‘تقویت آنچه ما در مکمل آموزش و پرورش’: درخواست تجدید نظر رشد می کند برای سونوما کانتی آموزگار

در اوایل ماه آوریل هنگامی که Sonoma County public schools توسعه یافته آموزش از راه دور برای بقیه بهار دیوید بنجامین Gruenbaum متوجه سنبله در سوالات در مورد خدمات تدریس خصوصی در شرکت جلوتر از کلاس.

سانتا رزا مقیم گفت: بسیاری از علاقه بود و در آموزش مهارت های دوره های ارائه شده از طریق Gruenbaum برنامه آکادمی که به طور معمول ثبت نام حدود یک دوجین بچه ها از ششم تا نهم کلاس هر تابستان برای جلسات آنلاین.

در ابتدا 50 نفر از دانش آموزان را امضا کردند. اواخر ماه مه 70 پر بود سه کلاس های جداگانه و تاریخ و برنامه چهارم و پنجم دانش آموزان کلاس جذب 15, بچه ها, Gruenbaum گفت. در حال حاضر او ایجاد پی در پی یک دوره حداقل 25 دانش آموزان که می خواهید به نگه داشتن رفتن بعد از این تابستان.

مدرسه, کلاس درس, تعطیلی در طول coronavirus همه گیر باعث افزایش علاقه برای برخی از آموزش های شرکت در سراسر شهرستان سونوما. با این احتمال که منطقه مدرسه منطقه می تواند همچنان در خانه آموزش در این پاییز پدر و مادر محلی با امکانات مالی در حال تبدیل به خصوصی مربیان به عنوان یک راه برای مکمل خود را به یادگیری کودکان و مهارت های مطالعه و اجتناب از موانع دانشگاهی از ناگهانی و در حال حاضر طولانی مدت تغییر به آنلاین آموزش.

“من فکر می کنم چیزی که مردم بیشتر شده است که چگونه کوچک زندگی می کنند آموزش وجود دارد (در آموزش از راه دور),” Gruenbaum گفت. “حتی معلمان هستند که در بالای آن, آن را بیشتر در مورد ساخت مطمئن شوید که همه چیز خوب است.”

LoriAnn نگری مدیر آموزش و منابع علمی مرکز در دانشگاه ایالتی سونوما دارای دو فرزند ثبت نام در Gruenbaum آکادمی.

به عنوان رئیس دانشگاه peer-to-peer برنامه درسی او گفت: آن را دشوار است به از نو خلق کردن ارتباط انسان معلمان پرورش با دانش آموزان در کلاس های درس و حفظ آن در یک مجازی تنظیم. از دست دادن که آموزش اتصال می توانید دوره جدید مواد سخت تر به حفظ او گفت: با اشاره به اهمیت رو به رشد یک آموزگار است که می تواند کمک به دانش آموزان ماندن در مسیر مدرسه.

“من می دانم که به عنوان یک مربی و مدیر خودم را چگونه به چالش کشیدن آن است که به ارائه آموزش های آنلاین به خصوص اگر شما یک متخصص (در آنلاین کلاس)” نگری گفت. “وجود دارد رفتن به شکاف در آنچه که آنها در حال گرفتن.”

نه هر درسی شرکت شاهد افزایش هر چند.

در Mathnasium از رونرت پارک صاحب گل رز چائو گفت: ثبت نام کاهش یافته 80 درصد از اصلی شهرستان اقامت در خانه سفارش تصویب رسید مارس 18 — فقط دو هفته پس از او در زمان بیش محلی شاخه ای از آموزش جهانی حق رای دادن.

همه گیر ناشی از بحران اقتصادی موجب زیان کار عظیم و منجر به کمتر یکبار مصرف درآمد برای خانواده ها. و بسیاری از والدین تبدیل شده اند با احتیاط از این مقدار از زمان روی صفحه نمایش خود را به کودکان اختصاص هر روز آن را سخت تر برای توجیه تدریس خصوصی آنلاین.

اما حتی در زمان عادی چائو گفت: مربیان اغلب کمک به دانش آموزان برای جلوگیری از بدنام “تابستان اسلاید” زمانی که آنها به دور از کلاس درس برای چند ماه.

در حال حاضر وجود دارد بحث “COVID-19 اسلاید” بعد از مدرسه کلاس های درس بسته شد countywide برای خیلی از ترم بهار.

“با آموزش از راه دور در حال حاضر دانش آموزان در حال رفتن به نیاز به مقدار زیادی بیشتر (حمایت)” چائو گفت. “آن را فقط به نوع تقویت آنچه ما در مکمل آموزش و پرورش است.”

در حال انجام بلند کردن اجسام از محلی بهداشت عمومی محدودیت می تواند جرقه علاقه و حتی بیشتر برای آموزگار حداقل که امیدواریم برای جولین جونز مدیر آموزش مرکز در سانتا رزا.

این Larkfield مبتنی بر کسب و کار بازگشایی این هفته پس از دو هفته تماس از پدر و مادر که هرگز ثبت نام فرزندان خود را قبل از او گفت:.

Sonoma County school مقامات می گویند با خیال راحت بازگشایی دانشگاه ها در پاییز امسال به احتمال زیاد هنوز هم شامل نوعی از آموزش از راه دور. برای خانواده ها نگران طولانی مدت دیجیتال کلاس های درس جونز می بیند یک در یک در فرد تدریس خصوصی به عنوان یک راه حل.

“من فکر می کنم تدریس خصوصی مرکز است که در یک موقعیت عالی برای کمک به خانواده ها و دانش آموزان پیش رو و گرفتار در حالی که مدارس هستند بدانند آنچه که آنها در حال رفتن به انجام,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>