آمریکایی ها تبدیل به خارج از منزل در طول مستند

“اگر وجود دارد یک نقطه روشن در این وحشتناک COVID-19 تراژدی این علاقه بی سابقه ای از پدران و پدربزرگ و مادربزرگ و خاله و عمه ها همه مایل به خانواده خود را به لذت بردن از طبیعت” باس طرفدار مغازه ها بنیانگذار و مدیر عامل شرکت جانی موریس در بیانیه ای گفت.

Warkentin گفت: او را گرفته و او پسر نوح, 8, و, جو, 5, برای ماهیگیری سوراخ در داخل و اطراف اوماها چهار یا پنج بار از مدرسه اجازه مارس. حتی در سرد و باد می وزد روز آنها در کارتر لیک خیس کردن خطوط خود را.

“ما در حال تلاش برای به دست آوردن برخی از هوای تازه و یادگیری برخی از مهارت های جدید” شان گفت: مدت کوتاهی قبل از کمک به جو حلقه در آلت sunfish. “ما نوع جدید به ماهیگیری. من صید بیشتر از زندگی من اما این بچه ها انجام داده اند که بسیار. این یک راه ارزان به خارج و انجام کاری متفاوت است.”

در نزدیکی یک بانک Lotplar Laywah اوماها با پوشیدن ماسک در حالی که ماهیگیری با فرزندان خود و عموزاده خود را. راننده کامیون به حال هیچ بارهای به ارائه بنابراین او پیشنهاد کرد به کودکان و نوجوانان است که آنها سعی کنید ماهیگیری.

“بچه ها همه آنها این است که تماشای تلویزیون و سپس آنها شروع به مبارزه با یکدیگر و باعث دردسر و مادر واقعا به آنها داد,” Laywah گفت. “بنابراین ما رفتن به ماهیگیری است.”

ساده ترین فعالیت هایی مانند دویدن و راه رفتن, در حال ظاهرا محبوب بر اساس داده های تولید شده توسط گارمین ردیاب تناسب اندام نرم افزار. Garmin و تقویم مراحل ثبت توسط ایالات متحده واکر ورود به سیستم فعالیت های خود را تا 36 درصد که در مقایسه با نیمه اول ماه مارس با دوم زمانی که coronavirus ناشی از مستندات آغاز شد. در سراسر جهان وارد فعالیت هایی مانند راه رفتن و در حال اجرا شدند تا 24 درصد در ماه آوریل در مقایسه با ماه مشابه در سال 2019.

ژان Knaack مدیر اجرایی جاده دونده باشگاه از امریکا گفت: اعداد منعکس کننده ترکیبی از دونده مشتاق ورود کیلومتر بیشتر از حد معمول است و کسانی است که به طور منظم دونده دادن آن را امتحان کنید.

“من فکر می کنم اگر شما نگاه در جامعه پچ پچ که نیست فوق العاده علمی, من می خواهم بگویم قطعا شده است وجود دارد یک چشم انداز مثبت در حال اجرا و راه رفتن در طول این همه گیر به خصوص با مکان هایی برای ورزش شده بسته مانند استخر شنا خصوصی در ورزشگاه تفریحی عمومی فضاهای دادگاه های بسکتبال,” او گفت:.

“من و زندگی در محله من برای 15 سال و من مانند ‘که همه این افرادی که بیش از همه در اطراف راه رفتن و در حال اجرا در اطراف این محله ؟ من فکر می کنم آن را نشانه ای از مردم می خواهم به خارج شدن از خانه خود را, اما من فکر می کنم مردم تمایل به اجرا و ورزش و در حال حاضر آنها فقط فراهم شده است که زمان در حال حاضر, حتی اگر که بزرگترین راه برای رسیدن به چه کار ما تمام شده است رفتن را از طریق.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net