در میان ‘مخرب’ shutdown, محلی, مزه اتاق به دنبال مسیر برای بازگشایی

“این مدل کار می کند در حالی که کمی اما پس از کمی در حالی که ما فقط می توانید نگه دارید و قصد بازگشت به اعضای ما برای ایمیل ارائه می دهد بسیاری از بار” Maley گفت. “از آنجا که آنها در حال صدمه زدن بیش از حد.”

اگر چه سونوما کانتی هنوز نرسیده کلیدی دولت معیار برای بازگشایی, برخی از شهرستان رهبران مشتاق هستند اجازه می دهد تا مزه کردن شراب اتاق و دیگر گردشگری محور بخش برای بازگشایی سریع تر است.

سرپرست جیمز گور, که نشان دهنده شمال شهرستان از جمله خشک نهر دره و دره الکساندر viticultural مناطق گفت: گفتگو با Sonoma County Health افسر دکتر Sundari Mase به رهبری او را به این باور سونوما کانتی است جلوتر از سایر استان ها است و ممکن است واجد شرایط برای برخی از نوع معافیت به فرماندار معیارهای برای بازگشایی.

اگر چه یک چهارم شهرستان ساکن درگذشت coronavirus روز یکشنبه گور گفت: او فکر می کند که دولت قوانین نیاز به هیچ مرگ و میر در سال گذشته 14 روز واقعا به معنای بزرگتر شهرستانهای استان است.

صنعت شراب رهبران می گویند بازگشایی یک کلید دندانه دار در شهرستان بخش گردشگری نیاز به حمایت برای کارکنان و مشتریان — و یک زن و شوهر از عبور از انگشتان دست است که بازدید کنندگان را احساس امن بازگشت.

شراب موسسه در این ماه ارائه شده به دفتر والی و به wineries شش صفحه گزارش در پروتکل های مناسب برای اتاق مزه ارائه راهنمایی به wineries در همه چیز از اجتماعی فاصله به کارمند سلامتی قراضه. دفتر والی هنوز در پاسخ گفت: Gladys Horiuchi شراب موسسه سخنگوی.

جف Kunde که صاحب Kunde, خانواده, کارخانه شراب سازی در دره سونوما گفت: برنامه ریزی در حال حاضر در جریان بازگشایی کارخانه شراب سازی اتاق مزه در طول تابستان با دنده محافظ مناسب اجتماعی, فاصله, قوانین و سایر اقدامات احتیاطی است که به احتمال زیاد مورد نیاز برای کسب و کار به بازگشایی و باز بماند.

“ما قصد داریم برای انجام تا آنجا که ما می تواند از طرف ما,” او گفت:. “ما بزرگ, هوای آزاد, منطقه — یک باغ بزرگ — مقدار زیادی از فضای اجتماعی فاصله. ما در حال راه اندازی است. نگرانی بزرگ ما است که می خواهیم به افرادی که می خواهید به بیرون می آیند ؟ آنها می خواهند به احساس راحت انجام آن؟”

کلودیا Vecchio منطقه سونوما کانتی گردشگری مدیر عامل شرکت گفت: راه اندازی مجدد کارخانه شراب سازی گردشگری یا توریسم به طور کلی — خواهد بود یک خیابان دو طرفه و آژانس در حال حاضر به پیش نویس یک تعهد برای بازدید کنندگان به ثبت نام. با اشاره به احتمال تغییر مورد نیاز در مناطق مختلف کشور Vecchio گفت که او فکر می کند این مهم است که یک استاندارد برای بازدید کننده رفتار است.

“آنچه که ما در حال درخواست از آنها برای انجام کاری است که ما درخواست خودمان را به انجام” Vecchio گفت, تجسم یک نوع کتاب راهنما با عنوان “10 نکته برای سفر با خیال راحت در شهرستان سونوما.”

گور خوشبین است که در تابستان در کشور شراب قوی خواهد بود اما دلپذیر در مقایسه با سال گذشته است.

او آمار و ارقام سفر هوایی را به رنج کشیده در ماه های آینده و به عنوان سرپناه در محل سفارشات آسانسور در سراسر کشور antsy بازدید کنندگان را به Sonoma County برای سواحل رودخانه ها و شراب.

“من فکر می کنم شما در حال رفتن به یک جریان ثابت از افرادی که به اینجا می آیند به خارج از منطقه خلیج برای تمدد اعصاب و تفریح — و من فکر می کنم که خوب” گور گفت.

از بالای یک تپه در رابرت جوان و مستغلات کارخانه شراب سازی زمینه های که در آن 2 سال با مزه اتاق اشاره به بازدید کنندگان با نمایش خیره کننده از الکساندر دره بازدید کننده — اگر هر گونه وجود دارد — می تواند به نوبه خود به شرق خط الراس از اموال و تصور کنید با یک دیوار آتش.

شعله های آتش به 100 فوت بالا دامن زد تا 70 مایل در ساعت باد در اواخر اکتبر 2019. تنها چند هکتار از باغ های انگور جدا شده از اتاق مزه و ساختمان های دیگر از گرسنه Kincade آتش که رشد می کنند به بزرگترین در شهرستان سونوما تاریخ است.

آن را در زمان دو هفته به بازگشایی 23 ساله الکساندر دره شراب سازی اما کسب و کار به دست آورد زمین ferociously به سال جدید.

“پس از آتش ما اتاق مزه واقعا در زمان خاموش” گفت: فرد جوان از رابرت جوان است. “فروش رفت و از طریق سقف. سپس ما در برخورد با کروناویروس.”

در حال حاضر پس از reimagining مدل کسب و کار شرکت از جمله ارسال پسرش در سراسر شهرستان با تحویل رایگان سفارشات و نمودار برنامه ای برای بازگشت امن به اتاق مزه, کسب و کار, فرد جوان گفت: کارخانه شراب سازی فقط نیاز به یک نور سبز.

“که همه ما در انتظار در حال حاضر به رفتن پیش” جوان گفت:.

شما می توانید رسیدن به تحریریه تایلر Dawkins در 707-526-8667 و یا در [email protected] در توییتر @tylersilvy.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de