در میان ویروس, ایالات متحده دانش آموزان به کالج ها به خانه نزدیک تر

به عنوان دانشجویان کالج را به برنامه ریزی برای سقوط برخی از دانشگاه های ایالات متحده شاهد افزایش علاقه از ساکنان در دولت است که به دنبال به ماندن نزدیک به خانه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در دانشگاه تگزاس در آرلینگتون تعهدات از ساکنان دولت هستند تا 26 درصد بیش از سال گذشته است. ایالتی اوهایو و کنتاکی غربی دانشگاه ها هر دو تا حدود 20٪. سپرده پرداخت می شود برای حضور در دانشگاه ها تا 15 درصد در میان ساکنان دولت در حالی که سپرده از دیگران پایین 15 درصد است.

کالج ها و پذیرش مشاوران اعتباری به چشم انداز مثبت به طیف وسیعی از عوامل وابسته به این بیماری همه گیر. دانش آموزان می شود و نزدیک به خانه در مورد شیوع دوباره نیروهای کلاس های آنلاین. برخی از انتخاب مدارس نزدیک به جایی که آنها در حال شارژ نرخ پایین تر به عنوان دولت و ساکنان. و میان عدم قطعیت در اطراف پاییز مدت برخی از آنها پرداخت سپرده در مدارس مختلف برای نگه داشتن گزینه های خود را باز کنید.

در همان زمان, نمرات دانشگاه فرح برای تیز رکود بین المللی, ثبت نام در میان مسائل مربوط به ویزا و سفر و نگرانی است. نتیجه مدارس برخی می گویند این است که دانشگاه ها باید محلی بیشتر احساس می کنید اگر آنها مجاز به بازگشایی این سقوط.

“ما در حال رفتن به یک بیشتر منطقه ای و محلی در دانشگاه” باب مک مستر معاون شهردار از دانشگاه مینه سوتا گفت: مدرسه board of regents در جلسه. “حوزه جغرافیا قطعا تغییر در این سال است.”

دانشگاه ها در سراسر ایالات متحده باید ramped تا تلاش های استخدام که نگرانی همه گیر می زنند دانش آموزان به تجدید نظر در برنامه های خود را. مدارس را پذیرفته اند بیشتر دانش آموزان و به مراتب عمیق تر به لیست انتظار از در گذشته است. برخی از افزایش کمک های مالی. و برخی از آنها با تمرکز بر جذب دانش آموزان در پشت حیاط خود را.

در دانشگاه مینه سوتا, استخدام منتقل شده توجه به دور از شهرهای بزرگ به تمرکز در مینه سوتا و ویسکانسین و دیگر در این نزدیکی هست متحده McMaster گفت. در May, نیوجرسی, راه اندازی یک کمپین ترغیب دانش آموزانی که ترک کرده بود به “آمدن به خانه” برای کالج.

لیزا Gelman خصوصی پذیرش مشاور با Apt تدریس خصوصی در ماساچوست گفت: بسیاری از دانش آموزان در حال بازنگری و پیش از تصمیم گیری به مطالعه دور و یا در شهرستانها تبدیل شده اند که ویروس در نقاط داغ از جمله نیویورک.

برای سال لیز Quinlivan خواب از ترک خانه اش در ماساچوست به تحصیل در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است. در ماه مارس او در. اما پس از آن که ویروس پخش شد در سراسر ایالات متحده

“هر چیزی که مورد نیاز یک پرواز بود ناگهان لیست من” گفت: Quinlivan از Hingham. “من به طور کامل عبور کردن تمام کالیفرنیا مدارس و حتی مدارس میانه به دلیل همه گیر.”

در عوض او پیشنهاد از دانشگاه جورج تاون در واشنگتن است. خطر دیگر از ویروس شیوع هنوز هم نگرانی های او Quinlivan گفت: اما او می تواند به خانه با ماشین یا قطار اگر دانش آموزان مجبور به ترک دانشگاه مانند آنها در بهار.

