زن آمریکایی که در سمت چپ کشتی کروز آزمایش مثبت برای coronavirus

یک زن آمریکایی که در سمت چپ یک کشتی کروز در کامبوج در هفته گذشته و با هواپیما به مالزی با بیش از صد مسافر دیگر دارای آزمایش مثبت برای coronavirus هشدار کارشناسان بهداشت و درمان که از ترس که در معرض برخی از مسافران که پس از آن سفر به بعد می تواند تبدیل به یک منبع جدید برای جهانی انتقال است.

در همه 1,455 مسافران و 802 خدمه بودند روی Westerdam یک Holland America Line کشتی کروز که در سمت چپ هنگ کنگ در فوریه. 1. آن را در دریا برای کمتر از 14 روز از زمانی که اعتقاد بر این است که حداکثر دوره کمون برای شدت انتقال ویروس.

کامبوج مجاز کشتی به اسکله پس از آن بارها و بارها تبدیل به دور توسط کشورهای دیگر بیش از coronavirus نگرانی. مقامات گفت که بیش از 140 مسافر دیگر از Westerdam پرواز کرده بود و روز شنبه از کامبوج به کوالالامپور, مالزی سرمایه است. اما آمریکا زن و شوهر بودند در نهایت مجاز به ادامه به مقصد خود از جمله فرودگاه در ایالات متحده هلند و استرالیا است.

از امروز 233 مسافر و 747 خدمه هنوز در کشتی لنگر انداخت در سیهانوکویل کامبوج امریکا هلند گفت. به بیش از 1000 مسافر دیگر رفتگان سیهانوکویل در پرواز چارتر به پنوم پن کامبوج شدند و در مراحل مختلف حمل و نقل, خانه, خط کروز گفت.

معلوم بود که آیا کامبوج به دنبال قرنطینه مسافران که هنوز در کشور, و یا اینکه آیا کسانی که تا به حال سمت چپ هواپیما را قرنطینه در کشورهای خود زمانی که آنها وارد شدند.

“ما پیش بینی اشکالات اما من باید به شما بگویم من پیش بینی نیست, یکی از این, قدر,” گفت: دکتر ویلیام Schaffner, یک متخصص بیماری های عفونی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت اضافه کرد که بهترین روش برای حاوی گسترده تر گسترش ویروس از Westerdam خواهد بود برای پیگیری کردن تمام مسافران و قرنطینه آنها را برای دو هفته.

“این می تواند یک نقطه عطف” در این بیماری همه گیر Schaffner گفت. “ما به طور بالقوه بسیاری از مردم در بسیاری از کشورها و همه به آن نیاز است فقط ایجاد یکی دیگر از شیوع بیماری در یک کشور دیگر است که می تواند به طور بالقوه نوک فلس است.”

دکتر ایال Leshem مدیر مرکز طب مسافرتی و بیماری های مناطق گرمسیری در مرکز پزشکی سبا در اسرائیل به نام آشکار “بسیار مورد” و گفت: مسافرانی که سفر بعد از کوالالامپور قابل ملاحظه ای افزایش خطر ابتلا به یک بیماری همه گیر.

“ما ممکن است در نهایت با سه یا چهار کشور با پایدار انتقال ویروس” او گفت:. “ممکن است آن را بیشتر و سخت تر برای اطمینان از این شیوع موجود است تنها در چین است.”

کامبوج نخست وزیر کامبوج — چه کسی گفته است که نگرانی در مورد کوروناویروس ها پر از شکوفه و حاضر به تخلیه کامبوج دانش آموزان از ووهان چین شهر که در آن پدید آمده است — شخصا استقبال بسیاری از Westerdam مسافران با گل زمانی که آنها متحرك در روز پنج شنبه. اما او ممکن است خود را به شهروندان در معرض خطر به عنوان یک نتیجه.

بزرگترین خوشه ای از موارد تا کنون در خارج از چین که در آن ویروس پدید آمده, است در یکی دیگر از کشتی کروز در حال حاضر خاموش یوکوهاما, ژاپن. و صدها نفر از مسافران از کشتی لنگر انداخت در کامبوج به Westerdam در حال حاضر رفتگان برای کشورهای مختلف است.

