گفت که گفته به پوشیدن ماسک از سگ پوشک اوکلند مک دونالد کارگران اعتصاب پس از COVID-19 شیوع

اوکلند و بعد گفته که گفته بودن ماسک ساخته شده از سگ پوشک کارکنان مک دونالد در اوکلند در ادامه اعتصاب روز شنبه به طور موثر بستن رستوران بعد از حداقل چهار نفر از کارگران و اعضای خانواده خود را مریض شدم با COVID-19.

22 کارگران از تلگراف خیابان رستوران مواد غذایی سریع نشان نمی دهد تا به کار سه شنبه قابل توجه به تقاضای دو هفته پرداخت قرنطینه دوره شرکت-پرداخت هزینه های پزشکی و عمیق تمیز کردن فروشگاه به همراه وسايل حفاظت فردی مناسب. سازمان دهندگان می گویند آشپز, تحویلدار و دیگر کارگران گفته شد به پوشیدن ماسک صورت ساخته شده از سگ استفاده نشده پوشک و یا استفاده از فیلتر قهوه را به ماسک هنگامی که آنها را از ماسک دست توسط مدیریت.

“مک دونالد است که درمان ما مثل سگ” گفت: کارگر دلیا Vargas, در بیانیه ای. “ما نمی خواهیم برای مرگ خود همبرگر بنابراین ما در حال رفتن در اعتصاب برای محافظت از خودمان و خانواده ما و جوامع ما است.”

حداقل چهار کارگر آزمایش مثبت برای COVID-19 در هفته گذشته. حداقل سه نفر دیگر از جمله یک کارگر که باردار است که برگزاری نمایشگاه علائم این ویروس به عنوان به خوبی. اعضای خانواده و کسانی که بیمار شد از جمله 10 ماهه نوزاد نیز آزمایش مثبت با توجه به مبارزه برای $15, یک سازمان است که کمک می کند تا سازماندهی مواد غذایی سریع کارگران است.

زمانی که یک کارگر خواسته یک مدیر در مورد بسته شدن این فروشگاه را برای تمیز کردن مدیر ظاهرا گفت: این امر به معنای از دست دادن مشتریان با توجه به مبارزه برای $15. کارگران نیز گفته شد این رستوران خواهد بود به طور کامل بسته روز دوشنبه اما مردم هنوز هم در حال کار در آن روز.

روز سه شنبه اعتصاب در اوکلند می آید یک هفته پس از مک دونالد آشپز و صندوقداران در 20 شهرستانها در سراسر کشور در ادامه اعتصاب در اعتراض به آنچه که آنها به نام این شرکت نتوانست پاسخ به همه گیر.

ماه گذشته مک دونالد کارگران برگزار شد از یک اتومبیل اعتراض در هیوارد خواستار خطر پرداخت و بیشتر coronavirus پادمان. کارگران از رستوران های مختلف از جمله سن خوزه و سان لیندرو بودند در یک ماشین کاروان گردان زنجیره ای فست فود در هیوارد بوق و برگزاری نشانه اعتراض. تظاهرات در اوایل ماه آوریل الهام گرفته شده بود در بخش های مشابه تظاهرات در لس آنجلس که در آن کراوات زمانی که یک کارگر آزمایش مثبت برای ویروس.

در سان فرانسیسکو مک دونالد کارگران شکایتی شهرستان در بخش بهداشت و درمان پس از حتمی مشابه گفت: کارگران به استفاده از فیلتر قهوه به عنوان ماسک. در یک رستوران جداگانه در سان فرانسیسکو کارگران نیست گفت: زمانی که یک همکار آزمایش مثبت برای COVID-19 و همچنین شکایت با شهرستان در بخش بهداشت و درمان با توجه به مبارزه برای $15.

بررسی برای به روز رسانی.

©2020 San Jose Mercury News (سن خوزه کالیفرنیا.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de