برای دیگر دانش آموزان این بیماری همه گیر را باز کرد فرصت های غیر منتظره. قبل از این ویروس گسترش جسیکا Moskowitz قرار داده شده بود در لیست انتظار توسط برخی از مدارس برتر. اما به عنوان کالج درهم برای جبران پیش بینی شده ثبت نام از ضرر و زیان او ارائه می دهد از دانشگاه نیویورک و دانشگاه اموری و Claremont McKenna کالج.

اگر Moskowitz, از, Salt Lake City, پذیرفته شده بود به اموری تحت شرایط عادی او فکر می کند او را پذیرفته اند. به جای او ثبت نام در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا تا حدودی به ماندن نزدیک به خانه بلکه به این دلیل او پذیرفته شد وجود دارد قبل از همه گیر.

“آنها می خواستند من را از آغاز و از آن هرگز احساس خوبی به دوم کمانچه به کسی انتخاب دوم” Moskowitz گفت. “اگر چه این شگفت انگیز کالج ها و من خیلی خوش شانس به ارائه پذیرش به آنها این احساس شاید آنها فقط با استفاده از من برای پر کردن کرسی در پاییز.”

میان عدم قطعیت بیش از این دوره از شیوع بیش از 400 کالج تمدید تعهد مهلت از 1 مه ژوئن 1. نمرات دانشگاه را اعلام کرد قصد دارد برای ارائه در فرد آموزش در پاییز اما بسیاری نیز در حال آماده سازی برنامه ای برای نگه داشتن کلاس های آنلاین اگر مورد نیاز است.

در میان 20 کالج ها که ارائه داده های اولیه به آسوشیتد پرس تقریبا نیمی گزارش شده را افزایش می دهد و در مجموع دانشجوی سال اول تأیید رسیدن به عنوان بالا به عنوان 30 درصد. نیم دیگر شاهد کاهش تا 15 درصد است. برخی را دیدم ebbing بهره از دانش آموزان در کشورهای دیگر در حالی که دیگران برگزار می شود.

جبران برخی از افزایش در دولت دانش آموزان ياوه اعداد برای دانشجویان بین المللی. در دانشگاه فلوریدا جدید بین المللی تأیید پایین 50% مدرسه داده نشان می دهد. دانشگاه مینه سوتا پایین است 28%, در حالی که ایالت اوهایو گزارش 21 درصد افت.

این هنوز مشخص نیست هر چند که چگونه بسیاری از به پایان خواهد رسید ثبت نام. حتی در حالت عادی سال, برخی از دانش آموزان که پرداخت سپرده را نشان نمی دهد تا در پاییز. که “تابستان ذوب” است که انتظار می رود به مراتب بالاتر از سال جاری به عنوان دانش آموزان بیشتر نگه داشتن گزینه های خود را باز کنید.

به عنوان یک اضافی عارضه ها و کالج ها در حال بازی جدید پذیرش قوانین این سال است. در گذشته مدارس موافقت کرد برای جلوگیری از استخدام دانشجویان سال اول پس از مارس 1, اما یک ماه دسامبر دادگاه حقوق بشر اروپا از وزارت دادگستری پایان را به آن حد و دیگران که مقامات می گویند که مانع رقابت است. به عنوان یک نتیجه, کالج انتظار رقبای خود را به ادامه ساخت ارائه می دهد به دانش آموزان از طریق تابستان است.

در برخی از کالج ها و مقامات می گویند این شماره ها بهتر از آنها تصور کرده اند در ماه مارس زمانی که برخی پیشبینی میکردند ناگهانی قطره در ثبت نام.

در غرب کنتاکی اول تعهدات تا 11 درصد نسبت به سال گذشته است. اما دانش آموزان گفته اند که مقامات اگر کلاس های انلاین ماندن آنها برنامه ریزی برای یک سال و یا ثبت نام در جای دیگر. Jace لوکس مدرسه ثبت نام مدیر نگرانی است که این وضعیت می تواند “تغییر بر روی یک سکه.”

“یک تصویر که به نظر می رسد خوب امروز می توانید نگاه کنید واقعا بد فردا” لوکس گفت. “ثبت نام در سراسر کشور است مخاطره آمیز در حال حاضر و اگر این چیزی که طول می کشد به نوبه خود است که ما انتظار نیست, پس از آن همه افتخار می کند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de