مالزی, معاون نخست وزیر, Wan Azizah Wan اسماعیل گفت: در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه که این زن آمریکایی که 83 حال آزمایش مثبت دو بار برای ویروس.

زن و شوهر, 85 نیز یک شهروند آمریکایی بودند که هر دو در بیمارستان بستری و در انزوا. شوهر نیز آزمایش شده است دو بار برای این ویروس و نتایج منفی بودند هر دو بار. اما او به ذات الریه است که اغلب نشانه ای از ویروس است که به نظر می رسد قبل از آن را می توان شناسایی از طریق آزمایش.

این Westerdam اجازه داده شد به حوض در کائوسیونگ تایوان, در فوریه. 4 اما تبدیل شده بود به دور در تایپه تایوان و بنادر در ژاپن و فیلیپین و تایلند و ایالات متحده آمریکا, قلمرو گوآم با توجه به اخبار محلی گزارش های رسانه ها و بستگان مسافران پردازنده. با هلند امریکا اصرار دارد که هیچ کس در Westerdam آلوده شد, کامبوج, توافق در روز پنج شنبه به اجازه دهید آن را در حوض.

پس از مالزی اعلام کرد که آمریکا مسافر تا به حال تبدیل شدن به بیمار در کهسیونگ وزارت بهداشت خواسته رانندگان تاکسی که در حال هدایت مسافران به گزارش سلامت چک تایپه تایمز گزارش داد.

جهانی مبارزه با کروناویروس با این واقعیت پیچیده است که در کشورهای مختلف ممکن است دارای سطوح مختلفی از بیماری های نظارت و اقدامات پیشگیری. در حالی که سازمان بهداشت جهانی فراهم می کند هدایت آن است تا هر کشور به اجرای این استانداردها از جمله اینکه آیا به قرنطینه افرادی که ممکن است در معرض و یا به جلوگیری از آنها را از سفر.

کامبوج دولت گفت: مسافران و خدمه غربالگری شدند که با استفاده از پروتکل سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در ایالات متحده قبل از اینکه مجاز به پیاده.

خود را در درجه حرارت مورد بررسی قرار گرفت و حدود 20 نفر که تا به حال گزارش شده است که بیمار در طول سفر مورد آزمايش قرار coronavirus با توجه به بیانیه ای صادر یکشنبه توسط سفارت آمریکا در کامبوج. همه آنها را آزمایش منفی است.

Schaffner گفت: آن ممکن است عاقلانه به آزمون هر یک توشه مسافر زیرا دیگر روشهای غربالگری مانند پرسشنامه و متوسط مصرف — خطاپذیر است. افراد مشتاق برای دریافت یک کشتی ممکن است پاسخ کاملا صادقانه به سوال و افراد بیمار را در دماهای متفاوت در طول روز گفت: به طور کلی پایین تر بودن در صبح است.

زنی که آزمایش مثبت برای این ویروس نیست بازدید از کشتی مرکز پزشکی در طول کروز به گزارش هر گونه علائم بیماری هلند امریکا در بیانیه ای گفت: در روز یکشنبه.

زن و شوهر بودند در میان 145 مسافر از کشتی که پس از پرواز به مالزی. تمام رفت و از طریق اسکن حرارتی در کوالالامپور فرودگاه و 137 بودند مجاز به پرواز به مقصد دیگر, مقامات گفت.

اما آمریکا و شش مسافر دیگر متوقف شد و تست شده برای ویروس. از سوی دیگر بعد از پاک برای سفر.

پس از این زن آمریکایی در ابتدا آزمایش مثبت هر دو هلند آمریکا و کامبوج سوال نتیجه تماس بیشتر برای تست و تایید. مالزی انجام دور دوم آزمایش که مقامات گفت: در روز یکشنبه تایید کرده بود که زن آلوده شد.

مالزی و معاون نخست وزیر گفت که این کشور نمی خواهد قبول هر بیشتر مسافران از Westerdam که هنوز هم لنگر انداخت در سیهانوکویل کامبوج.

“اگر یک مسافر که تایید دیگران هستند به طور بالقوه دچار مشکل گفت:” دیوید هوی مدیر ظهور بیماری عفونت مرکز در دانشگاه چینی هنگ کنگ. او توصیه می شود که مسافران دیگر در قرنطینه می شود و در کشورهای خود برای 14 روز.

