امریکا فرمانداران’: Cuomo, Newsom را با سرب در coronavirus

“در حال حاضر این فرمانداران به جای رئیس جمهور که در حال بهره گیری از این “تجمع گرد پرچم’ اثر شما در این نوع از بحران گفت:” پاتریک مورای مدیر مستقل Monmouth University نظرسنجی موسسه.

فرمانداران از هر دو طرف بوده است ستایش برای پاسخ خود به این بیماری همه گیر از جمله میشیگان گرچن Whitmer و واشنگتن جی Inslee هر دو حزب دموکرات و اوهایو مایک DeWine یک جمهوری خواه است. اما کومو و Newsom دریافت کرده اند سهم نامتناسب توجه به دلیل ترکیبی از تصادف و اقدامات خود را.

نیویورک و کالیفرنیا در میان کشورهای بیشتر متاثر از coronavirus در بخشی به دلیل آنها keystones بین المللی صنعت گردشگری از جمله امور مالی, رسانه های تکنولوژی و سرگرمی. هر دو کشور نیز باید قوی بهداشت عمومی سیستم های جعلی در بحران ایدز که ایجاد شده اولیه فهم اثرات بالقوه این بیماری همه گیر.

Newsom و کومو محوری شد به نقش پیشرو زیرا دولت فدرال موفق به مختصات عمده تلاش های امدادی و چپ متحده به جستجو برای ماسک های هواکش و پزشکی دیگر ضرورت ایجاد یک “بازی های گرسنگی”-مانند رقابت برای منابع مهم گفت: پیتر Ragone یک استراتژیست دموکرات است که توصیه می شود هر دو آنها است.

“در صورت عدم وجود رهبری فدرال شما باید دو فوق العاده با استعداد فرمانداران که پا به خالی که مدیریت فشار از بحران برای کشور در حال حاضر” Ragone گفت. “اعمال خود شده اند فوق العاده مهم نه فقط برای کشورهای خود را بلکه همچنین برای ایالات متحده امریکا است.”

Newsom به ویژه جلب توجه زمانی که او اولین فرماندار به دستور خود دولت ساکنان به ماندن در خانه با محدود استثنا. صدها هزار نفر از مردم به طور منظم به تماشای Newsom را در جلسات آنلاین.

دستورات خود شده اند مورد ستایش منتقدان سابق از جمله جمهوری خواه استراتژیست تیم روسالس که موفق کمپین Newsom را 2018 حریف.

“با توجه به رهبری او در #COVID2019 تا به امروز در طول این بحران فکر نمی کنم که هیچ شک فرماندار ما می تواند ضربه بزرگ-لیگ تبادل” روسالس نوشت: در مورد Newsom در توییتر این ماه است. “شبکه باید حمل روزانه خود را در جلسات از @Cal — OES زندگی می کنند اگر آنها در حال حاضر نیست. احسنت #کالیفرنیا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سابق سازمان ملل متحد سفیر نیکی هیلی توییتی مطلوب در مورد کومو روزانه جلسات.

“اعتراف: من مشتاقانه منتظر تماشای رژیم صهیونیستی است. کومو کنفرانس مطبوعاتی در هر روز است. من ضربه را از چگونه او در مورد دولت مسائل و پس از آن می رود به یک جلسه درمان” نوشت هیلی بالقوه 2024 اوباما نامزد انتخابات ریاست جمهوری.

جولیانی تهمت شخصی وکیل با اشاره به کومو به عنوان “من فرماندار” را به عنوان او خود را ستایش جلسات.

اما با دو فرمانداران ملی افزایش قرار گرفتن در معرض می آید خطرات. آنها می تواند به صورت یک واکنش اگر همه گیر رشد بدون کنترل در کشورهای خود را.

“ما حتی در وسط این چالش بسیار کمتر در پایان آن. ما هنوز هم باید صبر کنید اگر منحنی شروع به خم شدن و قبل از هر کسی می تواند اعلام پیروزی” گفت: سابق کالیفرنیا رژیم صهیونیستی. خاکستری دیویس. اگر کومو و Newsom بود به قضاوت در قیاس بیس بال او گفت: “ما در زمین باز یافته دو شاید سه. آنها بدست خاموش برای شروع بسیار خوب. اما هنوز هم وجود دارد بسیاری از نوبت به سمت چپ.”

سبک نگارش کومو و Newsom متفاوت هستند. نیویورک فرماندار است هیچ و بی معنی خود را در طول به روز رسانی. در روز پنج شنبه او به عنوان توضیح داده شده دولت بودجه معضل — افزایش هزینه های پرداخت برای برخورد با این ویروس کاهش درآمد به دلیل آمار اقتصادی — او لرزاند کردن چهره دلار قبل از عقد در بروکلین-صدای لهجه: “که توسط یک تن از پول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>