آمازون بلوس از طریق همه گیر با رکورد سود

Amazon.com Inc. توجیه آن سرمایه گذاری های بزرگ برای نگه داشتن عامل از طریق Covid-19 همه گیر با رشد فروش و ثبت سود که تا کنون بیش از برآوردهای تحلیلگران نشان می دهد که باز ماندن زمانی که بسیاری از کسب و کار مجبور شدند نزدیک بود یک فرصت نادر.

این غول خرده فروشی آنلاین صرف بیش از 4 میلیارد دلار در سه ماهه دوم برای تمیز کردن انبارها استخدام کارکنان و جلب آنها را به کار موقت و پرداخت را افزایش می دهد در حالی که بسیاری از کشور تعطیل. که فشار پرداخت می شود به عنوان مشتریان منتقل شده از خرید مواد غذایی و لوازم اضطراری در اوایل بیماری همه گیر به بزرگتر سفارشات با الکترونیک و لوازم خانگی به حل و فصل در خانه برای مسافت های طولانی.دوم-درآمد سه ماهه شروع به پریدن کرد 40 درصد از سال قبل به $88.9 میلیارد دلار است. درآمد $10.30 سهم ضرب و شتم تحلیلگران متوسط طرح از $1.51 هر سهم در فروش $81.2 میلیارد دلار با توجه به اطلاعات وارد شده توسط بلومبرگ.

آمازون پیش بینی نشان می دهد حرکت خود ادامه خواهد داد. درآمد در سه ماهه جاری را در محدوده از $87 میلیارد دلار به 93 میلیارد دلار با درآمد عامل از 2 میلیارد دلار به 5 میلیارد دلار سیاتل بر اساس شرکت امروز در بیانیه ای گفت. تحلیلگران برآورد سود عملیاتی از $3.04 میلیارد در فروش $86.5 میلیارد دلار است.

سرمایه گذاران وعده در آمازون را در دراز مدت به دلیل سودآوری شرکت افزایش درآمد حتی در حالی که هزینه های Covid-19 اقدامات ایمنی و گسترش ظرفیت گفت: Brian Shultz یک تحلیلگر در Edward D. Jones & Co. آمازون گفت: پیش بینی خود را برای سه ماه منتهی به ماه سپتامبر شامل بیش از 2 میلیارد دلار در هزینه های مربوط به شیوع کروناویروس.

“هزینه های آن خواهد شد شروع به رفتن به دور یک بار Covid پشت سر ما است که به ما نشان می دهد بزرگ درآمد بالقوه از این مدل” Shultz گفت.

سهام حدود 5% در گسترش تجارت در ادامه 65% افزایش این سال است که عملکرد بهتری نسبت به S&P 500 Index. سهام بسته در $3,051.88.

به عنوان بزرگترین خرده فروش آنلاین آمازون بهره مند شده از رم توسط مصرف کنندگان در تلاش برای جلوگیری از فروشگاه های فیزیکی در طول بیماری همه گیر. این شرکت همچنین صرف به شدت به استخدام کارگران به نگه دارید تا با افزایش سفارشات آنلاین و همچنین در اقدامات دمای چک, ماسک ضد عفونی کننده — برای حفاظت از خط مقدم انبار کارگران است. آمازون گفت: در سراسر جهان هزینه های حمل و نقل افزایش 68 ٪ به $13.7 میلیارد دلار در دوره منتهی به 30 ژوئن.

“تقاضا ماند قوی با نخست کاربرانی که خرید بیشتر و با بزرگتر سبد” رئیس امور مالی برایان Olsavsky گفت: با اشاره به مشتریانی که پرداخت هزینه ماهانه یا سالانه برای دسترسی به حمل و نقل سریع تر و خدمات مانند جریان ویدئو.

خبر خوب کشیده فراتر از آمازون بزرگترین بازار ایالات متحده بین المللی خود را کسب و کار است که شامل اروپا و ژاپن و هند و معمولا از دست می دهد پول تحویل $345 میلیون دلار سود. خدمات وب سایت آمازون به سود محاسبات ابری تقسیم کرده بود درآمد حاصل از $10.8 میلیارد و گسترده تر حاشیه سود.

“این واقعا قرار می دهد هر گونه نگرانی سرمایه گذاران در مورد حال سود دهی به بقیه گفت:” RJ Hottovy تحلیلگر در مورنینگ, Inc. “آنها در حال گرفتن بیشتر کارآمد با وجود Covid-19 و شلیک در تمام سیلندر.”

آمازون افزایش نیروی کار خود را 34 درصد به 876,800 تمام و پاره وقت کارکنان در پایان سه ماهه. این شرکت اعلام کرد قصد دارد به استخدام 175,000 جدید کارگران در این سال — و به طور موقت افزایش دستمزد — به نگه دارید تا با Covid-19 مربوط به تقاضا است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>