در میان همه گیر بالا-سپاس سمت چپ حلق آویز توسط ورزشکاران

Jürgen Klopp, مربی لیورپول ambled از تونل در آنفیلد قبل از تیم خود را در لیگ قهرمانان بازی شنبه شب هنگامی که wiggling کشیده دست برخی از طرفداران مشتاق خود را وارد يوناني ،

این یک دید مشترک تماشاگران در یک رویداد ورزشی به دنبال یک بیت از تماس با پوست از قهرمانان خود را که به نوبه خود تمایل به غایب-تفکر وادار. اما زیدان به وضوح به حال افکار دیگر.

“قرار دادن دست خود را به دور!” تیمهای barked در طرفداران — با یک زن و شوهر بیشتر رنگارنگ کلمات در پرتاب — قبل از وسیله بر روی زمینه.

گسترش coronavirus است مختل بازی ها و لیگ ها و برنامه ها در سراسر جهان طی هفته گذشته وادار به لغو و تعویق در هر سطح. در آن بازی که در رفته — حرفه ای در استادیوم, کالج عرصه و محلی پارک شده است وجود دارد افزایش قابل توجه در این آشکار لحظات کمی از احتیاط و ظریف در دوم حدس زدن از حکمت های ورزشی اصلی: بالا پنج.

در هفته گذشته فروتن, دست به دست, با کف دست زدن شده است جدا از آبرو و مملو از اضطراب و منعکس کننده بسیاری از سردرگمی و تناقض از کشور پاسخ اولیه به شیوع کروناویروس. ذهن هرگز که این بازی همان کسانی که ورزشکاران بازی به ناچار شامل لحظات نزدیک بدن تماس بگیرید.

برخی از ورزشکاران و مربیان باید سعی کردم برای جلوگیری از بالا fiving در دسترس نباشد. آنها شده اند ضربه آرنج ضربه زدن لمسي کلیک cleats و تلاش تقریبا هر چیز دیگری برای جلوگیری از جوانه پسند بالا-سپاس و handshakes که کارشناسان بهداشت عمومی را دلسرد.

“من فکر می کنم وجود دارد فقط یک درک است که ما در حال رفتن به انجام هر کاری که ما می توانیم برای کمک به حفاظت از هر یک از دیگر و کمک به محافظت از خودمان” کریستال دان یک مدافع در ایالات متحده آمریکا فوتبال زنان, تیم گفت.

خدمت به عنوان کاپیتان تیم یکشنبه دان بود در سر خود pregame دست خط به عنوان یک صف از بازیکنان از اسپانیا با داشتن فقط بالا fived داوران با نزدیک شدن آمریکایی ها با دست خود را.

دان peeked پشت در هم تیمی های او شانه ای بالا انداخت و مطمئن نیستید چه باید بکنید. به عنوان بازیکنان اسپانیایی حوصلگی توسط دونن بسته دست او و ارائه یک نظر اجمالی fist bump برای هر یک.

زنان آمریکایی تا به حال شده است در تلاش برای استفاده از آرنج ضربه تمام هفته با موفقیت های مختلف به عنوان بخشی از یک ضد ویروس تلاش. هنگامی که آنها در زمان درست قبل از مسابقات آنها سلاح های خود را در اطراف شانه های کودک خود را اسکورت به جای دست در دست. و در طول مسابقه یک هشدار بیش از فروخته ورزشگاه عمومی-آدرس سیستم اشاره کرد که بازیکنان به طور معمول نزدیک “ممکن است مجبور به تعامل بسیار به طور معمول با طرفداران postgame.”

همه که بازتاب الگوهای در حال ظهور در سراسر ورزشی در هفته گذشته: pregame دست دادن خطوط در لیگ برتر (قبل از آن رفت و در وقفه) ویژه بازیکنان خزید گذشته یک دیگر را با دست خود در دو طرف خود را; برخی از دانشگاه, همایش ها ممنوع pregame و postgame بالا و سپاس و دست دادن در دسترس نباشد (قبل از ممنوع کردن بازی بیش از حد); و دوقلوها مینه سوتا رهبری راه را در میان تیم بیس بال زمانی که آنها ممنوع دست به دست در تماس با طرفداران و دستور بازیکنان به امضا امضا مبادا یک فن نشانگر تبدیل به یک وسیله نقلیه برای ویروس.

(از آن است که ارزش توقف در اینجا به یاد داشته باشید شاید که عبور یک جسم کوچک در اطراف یک گروه از مردم با دست برهنه خود را باقی می ماند اصل بنیادی بسیاری از رشته های ورزشی است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im