آمریکایی ها ضربه محکم و ناگهانی به توجه coronavirus به عنوان حوادث بزرگ لغو

مسابقات بسکتبال با طرفداران. یک روز سنت پاتریک با رژه می روند. دانشگاه با دانش آموزان است. دفتر مرکزی شرکت با بی ثمر cubicles. کالیفرنیا فرماندار خواست مردم برای جلوگیری از حتی کوچک گردهمایی های اجتماعی اگر آنها نمی تواند باقی می ماند شش فوت از هم جدا.

ملت جامعی به توجه به عنوان جدید کروناویروس اعلام شد یک بیماری همه گیر و سهام تضعیف به بازار خرس خاک. به عنوان آمریکایی ها دیر به نظر می رسید برای آمدن به مقابله با شیوع رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد نادر در زمان نخست آدرس از دفتر بیضی برای آرام کردن مردم است.

سلامت و مقامات دولتی شده اند و صدایی زنگ در مورد ویروس برای نزدیک به دو ماه آن را به عنوان آلوده و کشته شدن هزاران نفر از مردم pinballing از چین به ایران به ایتالیا و فراتر از قبل قابل توجه سیاتل در اولین شیوع بیماری مرگبار در آمریکا

اما جمعه بود لحظه ای که بزرگتر آمریکا آمد به سپیده تحقق است که تلفات این ویروس خواهد بود اجتناب ناپذیر برای سال آمده است, شاید دیگر.

در یک ماده از ساعت چهار بعد از ظهر نشانه ها همه جا بودند. NCAA اعلام کرد که این مراسم از بهار برای بسیاری از آمریکایی ها — آن کالج بسکتبال مسابقات خواهد بود قبل از بازی تا حد زیادی خالی عرصه است. NBA گفت: آن را به حالت تعلیق در آن فصل تا اطلاع ثانوی.

نکته روشن با لغو از روز سنت پاتریک, رژه, عمده سیستم های دانشگاه در کالیفرنیا و نیویورک و جاهای دیگر پایان کلاس برای این مدت و در اواخر شب کمدین ساخت برنامه برای فيلم بدون زنده استودیو مخاطبان است.

CBS اخبار شب لنگر نورا o’donnell رسما اعلام کرد در طول پنج شنبه شب پخش است که دو نفر از کارکنان این شبکه تا به حال آزمایش مثبت و کسانی که از نزدیک با آنها خواسته شده بود تا خود شده است.

سپس هالیوود نماد تام هنکس اعلام کرد از استرالیا که او و همسرش را آزمایش مثبت برای ویروس. و فقط به عنوان هنکس اخبار تندرست اطراف در اینترنت و بر روی مردم گوشی های NBA گفت: این امر توقف فصل آن تا اطلاع ثانوی.

“NBA را با استفاده از این وقفه برای تعیین گام های بعدی برای حرکت رو به جلو با توجه به کروناویروس همه گیر” لیگ در بیانیه ای گفت.

در زمان نخست آدرس مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او به شدت محدود مسافر سفر از 26 کشورهای اروپایی به آمریکا آغاز اواخر جمعه در نیمه شب. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ماه محدودیت نمی شود به بریتانیا و وجود دارد خواهد بود معافیت برای “آمریکایی که تحت مناسب نمایش.” او گفت ایران می خواهد وضعیت به تعیین اگر سفر می تواند بازگشایی زودتر.

“ما همه در این با هم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

دفتر بیضی آدرس یک تغییر ناگهانی در تن از رئيس جمهور که بارها به دنبال تطهیر شدت تهدید مردم گفتن: “آن دور خواهد شد و فقط آرام بماند.”

بسیاری از آمریکایی ها به اشتراک گذاشته یک طرز فکر شبیه به مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته های اخیر اما حوادث چهارشنبه تغییر خلق و خوی.

Koloud ‘کی’ Tarapolsi از سیاتل شهر ردموند متوجه شدند که دو نفر از فرزندان او را نگه داشته و از آنجا که خود را منطقه بسته به مدت دو هفته از امروز شروع. دختر خود را طلایه دار فعالیت های از جمله کوکی-فروش در حال حاضر محدود شده است.

“ما در حال تنظیم,” او گفت:. “اگر ما برای جلوگیری از هر یک از دیگر و گوش دادن به دانشمندان و شاید در چند هفته بهتر خواهد بود.”

