اگر چه بسیاری از محلی هنوز هم نمی توانیم به خرید یک خانه فاصله بین خرید و اجاره باریک

در راه خود را به فروشگاه های مواد غذایی, A. J. and Christina بخش معمولا راه رفتن در گذشته قرن 21 املاک و مستغلات در هلدزبرگ خیابان در سباستوپول. با rubbernecker کنجکاوی آنها گاهی توقف و نگاهی به صفحه اصلی لیست نمایش داده شده در پنجره.

قیمت فراتر از هر چیزی که آنها می تواند امید به استطاعت محلی بازار املاک و مستغلات نشان دهنده برای زن و شوهر جوان و یک نوع متفاوت از بزرگراه pileup یا قطار خراب است.

“ما توقف و نگاهی به لیست و هر بار که آن را فقط مانند این ابر از غم و اندوه” A. J. Ward, 33, گفت:.

در سراسر کشور, افزایش اجاره ماهانه پایین تر از نرخ وام مسکن و ثبات قیمت خانه ساخته اند خرید یک خانه جذاب تر است. حتی در سونوما کانتی شکاف بین هزینه خرید و اجاره تنگ است به طور قابل توجهی پس از سال 2017 با توجه به گزارش اخیر توسط Realtor.com. اما برای بسیاری مانند بخش خرید خانه در اینجا این است که یک رویا بعید است به حقیقت می پیوندند.

در طول سه ماهه چهارم سال 2019 آن را 25 درصد گران تر countywide به خرید برای اجاره — پایین از 39 درصد هزینه بیشتر برای خرید در همان اکتبر-طریق-دسامبر چهارم از سال 2017 بر اساس ماهانه هزینه های وام مسکن و اجاره. به ویژه در شمال خلیج آتش سوزی در اکتبر سال 2017 ناشی از قیمت متوسط یک خانه در اینجا به اوج به دلیل شدید تقاضا است.

نرم شدن و ایجاد توازن محلی بازار مسکن شده است خبر خوب برای کسانی که استطاعت به خرید شده اند و بر روی نرده ها نشسته به عنوان نرخ بهره در وام های مسکن و کاهش قیمت خانه فلات یا کاهش است. که شامل بسیار خوب پرداخت شده به افراد و یا خانواده های کم درآمد که در ترکیب پرداخت قوی شش رقمی است. اما آن را می سازد تفاوت برای زوج های جوان مانند بخش که قیمت از homebuying بازار بدون در نظر گرفتن چگونه ماهانه بالا اجاره رفتن.

برای آنها خرید یک خانه در منطقه سونوما کانتی که در آن قیمت متوسط یک خانه تک خانواری در سال گذشته بود $650,000 آینده روشن تر به نظر می رسد در جای دیگر مگر اینکه بازار مسکن فرو می ریزد اینجا.

بخش است که در ابتدا از کانزاس سیتی میسوری گفت که او و همسرش به احتمال زیاد مجبور به ترک منطقه به خرید یک خانه و یا حتی پرداخت هزینه یک آپارتمان خود را. بخش اول به اینجا آمد چند سال پیش پس از کالج و شروع به کار به عنوان یک پستی-خط راهنمای تور.

که زمانی که او سقوط در عشق با شهرستان است. او در سمت چپ برای یک بار و در سال 2015 به ملاقات او می تواند در کلرادو در حالی که آموزش او را به پستی خط راهنمای تور.

دو ازدواج در سال 2016 و آمد به منطقه سونوما کانتی که در آن Christina بخش خانواده است. او یک فرفره در سونوما تاج تور یک پروژه داد Redwoods کنفرانس زمینه در Occidental. او فرود آمد و موقعیت در سگ اصحاب برای استقلال در سانتا رزا.

آنها هر دو عاشق شغل خود را, اما خرید یک خانه نیاز به آنها را برای کسب بیشتر درآمد مهم نیست که چگونه نرخ بهره پایین بروید.

عامل املاک و مستغلات اریکا Rendino که شرکت صاحب Re/Max بازار در کوتاتی با شوهرش دیوید موافق است که بسته شدن فاصله بین هزینه های اجاره و خرید در درجه اول منافع کسانی که در حال حاضر در بازار برای خرید.

“من نمی بینیم که بسیاری از خریداران جدید,” او گفت:. “زمانی که نرخ بهره پایین آمدن از آن ممکن است به معنای 100 دلار یا 200 دلار در کمتر از یک ماه به صورت ماهانه پرداخت وام مسکن, اما هیچ چیز وجود دارد خارج وجود دارد برای $300,000. کسانی هستند مهم نیست که اگر نرخ بهره 2 درصد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>