در میان موج تغییر فرهنگی تهمت تلاش می کند به هم بزنید واکنش

واشنگتن >> ژوئن 2015 و دموکرات ها احساس ملت ایران سیاسی و فرهنگی بادها باد راه خود را. دیوان عالی کشور حکم رئیس جمهور باراک اوباما به نفع در عراق و مراقبت های بهداشتی موارد است. کاخ سفید بود غرق در نور رنگین کمان نماد لیبرال فرهنگی تصاحب است که به نظر می رسید غیر قابل توقف.

سال بعد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد رئیس جمهور رو با یک شورش از رای دهندگان که نمی شد در هیئت مدیره.

او به عنوان بشکه نسبت به ماه نوامبر انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن است دوباره موقعیت خود را به عنوان سخنگوی رای دهندگان مقاومت در برابر موج جدیدی از تغییرات فرهنگی آماده برای سوار شدن از هر گونه واکنش از تظاهرات خواستار برابری نژادی و پلیس اصلاحات و این هفته را به دیوان عالی کشور احکام گسترش حمایت گی کارگران و مهاجران جوان.

“اکثریت خاموش است که قوی تر از همیشه قبل از” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی جمعه هماهنگی خود را با کسانی که اعتقاد دارند صدای خود را به طور فزاینده ای از دست رفته از گفتگوی ملی.

در حقیقت تهمت هرگز از حمایت اکثریت آمریکایی ها و نه او دیده می شود یک الزام سیاسی در تلاش برای. او از دست داده و با رای مردم به هیلاری کلینتون در سال 2016 اما افست که با تقویت مشارکت مردم در سرنوشت میانه میدان نبرد متحده در میان ناراضی عمدتا سفید رای دهندگان. که همان راه باریک او را در تلاش برای تکرار علیه دموکرات جو بایدن.

در عین حال تهمت تلاش برای مهار جنگ فرهنگ بسیج بسیاری از همان کسانی که رای دهندگان در سال 2020 ممکن است سخت تر از آن بود که چهار سال پیش. نظرسنجی ها نشان می دهد که برخی از تغییرات فرهنگی که در زمان برگزاری در طول اوباما در انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: باید در طول مغلوب ساختن پیشی جستن تصدی نشان می دهد که انتخابات به تنهایی نمی تواند مانع تحول دیدگاه های متنوعی ملت است.

به عنوان یک نتیجه, مغلوب ساختن پیشی جستن پیدا کرده است خود را به خارج از مرحله در هفته های اخیر حتی با برخی از معمول خود را داشت.

برای مثال نظرسنجی ها نشان می دهد اکثر آمریکایی ها از حمایت این کشور اعتراض به خشونت پلیس — تظاهرات تهمت و تهدید به سرکوب با استقرار نظامی است. این اعتراض باعث NFL برای تغییر موقعیت خود و عذرخواهی نمی, حمایت از بازیکنان که اعتراض پلیس تعصب با زانو زدن در طول سرود ملی رها مغلوب ساختن پیشی جستن در آن بحث است.

این هفته دیوان عالی کشور احکام نیز قرار داده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — که استدلال در برابر گسترش فدرال اشتغال حمایت به جامعه آمریکایی و در حمایت از rescinding اخراج از کشور برای حمایت از مهاجران شناخته شده به عنوان “خیال” — در طرف مقابل اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها.

یک همشهری نظرسنجی انجام شده در اوایل این ماه نشان داد 82 درصد از آمریکایی ها بر این باورند گی مردم باید تحت حفاظت حقوق مدنی ، همین بررسی نشان داد 85 درصد از آمریکایی ها می گویند “خیال” — مهاجران جوان را به ایالات متحده به طور غیر قانونی به عنوان کودکان — باید با توجه به وضعیت حقوقی. مغلوب ساختن پیشی جستن در گفت و باز به حمایت قانونی برای آنها, اما هنوز هم به دنبال فسخ فعلی خود را در حمایت از به دست آوردن اهرم در هر مهاجرت مذاکرات در کنگره است.

