هر سه coronavirus مرگ و میر در شهرستان سونوما شد سن افراد 65 ساله یا مسن تر

سه سونوما کانتی ساکنان که فوت کرده اند از عوارض ناشی از کوروناویروس مشترک حداقل یک چیز مشترک هستند: همه بودند 65سال یا منطقه سونوما کانتی سلامت افسر دکتر Sundari Mase روز دوشنبه گفت:.

اما چگونه آنها قرارداد ویروس و یا اینکه آیا آنها تا به حال شرایط بهداشتی اساسی که در سمت چپ آنها را در معرض COVID-19 جزئیات است که Mase بود که تمایلی به فاش دوشنبه با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی بیمار.

این موارد در سونوما کانتی به دنبال الگوهای نشان داد در سراسر جهان نشان ویروس باعث عوارض جدی تر برای افرادی که مسن تر هستند و دیگر مشکلات سلامتی Mase گفت.

“ما دیده ایم در سراسر جهان و ایالات متحده آن را بزرگتر مردمی که بیشتر تحت تاثیر COVID-19 افراد بالای 65,” Mase گفت. “و من فکر می کنم که این حد از آنچه که من می گویند.”

جدید ترین بیمار به تسلیم شدن به این بیماری شرح داده شده توسط مقامات به عنوان “سالمندان” سونوما کانتی مرد درگذشت و مسوولان به این شهرستان است. اولین مرگ بعد نشان داد توسط منابع به یک مرد در 60s بود که زمینه و شرایط پزشکی بود که در معرض ویروس بر روی یک کشتی کروز رخ داده است 20 مارس. مرگ دوم گزارش شد مارس 10.

بهداشت عمومی و تحقیقات خود دریافته اند که 46 درصد از ساکنان محلی را که آزمایش مثبت برای COVID-19 آلوده شدند با یک تماس نزدیک مانند یک خویشاوند یا کسی در محل کار. یکی دیگر از 18 درصد به دست آورد و این ویروس به نحوی در جامعه و 17 درصد آن را در حالی که سفر با توجه به شهرستان داده است. نوزده درصد از موارد هنوز تحت بررسی است.

همانطور که از دوشنبه شب, تست شناسایی کرده و 261 نفر در شهرستان سونوما با ویروس. از کسانی که 130 مورد فعال بودند و 128 مردم بهبود از بیماری است. بیست و پنج نفر در بیمارستان بستری شده است با این ویروس بیش از هفت هفته گذشته.

افراد 65 ساله یا مسن تر حساب برای تنها 15 درصد از موارد تایید شده در شهرستان اما همه مرگ و میر با توجه به اطلاعات دموگرافيک ارسال شده در بخش وب سایت. Mase گفت: او را نگاه به سه تلفات برای تعیین اینکه آیا اطلاعات بیشتری در مورد شرایط مرگ او ممکن است قادر به ارائه.

در قبل از شیوع بیماری از جمله آنفولانزای خوکی در سال 2010 و H1N1 در سال 2014 بخش سلامت عمومی افسر منتشر کرده است و متنی اطلاعات در مورد فرد بيمار درگذشت شامل سن و جنس و شرایط بهداشتی اساسی. Mase, اما, کاهش یافته است به انتشار اطلاعات دموگرافیک در مورد بیمارانی که درگذشت. او گفت که او ساخته شده او تصمیم پس از مشورت با وزارت بهداشت را مسئول حریم خصوصی که “احساس می کند که با تنها سه مرگ و میر است که نمی شود آن را مناسب برای ارائه اطلاعات دیگر از نظر جنسيت و همه چیز. اما ما می توانیم نگاهی به شرایط اساسی.”

Sonoma County سرپرست Shirlee زین گفت: مرگ یک یادآوری از تعادل ظریف این شهرستان در تلاش است تا به اعتصاب بین درایو برای صرفه جویی در زندگی می کند در حالی که همچنین حفظ مردم معیشت و گسترده تر تندرستی. او اذعان کرد این است که “خیلی سخت به دانستن کمی در مورد که کسی که مرده است.”

“ما در حال انجام همه چیز را ما انجام می دهیم چرا که ما نمی خواهیم مردم را به مرگ” زین گفت. “و من فکر می کنم که باید گفت بیش از و بیش از دوباره.”

شهرستان انجام داده است بیش از 6,600 آزمون و یا به طور متوسط 105 روز پس از مورد اول بود کشف شده در شهرستان سونوما در مارس 2.

روز سه شنبه دو دولتی آزمون سایت باز خواهد شد در سانتا رزا و پتالوما ارائه دسترسی ساکنان به رایگان تست بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها در حال تجربه هر گونه علائم.

ابتکار عمل را عملکرد تا 260 آزمون در روز بین دو سایت. مقامات شهرستان در حال هدف قرار دادن 600 تا 800 تست در هر روز برای پیگیری گسترش این ویروس از طریق جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de