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر شده در میان گسترده ترین “ارشاد” خواستار پایان دادن به تمام وقایع مربوط به بیش از 250 نفر و حتی تجمعات در فضای که اجازه نمی دهد برای “اجتماعی فاصله.”

“نه که برگزاری کنسرت و یا رویداد جامعه می تواند داشته باشد آبشاری اثرات صرفه جویی در ده ها تن از جان و حفظ بحرانی منابع مراقبت های بهداشتی است که خانواده شما ممکن است نیاز به یک ماه از هم اکنون” Newsom گفت: در بیانیه ای که اواخر روز چهارشنبه.

Newsom اعلام توصیه نمی ممنوعیت مانند یکی از واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعمال شده در تمام تجمعات از 250 یا بیشتر در سیاتل مترو منطقه بیش از بیست نفر کشته شده اند و مدارس دستور داده شد بسته به مدت حداقل دو هفته. منطقه خلیج سانفرانسیسکو و دیگر شهرهای آمریکا نیز ممنوع اجتماعات بزرگ از مردم است.

شاهزاده Cruises اعلام کرد در دو ماه توقف از عملیات جهانی امروز است که به تدریج به حاشیه تمام 18 از آن کشتی های کروز. شرکت رئیس جمهور Jan Swartz گفت: تصمیم دشوار بود اما لازم است با توجه به این که این شرکت به طور معمول در خدمت 50,000 مهمانان از 70 کشور جهان است.

شوارتز گفت: مشتریان می توانید 100 ٪ از آنچه را به آنها صرف انتقال به آینده کروز و یا درخواست بازپرداخت نقدی در صورتی که برای آنها کار نمی کند. کشتی را ترک دوباره شروع مارس 11, او گفت:.

سیاتل سیستم مدارس دولتی گفت: آن را برای حداقل دو هفته برای آن 53,000 دانش آموزان است. COVID-19 تن کشته و بیش از دو دوجین در منطقه سیاتل است.

سیاتل مدارس دولتی سرپرست دنیس جونو آن را به نام “وضعیت بی سابقه ای.”

سازمان بهداشت جهانی به نام بحران همه گیر یک مرحله آن را قبلا مقاومت است. سهام سقوط با S&P 500 در آستانه سقوط به خرس خاک در حدود 20 درصد کمتر از رکورد ماه گذشته.

همانطور که از شنبه شب 38 نفر کشته شده بود در ایالات متحده در حالی که بیش از 1300 نفر تست مثبت برای جدید کروناویروس.

که به مراتب کمتر از تلفات در دیگر نقاط جهان: در ایتالیا به تنهایی بیش از 12000 نفر تست مثبت و 800 نفر فوت کرده اند یک وضعیت آنقدر وخیم است که تمام فروشگاه ها به جز داروخانه ها و بازار مواد غذایی دستور داده شد بسته شده است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند در عرض چند هفته.

در ضمن از UCLA به دانشگاه ورمونت تعدادی از کالج ها و دانشگاه ها لغو کلاس های حضوری و حرکت بقیه ترم حاضر نصب شده است.

در شهر نیویورک وجود دارد که باید چند ده نفر مبتلا به COVID-19 اما این ویروس هنوز هم تمام است که هر کسی در مورد صحبت شد.

قطار مترو معمولا مربا بسته بندی شده در ساعت شلوغی غیر منتظره ای uncrowded چهارشنبه. شهرستان, حمل و نقل, مقامات گزارش داد که تعداد زیادی از مردم دوچرخه سواری به کار در منهتن بیش از شرق رودخانه پل افزایش یافت 55 درصد طی چند روز گذشته به عنوان مردم باید توجه شهردار پیشنهاد برای جلوگیری از حمل و نقل عمومی در ساعات اوج.

رود آیلند رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo نیز خواسته ساکنان به سازماندهی یا شرکت در تجمعات بیش از 250 نفر است. او را متوقف کوتاه از یک ممنوعیت آشکار اما التماس برای افراد بیمار حتی با فقط درد و درد در خانه بمانند.

“ما درک می کنیم که مردم را به زندگی می کنند زندگی خود و کسب و کار است ادامه” او گفت:. “با این حال ما فقط یک شانس برای جلوگیری از این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im