در عین حال برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان اعتقاد ملت است در یک مکان مشابه به جایی که آن را در طول آن روز بی پروا برای لیبرال ها در سال 2015 با روندهای فرهنگی و حتی تصمیم دادگاه papering با بیش از خشم و ناخرسندی در میان بسیاری از آمریکایی ها.

“وجود دارد یک ذهنیت اوباش را در حال حاضر است که اگر شما موافق نیست و با آنچه که برخی از مردم می خواهم شما را به فکر می کنم تلاش آنها برای شرم و سکوت مردم گفت:” جنی بث مارتین, co-founder of the Tea Party Patriots. “در عین حال که شما را به غرفه رای گیری, شما در حال رفتن برای رای دادن راه شما می خواهید.”

برخی از رئیس جمهور و مشاوران بخش خصوصی اذعان کرد که بسیاری از رای دهندگان پایه مغلوب ساختن پیشی جستن است جذاب نیست نماینده اکثریت کشور است. آنها به جای بانکی در آن دسته از آمریکایی ها که بیشتر ملتهب بیشتر احتمال دارد برای کمک به مبارزات انتخاباتی خود را به نشان می دهد تا در تظاهرات و مهمتر از همه به رای دادن در ماه نوامبر از دموکرات یا مستقل.

“وجود دارد رفتن به گسترده مردم در انتخابات از افرادی که از دیدن این سرطانی صحت سیاسی که از رسانه های عمده شرکت های رسانه های اجتماعی شرکت ها همه از نخبگان و موسسات از جمله دیوان عالی کشور گفت:” مت Schlapp, صندلی های محافظه کار آمریکا و اتحادیه مغلوب ساختن پیشی جستن متحد.

رئیس جمهور روشن ساخته است که او به عنوان پذیرای فرهنگ جنگ در ماه های منتهی به انتخابات روز او را قرار داده و دیوان عالی کشور در تیررس. او در این هفته گفت که او به زودی به انتشار یک لیست از رقیب برای هر دادگاه عالی جای خالی خود را در طول دوره دوم.

که همان حرکت او در سال 2016 به عنوان او به دنبال انرژی محافظه کاران مشتاق به نکته توازن قدرت در سراسر سیستم قضایی و جبران آنچه آنها استدلال می کنند عبارتند از “فعال” لیبرال قضات است. آنها پس از تشویق مغلوب ساختن پیشی جستن دو نامزد وزیر را به دیوان عالی کشور, Neil Gorsuch و برت Kavanaugh و 200 فدرال قضات که تایید شده اند در طول مدت خود را.

بنابراین این هفته احکام بودند تکان خوردن برای بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان یکی برخی از محافظه کاران می گویند به رئیس جمهور پایه است که حتی بیشتر همفکر قضات مورد نیاز هستند.

“من نمی توانم فکر می کنم بسیار دیگری است که آتش سوزی تا محافظه کاران از آرایش دیوان عالی کشور گفت: Jason Chaffetz جمهوریخواه سابق کنگره از ایالت یوتا است. “آنها در حال حاضر به بخشش بسیاری دانستن است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به انجام کار درست در چیدن محافظه کار قضات.”

بسیاری از محافظه کار خشم بیش از این هفته احکام دادگاه دارای محور در قاضی جان رابرتز که نامزد دریافت جایزه بود توسط رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و طرفه با اکثریت در هر دو مورد. اما رابرتز پیوست شده در زمینه اشتغال مورد Gorsuch.

به دموکرات اسلام — و به ویژه Gorsuch را نظر اکثریت در حقوق همجنسگرایان مورد بودند نشانه دیگری است که مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور فزاینده ای به یک پرت های سیاسی اجتماعی و مسائل حقوقی حتی در انجمن ها که در آن او به ظاهر دارای یک مزیت است.

“آنچه آنها در حال مبارزه برای اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای تصویب سیاست های خود و آنها را لغو?” جنیفر پالمیری (دهانه) یک استراتژیست دموکرات که کار را برای اوباما و هیلاری کلینتون گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان. “مغلوب ساختن پیشی جستن به نگرانی در مورد پایگاه خود احساس او را بی فایده و حتی با مغلوب ساختن پیشی جستن در دیوان عالی کشور است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>