آمریکایی ها و اروپایی ها خیس خوردن تا خورشید در میان قوانین جدید

برلین (AP) — اروپایی ها و آمریکایی ها خیس تا خورشید که در آن آنها می توانند یکشنبه با استفاده از اولین تعطیلات آخر هفته پس از coronavirus محدودیت کاسته شد در حالی که دولت های اروپایی با دست و پنجه نرم چگونه و چه زمانی به مسافران خارجی به امید محور فصل توریستی تابستان است.

ساحل گشت پلیس و تماشا به مطمئن شوید که مردم abided اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین و گسترش بر روی شن و ماسه و در پارک ها.

ایالات متحده در مسیر به پیش افتادن از 100,000 coronavirus مرگ و میر در چند روز آینده در حالی که اروپا دیده می شود بیش از 169 ٬ 000 دوبلکس مرده با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

نیویورک تایمز مشخص ترسناک با اختصاص پنج شنبه کل صفحه به یک لیست طولانی از اسامی کسانی که فوت کرده اند در آمریکا تیتر: “یک نا معلوم از دست دادن.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازی گلف در یکی از دوره های خود را در طول آخر هفته روز یادبود — غیر رسمی شروع تابستان — به عنوان او خواست متحده به سهولت مستندات خود را.

در سراسر اروپا یک معجونی از محدودیت های مسافرتی به نظر می رسد در افق اغلب با توجه به آنچه گذرنامه بازدید کنندگان حمل. آلمان و فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی با هدف باز کردن مرزهای خود را برای سفر اروپایی در اواسط ماه ژوئن. اما مشخص نیست که سفر بین قاره ای سر گرفته خواهد شد.

اسپانیا یکی از سخت ترین-آمار کشور و نیز یکی از برترین مقصد برای مسافران بین المللی می گوید: آن را نمی خواهد دوباره برای گردشگران خارجی تا جولای. به تقویت اقتصاد این کشور رهبر است تشویق اسپانیایی شروع به برنامه ریزی تعطیلات خود را برای اواخر ماه ژوئن در داخل کشور اسپانیا است.

“بیا ژوئیه ما اجازه خواهد داد که ورود گردشگران خارجی به اسپانیا تحت شرایط امن” نخست وزیر پدرو سانچز گفت. “ما تضمین خواهد شد که گردشگران در معرض خطر هستند و که آنها نمی نشان دهنده یک خطر” به اسپانیا.

در آلمان گردشگران داخلی خواهد بود و مجاز به بازگشت به دوشنبه به این کشور در دریای بالتیک ساحل و هتل ها در برلین.

اما گردشگری مبارزات نیاز به یک رویکرد جدید.

“ما نمی فکر می کنم مردم می خواهند از نزدیک بسته بندی شده بزرگ-شهر شلوغی در لحظه” Burkhard Kieker رئیس insurgent گفت RBB Inforadio. خود آژانس به راه اندازی یک کمپین نشان دادن “چقدر فضای سبز و چقدر آب وجود دارد” در برلین.

در فرانسه خانواده ها رفتند به ساحل در لا گرانده Motte در دریای مدیترانه شنا و آفتاب گرفتن با 8 متر مربع (86 فوت مربع) فضاهای مشخص شده با طناب و سهام های چوبی برای نگه داشتن مردم از هم جدا. رزرو مورد نیاز بود و در حال حاضر وجود دارد دو روز در لیست انتظار.

سواحل دیگر در فرانسه نیز بازگشایی شد اما تنها برای ورزش با بازدید کنندگان مجاز به نشستن و یا دراز کشیدن.

در پاریس که در آن تمام پارک های شهر بسته باقی می ماند, محلی, خیس تا خورشید در طول سدهای از رودخانه سن و lounged در فضایی خارج از Tuileries. در برخی از نقاط مردم نشسته با خیال راحت با فاصله از هم جدا. در جای دیگر گروه maskless بچه شلوغ هم مایکروسافت کردن قوانین است.

آغاز و تا روز دوشنبه فرانسه و آرامش بخش از مرز و محدودیت اجازه می دهد در کارگران مهاجر و خانواده های بازدید کننده از دیگر کشورهای اروپایی است. اما خواستار داوطلبانه 14 روز در قرنطینه برای مردم ورود از بریتانیا و اسپانیا به دلیل این کشورها تحمیل یک نیاز مشابه در فرانسه.

ایتالیا که برنامه ای برای باز کردن منطقه ای و بین المللی مرزهای ژوئن 3 در یک پیشنهاد برای افزایش گردشگری است که در حال حاضر اجازه می دهد مردم محلی به سواحل در مناطق خود را — با محدودیت.

در شمال غربی منطقه لیگوریا, مردم اجازه داده شد یک شیب در دریا و قدم زدن در امتداد ساحل اما بدون آفتاب گرفتن. در ساونا ده نفر جریمه برای نقض آفتاب گرفتن ممنوع. ریمینی در ایتالیا, سواحل شرق, جذب, ساحل را برانگیخت ابتدا در سحر و بسیاری از شنبه به طور گسترده ای در فاصله گرفتند. هنوز مقامات تا به حال به کار در اجرای فاصله در ساحل محبوب در پالرمو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de