آمریکایی ها به تخلیه از کشتی بیش ویروس ترس

این وضعیت در الماس شاهزاده مطرح هشدار در مورد کروز و کشتی قایقرانی در سراسر آسیا از جمله Westerdam شده سرگردان در دریا به مدت دو هفته. پنج پورت محروم کشتی docking امتیازات از ترس این که مسافر می تواند انتقال coronavirus قبل از کشتی لنگر انداخت در کامبوج و مسافران شروع به پیاده روی جمعه.

روز شنبه, مالزی, مقامات بهداشت گفت: آمریکایی مسافر از Westerdam آزمایش مثبت برای coronavirus پس از پرواز به مالزی از کامبوج, رویترز گزارش داد. این اولین مورد از یک فرد آلوده شده بود که در آن کشتی. زن شناسایی شد با نام.

کشتی کروز گفت: مسافران شده بود آزمایش به طور منظم پردازنده و 20 مورد بررسی قرار گرفت یک بار دیگر پس از قایق لنگر انداخت با موارد مثبت. کامبوج مقامات بهداشت تا به حال پاک کاری روز جمعه به سفر به مالزی, رویترز گزارش داد.

زن و شوهر, مانند 143 مسافر دیگر از کشتی پرواز به مالزی در راه خود به خانه. هیچ یک از مسافران دیگر نشان داد علائم کروناویروس.

زن فرستاده شد به انزوا در یک بیمارستان و در شرایط با ثبات مالزی وزارت بهداشت گفت: با توجه به خبری بلومبرگ. شوهرش 85 آزمایش منفی برای این ویروس است اما تحت نظارت وزارت گفت.

هلند امریکا در بیانیه ای گفت: روز شنبه بود که “انتظار ثانویه تست برای تایید” از آمریکا را در مورد کار با مالزی و کامبوج و مقامات CDC.

به عنوان ویروس همچنان به سرعت در حال گسترش در چین رهبران این کشور — در ابتدا پس از تلاش برای سرکوب و یا بازی کردن به شدت از ویروس اما کشف که دیرتر از تلاش برای مهار آن کار نمی شد — در حال تلاش برای نشان می دهد که آنها در بالای شیوع. پکن نیز به طور فزاینده ای نگران تاثیر بر اقتصاد چین که در حال حاضر کند.

همه ساکنان از بازگشت به پکن ملزم به ماندن در خانه “و یا ارسال به گروه رصد” برای 14 روز و کسانی که حاضر “پاسخگو خواهد بود تحت قانون” با توجه به اخطار صادر جمعه توسط سرمایه ویروس پیشگیری کند ،

تحلیلگران این را دیدم به عنوان یک نشانه آن است که این ویروس هنوز در حال گسترش است اما همچنین که رهبران کمونیست در حال رشد به طور فزاینده ای عصبی در مورد حزب جلسات برای برنامه ریزی هفته اول ماه مارس. “دو جلسه” جذب هزاران نفر از اعضای حزب از سراسر کشور به پکن تالار بزرگ مردم است.

در ووهان مقامات از نقل مکان به مهر تمام مسکونی ترکیبات. این شهرستان را 11 میلیون نفر تا به حال شده است در زیر قرار داده شده یک نوع قانون اضطراری که تصریح می کند که تنها یک عضو از هر خانواده می تواند یک بار در هر سه روز به خرید مواد غذایی و لوازم دیگر. اما در حال حاضر تنها افرادی که به دنبال درمان های پزشکی و یا کار بر روی بیماری پیشگیری و کنترل خواهد شد اجازه خروج از مجتمع های مسکونی.

شهرهای دیگر استان هوبئی — از جمله میانمار, خیگن و Honghu با یک ترکیب جمعیت 11 میلیون — نهاد مشابه “در زمان جنگ اقدامات” برای بعد از 14 روز.

در شانگهای مردم بازگشت از مناطق “ضربه سخت با این بیماری همه گیر” نیاز به قرنطینه خود را. اما megacity است که در تلاش برای منصرف کردن آنهایی که نمی آیند یا از کار در این شهرستان از ورود. هر کس پس از رسیدن در شانگهای فرودگاه ها و ایستگاه های قطار باید درجه حرارت خود را چک و ثبت نام خود را در برابر نام.

در پاریس فرانسه, وزیر بهداشت اگنس Buzyn گفت: 80 ساله از استان هوبی به حال تسلیم به این بیماری پس از بستری در پاریس همراه با دخترش پس Jan. 25. دختر است انتظار می رود به زودی مرخص خواهد شد.

در الماس شاهزاده خانم, خبر های اضافی دوره قرنطینه ضربه ای بود که به برخی از آمریکایی ها که می گویند آنها شده بود بارها و بارها گفت در غیر این صورت توسط مقامات ایالات متحده.

“چرا آنها تست همه (قبل از آن) و آن شده اند که بیش پرسید:” ملانی Haering, 58, از یوتا یوتا انعکاس یک سوال بسیاری از مردم خواسته اند از ابتدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>