سازمان بهداشت جهانی در حال همکاری با مقامات محلی به نمونه ارسال شده به آزمایشگاه مرجع منطقه ای برای آزمایش های بیشتر به گفته یک سخنگوی Tarik Jasarevic.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی لطف خود به کامبوج برای اجازه می دهد کشتی بیش از 600 که مسافران آمریکایی بودند که به حوض.

بسیاری از مسافران رفت و گشت و گذار در سیهانوکویل پس از کشتی لنگر انداخت در کامبوج در بازدید از سواحل و رستوران ها و گرفتن ماساژ. روز یکشنبه پس از مالزی در اطلاعیه ای باقی مانده مسافران و خدمه بودند محدود به کشتی و اتوبوس است که برنامه ریزی شده بود برای حمل و نقل آنها پارک شده در نزدیکی.

هماهنگی بین مالزی و کامبوج به نظر می رسد شده اند به حداقل است. در نامه ای به مالزی همتای روز یکشنبه, وزیر بهداشت کامبوج مام Bunheng گفت که او تا به حال آموخته شده از طریق رسانه های خبری که از آزمون اول از زن آمریکایی تا به حال مثبت بوده است.

تلاش برای تماس با مقامات کامبوج از نظر بودند بلافاصله موفق است.

هلند و امریکا گفت: در بیانیه ای که امروز دیگر مسافران یا خدمه گزارش شده بود هر گونه علائم و مسافرانی که به خانه بازگشته بود خواهد بود تماس خود را محلی ادارات بهداشت. وجود دارد هیچ جزئیات بیشتر در مورد چگونه است که می توان مرتب شده اند.

“ما در هماهنگی نزدیک با برخی از کارشناسان از سراسر جهان,” دکتر گفت: اعطای Tarling, افسر ارشد پزشکی برای Holland America Line. “این کارشناسان در حال کار با مناسب ملی, مقامات بهداشت و درمان به منظور بررسی و پیگیری با افرادی که ممکن است در تماس با مهمان.”

این شرکت گفت که قبل از مسافران خروج گذرنامه از هر کس در هیئت مدیره شده بود بررسی کنید تا مطمئن شوید که هیچ کس تا به حال سفر از طریق سرزمین اصلی چین در 14 روز قبل از کروز.

شرکت در دفاع از سلامت غربالگری آن در حال انجام در طول کروز و در بدو ورود در کامبوج. اما پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا آن را به حال شده است مناسب برای اجازه Westerdam مسافران سفر به بسیاری از نقاط جهان بدون قرار دادن آنها را در قرنطینه ،

کریستینا Kerby, 41, یک مدیر ارتباطات با BlueShield در کالیفرنیا گفت: او در میان یک گروه از مسافران که به بینی و گلو سواب گرفته شده در پنوم پن امروز. Kerby قرار بود به پرواز به سنگاپور امروز و سپس به سان فرانسیسکو.

“استرس کاملا گرفته شده و عوارض خود را” Kerby گفت از طریق تلفن. “من قطعا احساس نمی مثل خودم پس از coaster غلتکی است که ما از طریق بوده است.”

Kerby گفت که متوسط گرفته شده بود دو یا سه بار در طول اقامت در کشتی و مسافران بودند نیاز به پر کردن پرسشنامه سلامت جزئیات که آیا آنها تا به حال علائمی مانند سرفه و تب و اسهال.

“من واقعا نمی توانم اظهار نظر در مورد چگونه این از دست رفته بود اما من احساس بسیار امن و خوبی برای مراقبت در کشتی,” او گفت:, و اضافه کرد که او بر این باور هلند امریکا “بود و عامل مناسب با توجه به وضعیت.”

Kerby گفت که او تا به حال در مورد خطر از بین رفتن کروز به همراه خانواده اش. او سوار کشتی در هنگ کنگ و سفر با 75 ساله و مادر و برادرش.

“ما تصمیم است که آن را به ارزش گذراندن بالقوه به یک مقدار زیادی از سرگرم کننده و ببینید که جهان فقط از ترس” او گفت:. “همین دلیل است که من پیوست و من فکر می کنم دیگر مسافران را به همان احساس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>