامه بودند طرح میتوانست با توجه به شیوع کروناویروس.

از اواخر ماه ژانویه او شده بود عمدتا محدود به آپارتمان خود را در محوطه دانشگاه. او سعی کرد به صحبت کردن در تلفن و پیام با مردم در طول روز به دفع خستگی, او گفت:.

به عنوان قرنطینه ادامه به فوریه مردم شروع به وحشت او گفت:. بیش از یک آبجو یک دوست به او گفت که او فکر نمی کنم او را به زنده ماندن این بیماری اگر او آن را کردم به دلیل ضعیف ریه ها. فروشگاه های مواد غذایی در حال اجرا پایین در مواد غذایی است. این شهر که دارای جمعیت 11 میلیون بیشتر بود ترک گفت.

McGory در حال برنامه ریزی برای بسته بندی کردن وسایل خود و کشتی برخی از آنها به اوهایو که در آن او از و برنامه ریزی برای اسکان. اما در عجله برای گرفتن یکی از پروازهای بازگشت به ایالات متحده در این هفته او تصمیم به ترک بسیاری از لباس های خود را, او گفت:. او تنها مجاز به گرفتن 70 پوند توشه در پرواز است.

McGory گفت: پرواز به آمریکا تا به حال حداقل 50 کودکان پردازنده. این هواپیما هفت ساعت توقف در پایگاه نیروی هوایی تراویس در واکاویل قبل از ورود در سن دیگو. مسیر انحرافی را طی به رها کردن مردم reuniting با خانواده های خود گفته است.

زمانی که وارد هواپیما در سان Diego 14 روز ساعت شمارش معکوس آغاز شده و تیک تاک. پس از دو هفته هستند تا کسانی که قرنطینه باید منتشر خواهد شد, مقامات گفت. اگر کسی بیمار می افتد در حالی که بر روی پایه خود را در تماس نزدیک ممکن است نیاز به صرف روز اضافی در قرنطینه تا زمانی که آنها پاک هستند, مقامات گفت.

“من امیدوارم که من سالم بماند. که همه را از نگرانی در اینجا برای اولین بار” McGory گفت.

برادن گفت که در حالی که زندگی در Miramar evacuees را دریافت سه وعده غذا در روز و به عنوان میان وعده. آنها قادر به صرف زمان با یکدیگر و همچنین کشف دو ساختمان و مناطق اطراف آن که شامل قرنطینه ،

یکی از مناطق قرنطینه دارای یک زمین بازی و دیگر به زودی دریافت. مقامات همچنین بررسی دیگر چه نیاز خانواده ها ممکن است مانند کارت های بازی و یا یک زمین بسکتبال گفت: کارولین Thorman سخنگوی وزارت بهداشت و خدمات انسانی’ دولت برای کودکان و خانواده ها است.

McGory دو خواهر زندگی می کنند که یک درایو 10 دقیقه ای از پایه. او پرسید برای دیدن اگر یکی از آنها می تواند او را یک بطری شراب قرمز. کارکنان گفت: هیچ.

McGory گفت که او در تلاش برای ماندن در خوش بینانه است. زمانی که او وصل به اینترنت در روز چهارشنبه او را دیدم که در حالی که او در حمل و نقل نوه اش به دنیا آمد — آرتور چهارم خود را به یاد دارند.

در طول جلسه اولیه در میرامار پس از گروه deplaned به عنوان آنها بررسی علائم کروناویروس و قرنطینه دستورالعمل McGory تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاشتن برخی از اخبار مثبت با گروه.

“من به آنها گفتم در مورد نوه من,” او گفت: “و همه کف زدند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>